Autor Wątek: Paczka 212 pod Marshall AVT150HX do hardcore/metalcore  (Przeczytany 3693 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Witam,

Ostatnio zostałem posiadaczem Marshall AVT150XH. Jak wiadomo sama głowa nie zagada i potrzebuję do niej paczki. Interesuje mnie generalnie paka 212 gdyż ponieważ jest to dla mnie wygodniejsze a oprócz salki i koncertów chciałbym chciałbym pograć w domu. Budżet mam oczywiście ograniczony zatem moje pytanie brzmi(ą):

1. Czy uważacie że Randall R 212 CX będzie dobry http://allegro.pl/najtaniej-kolumna-randall-r-212-cx-nowa-gwaran-i1254459366.html ? Jak wiadomo Marshall gra sporo środkiem, więc z tego co rozumiem przydała by się paczka która trochę ten środek okiełzna. Myślicie że ten Randall jest temu w stanie podołać? Jeśli nie to jakieś może propozycje z waszej strony?

2. Jak z waszego doświadczenia wygląda uskutecznianie koncertu hardcore/metalcore na 212? Czy to za mało cz może dać radę? Gramy raczej w niewielkich klubach generalnie zawsze ktoś ma jakąś 412 paczkę, ale powiedzmy że zdarzy się tak, że ktoś nie będzie miał. Myślicie że ludzie nie wyjdą po pierwszym numerze z powodu niedosłuchu :) ?

To generalnie tyle. Wiem że powiecie że ten Marshall nie nadaje się hardcora i lepszy byłby Randall RH150 G3, ale była dobra okazja więc kupiłem. Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Pozdro 667!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
do "okiełznania" środka jest potencjometr middle lub czasami przycisk

ja bym nie brał tej paczki bo to wywalenie kasy w błoto, te głośniki nie robią roboty wg mnie
obczaj sobie w dziale sprzedam były paczki noisybox, osobiście polecał bym głośniki MOW Eminence-a ale to już co kto lubi. Jeśli nie jesteś pewny czego chcesz to kup marshalla na g12t-75 4x12" i po kłopocie też są w dziale sprzedam

a i polecam opcje :szukaj: podobnych tematów było sporo
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ten randall na 70-80 jak dla mnie nakurwia środkiem więc raczej go nie okiełznasz, ale na pewno się będziesz przebijał przez band :D

Małe kluby tzn. 1) jedziecie na paczkach zamiast przodów tak? Czy nagłaśniacie wszystko a 2) paczki służą tylko do odsłuchu ?Bo nie wiem jak to mam rozumieć ;)? Bo :

Ad 1) lepiej mieć 412 zdecydowanie
Ad 2) wystraczy 212, jak co to na case albo taborecik i słychać się

Ad post patrz wyżej ^. Zarówno G12T75 jak i T100 będę ZNACZNIE lepsze niż 70-80

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
akurat mam do sprzedania Marshalla 1936 z kejsem - jest na giełdzie. IMHO to jest fajna paka, nie jest idealna ale kosztuje co najmniej 2xmniej niż Mesa, a gruz i gnój potrafi robić zawodowo (a chyba nie chcesz bluesowego soundu do metylkora?).
Łe tej.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
No z tego co widzę ten Marshall całkiem fajny jest. Zapytanie poszło pod topica z giełdy bo widziałem że bez case chcesz sprzedać a tam cena tylko z case :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
38 Odpowiedzi
10814 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2008, 21:43:45
wysłana przez g-zs
7 Odpowiedzi
5932 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Gru, 2009, 21:37:00
wysłana przez daniel.iron
5 Odpowiedzi
3916 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lut, 2010, 20:39:32
wysłana przez matisq
2 Odpowiedzi
2855 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Maj, 2010, 18:54:08
wysłana przez Icchok Lejb Perec
2 Odpowiedzi
2911 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lip, 2016, 13:56:09
wysłana przez Page_Hamilton