Autor Wątek: tatuaż :D  (Przeczytany 271404 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #50 10 Lut, 2009, 10:02:24 »
a widzisz, na bodymodach.pl koles się żalił własnie na krokodyla. we wro jest tak samo, prace w galerii są zazwyczaj te najlepsze, a jednak każdy ma jakieś wpadki. Nie orientuje się we wroclawskeij scenie za dobrze i szczerze mówiac nie wiem kto jest we wro najlepszy w biomechanice. Moze Przemo się wypowie...? ;) (jest jeszcze opcja zarejestrowania się na bm.pl i tam pytanie, ale przeczytałem 2 czy 3 tematy o wro i zawsze się kończyło totalnym offem na temat higieny a nie warsztatu tatuatorów)
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #51 10 Lut, 2009, 10:25:30 »
przeczytałem 2 czy 3 tematy o wro i zawsze się kończyło totalnym offem na temat higieny a nie warsztatu tatuatorów)

czyli czytales o ultra tattoo :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #52 10 Lut, 2009, 10:51:06 »
a widzisz, na bodymodach.pl koles się żalił własnie na krokodyla.

Nie dasz rady zrobić 100% prac idealnie, poza tym są na świecie najnormalniej upierdliwi i czepialscy chuje. Ta praca powstaje od początku roku, widzę kolejne etapy i pomysły (bo miał być już koniec) i każdy element podnosi szacun. Uważam, że facet ma warsztat i jeśli nawet by nie zachwycił, to z pewnością ewidentnie nie zjebie. Na żywo - czad. Ładne płynne cieniowanie i wrażenie gradacji przestrzeni.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #53 10 Lut, 2009, 11:34:17 »
No z tego co pamiętam to koles się skarżył na to że były braki w wypełnieniu, ale w sumie nie ustalono czy zjebali w salonie czy sam cos źle zrobił. Najchetniej to bym pojechał do Szczecina do Gonza bo się nim podniecają strasznie. A prace ma faktycznie ladne

przeczytałem 2 czy 3 tematy o wro i zawsze się kończyło totalnym offem na temat higieny a nie warsztatu tatuatorów)

czyli czytales o ultra tattoo :)

o UT jest chyba najwięcej ;)
A technicznie to kogo bys polecił z wrocka (saloon / tatuator)?
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #54 10 Lut, 2009, 11:45:50 »
nie bawie sie w takie polecanie bo nie znam wszystkich. wybacz ale nie bede bral sobie na glowe odpowiedzialnosci za to ze polece kogos kto moze miec zly dzien, kaca, wkurwa, olewke na klienta a Ty potem bedziesz z tym chodzil do konca zycia

idz popatrz jak pracuje najlepiej i sam ocen
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #55 10 Lut, 2009, 17:00:34 »
No z tego co pamiętam to koles się skarżył na to że były braki w wypełnieniu, ale w sumie nie ustalono czy zjebali w salonie czy sam cos źle zrobił.
Czasem zdarza sie, ze przez zaniedbanie tatuazu po jego zrobieniu (przewaznie okres ok.3 tygodni), moga "uciekac" czesci grafiki.
Najzywaczajniej, jezeli tatuaz jest suchy, albo zbyt dlugo moczony, np. w kapieli (zaznaczam, ze chodzi o okres tych umownych 3 tygodni po jego wykonaniu), to zrobia sie strupy i odpadna - co w najlepszym razie bedzie wygladalo jak brak wypelnienia/konturu, a w najgorszym jak totalna kupa (zalezy od skory).
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2009, 08:15:19 wysłana przez Owczur »

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #56 13 Lut, 2009, 16:35:42 »
Zorro pokaż :D

 :fotki:
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #57 16 Lut, 2009, 11:06:33 »
poprawię to pokażę  :P na razie wstyd trochu

E tam - nie pierdól - wszyscy pokazują ;) Mój będzie dokańczany także - pokazałem tera, pokażę i wtedy ;)
Paczki z głów!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #58 26 Lut, 2009, 00:26:16 »
 jak dla mnie dziara wyglada dosc ciekawie

Poprawilem link
« Ostatnia zmiana: 26 Lut, 2009, 11:04:51 wysłana przez oz »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #59 26 Lut, 2009, 08:57:04 »
...taki tatuaż, czy ta strona? ;)
Paczki z głów!

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #60 26 Lut, 2009, 15:03:29 »
Jak dla mnie zbyt jaskrawy i nie przepadam za smokami, ale kawal dobrej roboty ;)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #61 28 Lut, 2009, 12:11:45 »
ja robiłem u gościa z krakowa (DeadiTattoo). Wzór mało skomplikowany więc (tak jak chciałem) nie jest bardzo miarodajny ale i tak się pochwale ;) :

i z tego co pamiętam płaciłem coś koło 200-300zł. Robił mi tatuaż u siebie w domu- wtedy jeszcze nie miał studia.

podaje adres myspace gdzie można zobaczyć zdjęcia większej ilości jego prac:
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile&friendID=90514129

Polecam przeglądnąć prace- na prawdę bardzo fajne :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 750
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #62 28 Lut, 2009, 23:44:11 »
Ładna, pewna kreska!
Paczki z głów!

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #63 13 Mar, 2009, 00:34:46 »
Ja myslałem nad takim czymś :


Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #64 13 Mar, 2009, 00:53:00 »
wizualnie może i wygląda fajnie.. pozostaje tylko kwestia (jak dla mnie dość istotna) ukrycia takiego tatuażu w pracy np;). Takie tatuaże moją jakąś nazwę? Biomechanik to to chyba nie jest;p

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #65 13 Mar, 2009, 00:55:55 »
wzorujac sie na opisie biomechaniki na stronie jednego z polskich saloonów, to by to była biomechanika. Ale mniejsza z szufladkowaniem. Ja sobie odpuszczam tattoo, znów mnie dopadły nagłe wydatki i nie wygramole 900 zł bo potrzebuje wziąć kredyt na inne zachcianki ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #66 13 Mar, 2009, 06:57:03 »
terrormuzik : tak jak z innymi tatuazami na przedramieniu, innej opcji niż koszulka z długim rękawem nie widze... chociaż chyba już jest coraz wieksza tolerancja wśród pracodawców jesli chodzi o tatuaze.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #67 13 Mar, 2009, 09:51:02 »
chociaż chyba już jest coraz wieksza tolerancja wśród pracodawców jesli chodzi o tatuaze.

zalezy w jakiej branzy, w informatyce czy marketingu to luz, za to w pracy z klientami odwrotnie :)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #68 13 Mar, 2009, 10:17:27 »
ja będę myślał o przedramionach jak już będę miał pracę :). Pracodawcom  w dużej części nie chodzi o to że klient się wystraszy pracownika jak zobaczy tatuaż na całą łapę, tylko chodzi o to (tak mi się wydaje) że osoba z tatuażem ma wyrobiony stereotyp. Wielu osobom tatuaż do dziś kojarzy się z więzieniem, recydywistami, ćpunami i nie wiem kim jeszcze.. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem :D

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #69 13 Mar, 2009, 10:22:16 »
Ja akurat informatyk z zawodu :D więc spokój ;)

Macie kto jakieś podobne dziarska w takim stylu ?

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #70 13 Mar, 2009, 12:25:33 »
U mnie z tatuażami jest też brak tolerancji... Kumpel jak zrobił to na badaniach okresowych u psychologa wylądował od razu... No ale w służbach mundurowych tak to już jest... Generalnie jest jednak tak, że dziarka nie może być widoczna podczas noszenia umundurowania służbowego letniego... czytaj nie może wystawać spod koszuli z krótkim rękawem... chociaż znam wyjątki... to takie komunistyczne zaszłości chyba, gdzie ktoś z dziarą to właśnie skazaniec, złodziej czy kto tam jeszcze najgorszy :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #71 13 Mar, 2009, 12:31:53 »
a takze pijak i zlodziej, bo kazdy pijak to zlodziej!
Łe tej.

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 536
    • Toughest Firefighter Alive
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #72 13 Mar, 2009, 12:38:41 »
Dodam jeszcze, że ostatnio jednym z moich ulubionych programów w TV jest MIAMI INK na discovery... Normalnie to co tam goście (i jedna laska) robią to jest szok... Patrzę i nie mogę czasem z podziwu wyjść... polecam...

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #73 13 Mar, 2009, 14:06:29 »
a takze pijak i zlodziej, bo kazdy pijak to zlodziej!

a każdy student to pijak :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: tatuaż :D
« Odpowiedź #74 13 Mar, 2009, 14:46:38 »
Dodam jeszcze, że ostatnio jednym z moich ulubionych programów w TV jest MIAMI INK na discovery... Normalnie to co tam goście (i jedna laska) robią to jest szok... Patrzę i nie mogę czasem z podziwu wyjść... polecam...

cat robi dobre rzeczy, lysy starszy kolo ktorego imienia nie pamietam tez. ale reszta slabizna moim zdaniem a caly serial jeszcze wieksza. strasznie holywodzko to potraktowali i robia z naprawde debilnych wzorow arcydziela z niewiadomo jakim znaczeniem

sam mam tatuaze i kolczyki a uwazam ze sa zawodych gdzie powinno sie wygladac reprezentatywnie i koniec kropka.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan