Autor Wątek: Fotografia też twórczość...  (Przeczytany 16311 razy)

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Fotografia też twórczość...
« 21 Mar, 2008, 21:57:51 »
Tego no... tutaj... http://dmgctrl.ovh.org/ - zapraszam ;) http://bystry.servebeer.com/ (to samo - kwestia co łatwiej zapamiętać...)

Cholernie ciężko było to wszystko upchać w 60MB :D

Obiektywne komentarze na temat i zdjęć i samej strony mile widziane ;)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Fajnego masz kota:D
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
To akurat mojej ex ale dzięki ;)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Popraw sobie na lewy przycisk myszy ;] A fotki zaczynam ogladac ;]

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
No jesteś chyba pierwszym, który to w ogóle przeczytał skoro jako pierwszy zauważyłeś :D Dzięki ;)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
bardzo smacznie dobierasz kolory, w sensie ze nie przewalasz z kontrastami i nasyceniem. calkiem sporo fot jest troche nieostrych, to tak celowo? ;)
Łe tej.

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
To zależy :D Bo mogą Ci się wydawać nieostre - tzn wersja a) mogłem przegiąć z filtrem odszumiającym (w PSie) który jednak był niezbędny żeby to wyglądało po ludzku b) mogą być faktycznie nieostre ale dobierałem zdjęcia tylko udane czyli to była nieostrość zamierzona ;P ... Aparat jest jaki jest... Totalna kiszka i nie ma co tu się dużo rozwodzić nad tym :D Fuji to słabiutkie aparaty... A na pewno ten mój ;P (s602zoom jakby kto pytał).

Pooglądaj je wieczorem przy zgaszonym świetle i większej rozdzielczości :P Wtedy są bardziej ostre ;)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
e tam...s602z jest calkiem calkiem i mialem takeigo to dalem lasce zeby sie uczyla... ma zajebsicie duzo fukcncji i wsyzstkie przyciski na obudowie wiec nie ma latania po menu...
w sumie to jedyny fuji ktory jest ok.. pozatym fakt.. reszta slabe (ciemne zwykle)
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
http://www.daniel-iron.yoyo.pl czemu mam być gorszy :D Nitram widzę, że siedzimy w podobnych klimatach :D ale niestety tak dobry jak Ty jeszcze nie jestem :D

Fuji to słabiutkie aparaty...

Ja Ci dam słabe!! Mój S9600 jest w pytkę :D i nikt mi nie powie że nie jest to dobra hybryda :D
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi, 2008, 19:56:20 wysłana przez daniel.iron »

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
s9600 jest siusiakowaty i jest to tylko "dobra" hybryda ale do masy bardzo dobrych jej daleko ;] :P hahahaha hahahaha zlol jestem ;]
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline daniel.iron

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
  • HARDCORE!
    • DEVON
jest pamiętny Sony R1 ale co poza tym? no może jeszcze jedynie fz-50 panasonica. Jak by nie było S9600 ma najlepsze osiągi razem z S6500fd :D

a zło to moje imię z bierzmowania  :headbang:

PS
Wiadomo, że z aparatem jest jak ze wzmakiem dobra hybryda to i tak nie to samo co lampa czy lustrzanka

Offline dr.evil

  • Gaduła
  • Wiadomości: 213
  • sqqrv jakih mauo
pasikoniki z matyrca wiecej niz 4mpix mialy szumy takei ze hohohohoho... ratuje je tylko 12x zoom... mialem 9 roznych aparatow a moje allegro obfituje w komentarze z 30 wszyskich ktore kupowalem dla siebie i zanjomych(EDIT: kuzwa natloku robot ktore zmienialem -bo nudzi mi sie wszysko- byl epizod pracy w jessopsie w uk gdzie troche sie pobawilem "nowosciami" -ale z nowymi aparatami jest jak z nowymi komurkami.. syf dzialajacy w zamierzeniu rok-dwa i technologia REKLAMY :P :P ale nie bede robil sie za jakiegos gura :P bo pierdole to :P tak czy inaczej ... najgorsze sa kodaki :P
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi, 2008, 21:16:00 wysłana przez dr.evil »
bulb i acle skonczyli sie na "killem all"!

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Ja właśnie mam zamiar dozbierać trochę i kupić lampę :D xD

Polecam zmianę serwa na ovh ;) yoyo to syf...

Podoba mi się fota ze zniczem, portrecik i panorama tatr... Wrzuć jeszcze coś jak masz ;)

Najważniejsze żeby mieć koncepcję tego co chce się zrobić :) Robić to samo ujęcie 20x z innymi ustawieniami i kombinować jak się da :D Nie wystarczy wybrać pięknego kwiatka i zrobić mu zdjęcie z byle której strony... To jak malowanie ;) Musisz dobrze namalować obrazek :)

I naucz się swojego aparatu! To najważniejsze... Jak będziesz robić cały czas na auto to będzie kupa nie zdjęcia... (nie wiem jak robisz zdjęcia ale tak prewencyjnie piszę...)
« Ostatnia zmiana: 30 Kwi, 2008, 21:21:21 wysłana przez Nitram »
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
odkopuję Panowie :)
czy nikt naprawdę tutaj nie interesuje się zdjeciami? no nie gadać :P

ja się osobiście bardzo interesuję, toteż chwalę się swoimi zdobyczami ;)
http://djenty.blogspot.com/ - z chęcią posłucham co nieco na ich temat.  

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
ja osobiscie to nadal siedze tylko i wylacznie w koncertowym foto, z tym ze totalnie nie interesuje sie tym co sie dzieje na podworku lokalnym, swiatowym i galaktycznym, zal mi czasu na przekopywanie sie przez morze gowna i ocean krytykow od siedmiu bolesci (przynajmniej tych internetowych).

jak juz narzekam, to ponarzekam tez na problem tego, ze prawie wszystkie foty amatorskie robione sa na ten sam motyw - zdejmij koloru, przewal winietowanie, wyostrz do zrzygania, GOTOWE! juz mi sie nie chce tego ogladac. nuda z tego wieje nieziemska. Twoje fotki tez sie w to wpisuja, wybacz - nie podoba mi sie, nie roznia sie niczym od calej kupy innych.

z rzeczy technicznych, to cierpie na brak prawdziwego obiektywu, kitowe scierwo ktore przyszlo z Canonem 20D to jakas pomylka. slinie sie na szeroki kat. a przede wszystkim na 5D, bo ma pelna klatke.

ostatni moj job, Hope na Juwenaliach we Wro:















nie jest to maks super hiper mega emce, ale sie staram. generalnie sporo mam jeszcze do nauczenia.
Łe tej.

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659
men, odkryłeś cały mój sekret! :D heheh
Twoje foty mi się podobają - szczególnie druga i trzecia. klimatowo ;)

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Foty domina spoko. Tylko nieco zaszumione. Nie wiem ile iso ustawiłeś (1600?), ale troszkę duże. Może lepiej spróbuj nast. razem mniejsze iso + większy czas naświetlania, no chyba że taki miał być efekt. W sumie to dodaje to trochę klimatu zdjęciom. Co kto lubi :)
power to a being never dies

Offline hawk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Domin, zaszumione jakbyś to nie przymierzając co najmniej Olkiem robił ;)
« Ostatnia zmiana: 16 Lip, 2009, 18:31:12 wysłana przez hawk »
Across the field you see the sky ripped open, See the rain through a gaping wound..

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Foty domina spoko. Tylko nieco zaszumione. Nie wiem ile iso ustawiłeś (1600?), ale troszkę duże. Może lepiej spróbuj nast. razem mniejsze iso + większy czas naświetlania, no chyba że taki miał być efekt. W sumie to dodaje to trochę klimatu zdjęciom. Co kto lubi :)
Domin, zaszumione jakbyś to nie przymierzając co najmniej Olkiem robił ;)

latwo powiedziec cwaniaki, ISO 3200 to jedyne uzyteczne ISO na koncertach. a nie uzywam zadnego odszumiacza, bo nie umiem i nigdy nie odczuwalem potrzeby ;)

przy 1600 najkrotszy dostepny czas to 1/30 i okolice, to ni chuja nie nadaje sie na robienie jakby nie bylo zywiolowych scenek.

trzeba kupic lepsza maszynke, taka z ISO 12k, wtedy 3200 nawet nie bedzie takie zle :D
Łe tej.

Offline hawk

  • Gaduła
  • Wiadomości: 114
Stary ja u siebie mogę pomarzyć o takim ISO800.. Jak już Ci zależy, to jedziesz z D3 i masz znośne ISO 25600 :D
Across the field you see the sky ripped open, See the rain through a gaping wound..

Offline Patryck

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Co do ISO na koncertach to zależy jak jasny mamy obiektyw,
i jak ładnie nam oświetleniowiec położy światło :D
Osobiście najczęściej mi się zdarza robić na 640-1000,
bo na 1600 już niestety widoczne jest ziarno.
Natomiast fajnie jest odpowiednio dopalić lampą :)
Parę fotek, może przypadną do gustu:












« Ostatnia zmiana: 17 Lip, 2009, 10:20:15 wysłana przez Patryck »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 751
Faktem jest, że foto koncertowe to osobna sztuka - ciemno i do tego obiekty się ruszajom. Ostatnio na Rocku w Starym Kinie popstrykałem, mam też parę zdjęć Hope ;)
Domin fajnie klimaci, ale ten szumik może by jakoś zanalogować (?) czy cuś.

Wrzucajcie, wrzucajcie, zapodam też parę kwiatuszków w weekend, mam nadzieję, że się pozytywnie nastroicie (nie będą to foty z ostatniego sexparty niestety... :P)

Moja bitch to Fuji S9600, zakup zewnętrznej lampy to następny będzie krok. Do zobaczenia.
Paczki z głów!

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
nie znam sie na aparatach i na fotografii ale zdjecia Patrycka sa zajebiste - szacun

Offline Gohes

  • Colonial Marine
  • Gaduła
  • Wiadomości: 352
  • Szatan, Blasty, Benedykt XVI...
    • J. D. Overdrive
no to ja tez sie pochwale, a co: http://picasaweb.google.com/m.stemplowski Robie to totalnie amatorsko, na zasadzie prob i bledow. Aparacik: Canon EOS 350D; obiektyw kit'owy (zazwyczaj), takze straszna kapa :) Od czasu do czasu udaje mi sie cyknac cos na 50mm, 80mm Canona, 25-75mm i szerokokacie (nie pamietam ogniskowych) Tamrona. Jak bym nie gral, to zamiast ladowac kase w sprzet, to nakupwoal bym obiektywow, lamp i moze zaczal bym cos wiecej kombinowac... a tak - trza sobie jakos radzic :)
M: Kobieto, przynieś browar! K: A magiczne słowo? M: Czary mary, podaj browary!

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Co do ISO na koncertach to zależy jak jasny mamy obiektyw,
i jak ładnie nam oświetleniowiec położy światło :D

ze swiatlem to rzadko jest super. lampy nie uzywam, bo nie lubie, chyba ze do ratowania sztuk gdzie swieca dwa anemiczne swiatelka ;) obiektyw jak juz pisalem - hujniazgrzybniom.

jeszcze troszki wiecej:









Łe tej.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
8 Odpowiedzi
2151 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Sie, 2012, 11:40:28
wysłana przez bandit112
2 Odpowiedzi
1012 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2013, 18:34:39
wysłana przez atk570
0 Odpowiedzi
968 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Gru, 2014, 21:17:52
wysłana przez crowley
65 Odpowiedzi
23271 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2020, 18:11:11
wysłana przez delaa
1 Odpowiedzi
2049 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2017, 10:43:55
wysłana przez Aremenius