Autor Wątek: Cytat sezonu  (Przeczytany 339689 razy)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1025 02 Lip, 2014, 10:49:15 »
Prawdziwi korowcy mają jeszcze dzieci z dziećmi.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1026 02 Lip, 2014, 18:29:51 »
Po czym szukają niemytego brutala na motórze ku zwiększeniu ekscytacji...

Jak jej nie zapewniasz ekscytacji, przestajesz być wyzwaniem dla kobiety i odsłaniasz wszystkie tajemnice, jednocześnie stając się potulnym gościem, który zamiast ogryźć się czy droczyć to na każdy jej foch reaguje "ale o co Ci chodzi kooochaaanie" lub obchodząc się z nią w łóżku niczym porcelaną - tak, poszuka sobie innego.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1027 02 Lip, 2014, 18:42:27 »
Łał ;).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1028 02 Lip, 2014, 19:00:21 »

Offline Fizyczny

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
  • THALL
.

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1030 02 Lip, 2014, 19:24:08 »
Jak jej nie zapewniasz ekscytacji, przestajesz być wyzwaniem dla kobiety i odsłaniasz wszystkie tajemnice, jednocześnie stając się potulnym gościem, który zamiast ogryźć się czy droczyć to na każdy jej foch reaguje "ale o co Ci chodzi kooochaaanie" lub obchodząc się z nią w łóżku niczym porcelaną - tak, poszuka sobie innego.
Czyli co, mam być zamknięty w sobie i kłótliwy?

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1031 02 Lip, 2014, 20:22:14 »
Tak, i masz być pachnącym potem brutalem, rżnącym jak bestia jednocześnie będąc zadbanym i delikatnym.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1032 03 Lip, 2014, 01:14:11 »
Tak, dokładnie tak! Podobno raz mie się udało!  :D
Paczki z głów!

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1033 03 Lip, 2014, 10:30:22 »
Microsoft rozdawał za darmo zestawy Intel Galileo. Komentarz:
"No to teraz januszeprogramowani a zaleją internety tysiącami zaprogramowanych januszozegarków. I będzie syf jak na Android Play. Programowanie to powinna być wiedza hermetyczna. Pięć lat studiów w dyscyplinie klasztornej i pięć lat darmowego terminowania u Mistrza."
return to monke

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1034 07 Lip, 2014, 22:38:39 »
Z cyklu rozmowy Młodych Polskich Gentlemanów - wujcio przedstawia! Jestem pod wrażeniem do dzisiaj:

- Kurwa, ostatni raz goliłem odbyt!
- Ale przynajmniej ci się papier toaletowy nie kulkuje!

 :facepalm: :D
Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1035 07 Lip, 2014, 22:44:25 »
Ja pierdole, Baciu... kto kurwa goli odbyt? NO KURWA KTO

Golenie klaty jeszcze rozumiem - może ktoś lubi jak drugi facet go mizia języczkiem po klacie, ale odbyt... nie, nie chcę sobie tego nawet wyobrażać :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1036 08 Lip, 2014, 00:03:23 »
I nagle minęła ochota na zjedzenie czegoś niezdrowego przed snem. Dzięki Baciu :*

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1037 08 Lip, 2014, 00:09:30 »
Ja pierdole, Baciu... kto kurwa goli odbyt? NO KURWA KTO

Golenie klaty jeszcze rozumiem - może ktoś lubi jak drugi facet go mizia języczkiem po klacie, ale odbyt... nie, nie chcę sobie tego nawet wyobrażać :D


Wolisz skulkowany papier z gównem zaplątany w kłaki? Tzw. ''Cygańskie korale''(''Romskie Paciorki'')? :D


 :facepalm: :D


Dobra, z tym pytaniem to żartowałem. Tak na serio to nie kce wiedzieć. Pozostawmy ten dylemat do roszczygnięcia indywidualnie. Wewnęczną walkę między ogniem i hadwało. Mentalny konflikt między amelinium i powłoką malarską. Indywidualny duchowy dylemat między zaczerwienieniem(połączonym z drapaniem odrostami) i ''cygańskimi koralami''  :facepalm:


synkopy to guwno

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1038 08 Lip, 2014, 01:06:47 »
Z cyklu rozmowy Młodych Polskich Gentlemanów - wujcio przedstawia! Jestem pod wrażeniem do dzisiaj:

- Kurwa, ostatni raz goliłem odbyt!
- Ale przynajmniej ci się papier toaletowy nie kulkuje!

 :facepalm: :D

Ha, przypomnieliście mi bardzo stary dowcip. Ladies and gentlemen, macie terozki za swoje:

Do gabinetu okulisty w ciepły, letni dzień wtacza się śmierdzący menel. W bukiecie jest wszystko - to że ostatnio opłukał się przed rezurekcją dwa lata temu, wczorajsza denaturka i rzygowinka, stara uryna i świeży, przedwczorajszy stolec. Lekarz truchleje, ale dzielnie i hardo powiada: "Won! Gdzie mi tu!". Menel niezrażony wyjaśnia, że "szyszededdłeł po pooorade". I zbliża się. A razem z nim smród. Lekarzyna wrzeszczy "precz!!!", zrywa się z fotela, ale zaraz przewraca go, potem siebie, próbuje uciekać i jakoś tak w sam narożnik gabinetu trafia, rozpaczliwie wyrzuca ręce do przodu, miota się w receptach i kartach pacjentów. Menel nadciąga i góruje, niczym wielka kupa nawozu nad unieruchomionym, przerażonym konowałem. Odór jest taki, że odbiera dech i zmysły, dottore przypomina sobie jak przez mgłę własną komunię świętą i przysięgę Hipokratesa, myśląc, że nadchodzi koniec. Ale to dopiero początek - menel nagle ściąga gacie i wystawia dupsko przed zbaraniałym medykiem, który zupełnie serio zaczyna mdleć. "Ratunku!" - krzyczy rozpaczliwie. A menel na to, zupełnie wyraźnie, mówi "panie doktorze! czy widzi Pan to owłosienie?" "Nie!" - woła tamten, półżywy. "No to niech Pan się przyjrzy, dokładnie" i zbliża się jeszcze bardziej z widokiem, który w lekarzu wywołuje przerażenie większe niż u kosmonauty obraz czarnej dziury w gwiazdozbiorze Wielkiej Niedźwiedzicy. "Nie jestem specjalistą od dup!" - wrzeszczy medyk - "jestem uznanym okulistą, litoooości!!!". "Właśnie!" - kiwa głową i zadem menel - "niech pan patrzy!" Widzi Pan to owłosienie? ("widzę.." - szepnął doktor, choć nic już nie widział) "a te małe kuleczki poprzyczepiane do niego? ("eueuuuueee......"). "Może mi Pan powie, skoro jest pan specjalistą od oczu..."

Spoiler

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1039 08 Lip, 2014, 11:16:07 »
No tak, mi też ten dowcip się przypomniał jak Vicol napisał o cygańskich koralach. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1040 08 Lip, 2014, 16:51:20 »
Ja pierdole, Baciu... kto kurwa goli odbyt? NO KURWA KTO

Nie chcę Ci zabierać resztek nadziei odnośnie tego świata - zrób to sam! :D Popytaj, to sam się zdziwisz, jak się bardzo zdziwisz! ;)

Paczki z głów!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1041 08 Lip, 2014, 17:30:44 »
Nie, nie mam żadnego tropu i nie chcę mieć.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1042 13 Lip, 2014, 20:17:59 »
"Szkocja... Szwecja... w sumie to i to na północy tylko w inną stronę..."  ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1043 19 Lip, 2014, 19:30:52 »
Z internetu: "według mnie to samolot obcego mocarstwa na pokładzie którego było 298 szpiegów doprowadził do zderzenia z rosyjską rakietą, która wykonywała pokojowy lot nad Ukrainą".
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1044 23 Lip, 2014, 16:08:32 »
"edyta- sorry koparki i dźwigi  to robił  chyba Waryński ,  także ten no ... Dzierżyńskiego można śmiało jebać ."

Z dyskusji politycznej w wątku obok :)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1045 23 Lip, 2014, 17:45:45 »
"edyta- sorry koparki i dźwigi  to robił  chyba Waryński ,  także ten no ... Dzierżyńskiego można śmiało jebać ."

Z dyskusji politycznej w wątku obok :)

A za pigmeja nie wiedziałem pierwotnie, co autor miał na myśli :D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1046 29 Lip, 2014, 11:37:10 »
Motto dnia:

"Śmiech i seks przedłużają życie!
Zajmujcie się seksem - pośmiejecie się na emeryturze."
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1047 29 Lip, 2014, 16:01:08 »
Siedzę na Open-Space, biegnie laska (R) z lapsem pod pachą, cyc jej podskakuje, tupanko na podłodze słychać na co druga (O) do niej:

O: "Renia, no sarną to ty nie jesteś ..."

R: "... no jak to mówią, życia nie oszukasz"

Zomballo

  • Gość
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1048 04 Sie, 2014, 15:03:05 »
Ja pierdole, Baciu... kto kurwa goli odbyt? NO KURWA KTO

Nie chcę Ci zabierać resztek nadziei odnośnie tego świata - zrób to sam! :D Popytaj, to sam się zdziwisz, jak się bardzo zdziwisz! ;)



Golenie odbytu zabija prawdziwy smak rimmingu. :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #1049 05 Sie, 2014, 01:15:52 »
Niemalże się rimmuje! :)
Paczki z głów!