Autor Wątek: NAD czyli jedna ( choć całkiem duża ) rewolucja  (Przeczytany 2986 razy)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Jak niektórzy z was wiedzą od dłuższego czasu miałem chory GAS na kranka revolution one co skutkowało postami w tematach takich jak " Co Was w życiu najbardziej wkurwia?"  w dziale kupię czy także ostatnio w "   Co nas w życiu cieszy ;) " co było zapowiedzią dzisiejszej dobrej nowiny.

Krank znalazłem na allegro w dość chorej cenie, także szybko skontaktowałem się z sprzedawcą ( btw. bardzo sensowny gość, wszystko idealnie jak w opisie bardzo dobry kontakt - Maciek poleca ;D) i ustaliliśmy poziom finansowy zadowalający nas obu.

14 października AD 2010 - Po powrocie z VII zakładu opiekuńczo wychowawczego ( zwanego potocznie LO) o godzinie 11 szybko się trza było przebrać, spakować gibola i do samochodu. Po średniawej podróżny dostałem się do Wrocławia gdzie spotkałem się z dawnym właścicielem wzmacniacza, zapoznałem się z jego historią i udaliśmy się na salkę. Już po chwili wiedziałem że to jest to ( jak by to Michael Jackson powiedział this is it). Tak więc nabyłem i udałem się w drogę powrotną.

Wzmacniacz ma 3 lata. Najpierw był u jakiegoś chłopa który podobno nie umiał grać, i raz na czas ćwiczył na nim w sypialni. Od roku był u chłopa u którego go kupiłem i zagrał może 20parę godzin gdyż on na co dzień gra na innych ( VHT, marshall ). Tydzień temu przeszedł przegląd - jest w stanie idealnym technicznie lampy jeszcze długo pożyją. Wizualnie jest lepszy od niektórych wzmacniaczy w sklepach - nawet jednej ryski nie znalazłem.

Już w grodzie kraka podłaczyłem go do mojej mesy i zacząłem od głośności domowo- ćwiczeniowych czyli około 4/10. Wszystko zajebiści jego przester idealnie mi pasuje. Czysty jest dość ciemny ale przy zestawie mahoń + 500t nie wymagam za wiele ( choć w przyszłości planuje zmienić przystawki ). Potem wykorzystałem to że mieszkam w domu i rozkręciłem go na jakieś 7/10. On urywa moszne, rozrywa dupe i nie bierze żadnych czarnych jeńców ;D Mi jego charakter pasuje idealnie. Jest bardzo szybki, ma mocny bas. Czysty nawet mocno rozkręcony nie przesterowywuje.

To teraz parę słit foci. (wiem że chujowa jakość ale robione tel na szybko - jutro się postaram zrobić lepsze to wymienię)







« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2010, 08:32:46 wysłana przez Leon »

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
zagrał może 20parę godzin gdyż on na co dzień gra na innych ( VHT, marshall )

Słusznie ;)

głośności domowo- ćwiczeniowych czyli około 4/10

!? 4/10 głośności domowo-ćwiczeniowe na 100W headzie? Mój ENGL na 1 był już za głośny...

Gratulacje!! :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
zagrał może 20parę godzin gdyż on na co dzień gra na innych ( VHT, marshall )
Słusznie ;)
VHT jest na allegro ;P

głośności domowo- ćwiczeniowych czyli około 4/10

!? 4/10 głośności domowo-ćwiczeniowe na 100W headzie? Mój ENGL na 1 był już za głośny...

Gratulacje!! :)

może bliżej 3 ale ja jestem psychiczny i lubię głośno ;D

edit. Ja bym miał stać przed paczką to 2 jest bardzo głośno ale ja lubię się przemieszczać jak gram ;D
« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2010, 00:08:35 wysłana przez Maciek »

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Dam Ci dobrą radę ;D
Sprzedaj pake i head.
... i kup VHT :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Dam Ci dobrą radę ;D
Sprzedaj pake i head.
... i kup VHT :D
Wszyscy tylko o tym VHT, wiem że zajebiste wiec może w przyszłości ale teraz jestem bardzo zadowolony

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Zamień pakę na VHT - to w zupełności wystarczy ;)
A tak serio: gratulacje!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
fajnie Maciek, troche Ci ulepszylem wzmak

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Dzięki, wiszę Ci za to piwo - od razu mi lepiej

btw. z każda chwilą bardziej się do niego przekonuję choć czuję też delikatną potrzebę wymiany przystawek na jaśniejsze. Jak mi efekt wow przejdzie to może jakaś recenzje walne

No już po pierwszym dniu to moge cuś napisać.  W domu gram na 1-2/10 i brzmi całkiem sensownie. Jest zajebisćie głośny, tak od 4/10 już brzmi super i tak do końca skali. Ładny jak na higain clean, świetny przester. Zakup bardzo udany.
« Ostatnia zmiana: 15 Paź, 2010, 21:36:32 wysłana przez Maciek »

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Maciek, po drobnym apgrejcie Twoj zestaw wyglada tak (moze wkleic do tematu Aktualny GAS).

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
To na górze spoko ale paka orange mi zbyt nie pasuje ;D tego kranka na niej pierwotnie ogrywałem i nie jest to to ;D

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
ale nie ogrywales paki Orange z Diezelem ;) to moze zmienic postac rzeczy

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Może, może się kiedyś przekonamy :D

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Gratulacje!

To teraz ja wpadam na rewizytę z Trele Morele pod pachą :P Jaki smak preferujesz? ;)

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
preferuje pysia chmielowego* ;D zapraszam, możesz wziąć basha jakieś porównanie skrobniemy ;D


* rozumiesz o czym mówię ;P

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
15719 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Cze, 2010, 14:31:36
wysłana przez Bash
29 Odpowiedzi
10886 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sie, 2011, 07:41:08
wysłana przez pivo
14 Odpowiedzi
5650 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lis, 2010, 13:41:43
wysłana przez Vertigo
14 Odpowiedzi
5137 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Lip, 2011, 20:06:03
wysłana przez mondomg
8 Odpowiedzi
1355 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Paź, 2020, 11:06:07
wysłana przez OMSON