Autor Wątek: Lands Beyond - Beneath the Burden of Haven  (Przeczytany 6919 razy)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Kolejny pozytywny komentarz, dziękiii!

Chyba powinniśmy iść do Mam Talent, zapytam utka.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Sorry, że odgrzewam, ale dopiero niedawno trafiłem na tą EPkę. Przesłuchałem i podoba mi się :)
Najlepszy według mnie jest pierwszy kawałek - drugi taki sobie, trzeci fajny, ale troszkę wkurza mnie ilość tłuczenia się przez tą perkę, czwarty i ostatni według mnie miał największy potencjał by stać się masakratorem, ale na mój gust jest troszkę zbyt wolny i momentami przeciągnięty :)
Ale ja się nie znam i dysponuje tylko moją głuchotą ;)
Ssiecie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Dzięki za opinię, już myślałem, że wszyscy o nas zapomnieli ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Wery najs! Bardzo miło jest oglądać takie miłe posty ;). Ja sam obiecuję nagrać więcej szitu i może jakieś koncerty w bardziej ucywilizowanych miastach niż JG się uda zorganizować.

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
Zapraszam do Gdańska, jest bezpośredni pociąg ;)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Ja jak tylko zsynchronizuje ipoda z kompem to udowodnię Ci, że trudno o was zapomnieć :D
Ssiecie.


Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
I  tak puszczam kolegom na dobrych słuchawkach bo fajnie gracie :D Trzeba promować dobre zespoły :P
Ssiecie.

Offline jaca2303

  • Gaduła
  • Wiadomości: 154
Bardzo mi sie podoba. Gratulacje.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Wczoraj ipoda synchronizowałem z maciem i zrobiłem screena z dowodem :P
Ssiecie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Oł je, wygląda na to, że Turgon będzie naszą pierwszą (a w sumie naszym pierwszym) groupie ;). Trzeba nagrać jeszcze resztę materiału, 4 kawałki to trochę mało.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Oł je, wygląda na to, że Turgon będzie naszą pierwszą (a w sumie naszym pierwszym) groupie ;). Trzeba nagrać jeszcze resztę materiału, 4 kawałki to trochę mało.
Aston, a ja liczyłem na to, że wy ;D!
Ssiecie.

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Nie wiem dlaczego, ale dopiero teraz wrzuciłem EPkę na Youtube. Dla przypomnienia i pokazania tym, którzy nie poznali:





Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Lubię, słucham, popieram. Dlaczego jeszcze nie ma drugiej?

Offline utarefson

  • Gaduła
  • Wiadomości: 349
    • http://landsbeyond.bandcamp.com/
Siem nagrywa! ETA: 1 month :)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Nie chcę nikomu i niczemu ujmować tak zwanej zajebistości, ale mnie te randomowe zera i jedynki nie kręcą ani, ale to powiadam - ani troszkę. I tak oto zostałem łyżką dziegciu w beczce miodu. ;) No ale ja nie lubię takiego modern metalu czy tam rocka, bo wpierdolu w tym jest mało. :D IMHO za mało, by nazywać to metalem z krwi i kości. ;)

Niemniej jednak - keep on rollin' guys!
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Specjalnie dla ciebie postaram się wpleść jakiś non-stop blast i non-stop niezrozumiały growl, Az ;)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Specjalnie dla ciebie postaram się wpleść jakiś non-stop blast i non-stop niezrozumiały growl, Az ;)

Nie o to chodzi. ;) Może to kwestia produkcji, ale kompozycje wydają mi się monotonne i nie mają kopa. Takie tam pitu-pitu. ;) No ale to tylko takie moje osobiste zdanie. Related with my shitty music taste.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .


Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
I'm waiting for it. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Jestem pewien, że nowy materiał ci się bardziej spodoba.
Ze tak jako stary grzyb sie wpierdole i sparafrazuje klasyka, Aston idzcie swoją drogą i "walcie w dupe" przypodobanie się wszystkim. Nie da rady i nie ma szans, ktoś musi Was krytykować a Wy musicie to wytrzymać, inaczej rozmienicie sie na drobne i chuj z tego bedzie. Mówiąc tak po imieniu :D
Trafiłem na to dopiero dzisiaj  :-[  i o dziwo leci drugi numer i nie wyłączyłem, jest git, przesłucham do końca. Mnie właśnie zaczeły ruszać takie rzeczy. Temat brzmień pomijam kazdy robi co lubi i ma takie na jakie go aktualnie stać czy to materialnie czy psychofizycznie ;)

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Dzięki, miło nam!
Może nie do końca chodzi o włażenie w dupsko każdemu, bo tego i tak się nie da zrobić. Mamy teraz więcej stuffu do nagrania, będzie większa różnorodność - trochę prostego grania, trochę pitu pitu ;). Sam jestem już zadowolony w większym stopniu niż z naszej pierwszej EPki.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
12 Odpowiedzi
2028 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Wrz, 2012, 21:00:23
wysłana przez utarefson
6 Odpowiedzi
3255 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lis, 2019, 19:21:04
wysłana przez Chomick