Autor Wątek: Cytat sezonu  (Przeczytany 339871 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #400 22 Mar, 2012, 14:11:40 »
Nie, ale łatwiej zatrzymać siebie samego, czy tonę czy półtorej (plusminus tyle ważą przeciętne osobówki) żelastwa? Łatwiej stanąć pieszo czy wyhamować rowerem? Cytat był wyjęty z większej całości i odnosił się do głupoty jako takiej, a nie tylko do aut/pieszych.
Ale skoro dyskusja skręciła tylko na to - powiem od siebie. Jeździłem -naście lat po swoim mieście na rowerze. Bardzo długo chodziłem długie trasy. Piąty rok stoję w korkach jako kierowca. I mam z wszystkich trzech stron doświadczenia własne. Owszem, wkurwiają mnie samochodziarze przejeżdżający mi po butach jak chcę przejść. Gnojki jebane drące 120 na jednopasmówkach między blokami. Ale też pieprzone staruchy ładujące się przed maskę dokładnie między pasami - 50m w lewo jedno, 50m w prawo drugie, ale lezie taki "nieśmiertelny" pośrodku. Baby z wózkami/bachorami to samo. Żywotów mają za dużo?

A ogólniej - łatwiej nauczyć dobrych nawyków kilkulatka, kilkunastolatka czy kogoś 20-30-40+? Skoro idiota - wszystko jedno czy za kółkiem czy nie, czy woźny czy kierownik,  czy facet czy baba czy MichałSzpak ;D - robi coś źle, to dlaczego karać za to wszystkich, a nie tylko tego idiotę? Pytanie otwarte.

A na koniec przykład z Mojej Wioszy:



To było jedno z najniebezpieczniejs zych przejść w mieście. Przy okazji remontu drogi je zlikwidowali, bo fakt faktem że powodowało zakorkowanie drogi. I co? I ludziom nie chce się nadkładać 2 minut drogi (w obie strony, do pasów z sygnalizacją i z powrotem, jak się sprężą do 1,5minuty nawet) tylko lezą prosto pod koła.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #401 22 Mar, 2012, 14:17:15 »
Ja się oduczyłem takich idiotycznych zachowań gdy mojego kumpla z liceum dzień przed wigilią (2009 bodajże) koło własnego domu koleś zapierdalający 150 dostawczakiem na przejściu zabił. Nawiasem mówiąc teraz mieszkam może 500 metrów od tamtego miejsca.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #402 22 Mar, 2012, 14:23:59 »
Jak to jest, że uspokojenie i racjonalizacja przychodzi dopiero w drugim poście, bo w pierwszym musi obowiązywać zapalczywe świętojebnięcie? Wybacz, ale to co zlinkowałeś to jest pure bullshit. Jako koleś pomykający na rowerze po mieście mogę coś powiedzieć o głupocie i bezmyślności pieszych. Tylko co to wprowadzi do dyskusji? Regulacje o których mowa zostały wprowadzone z uwzględnieniem tego, że ludzie po obu stronach kierownicy to debile o wyobraźni zbliżonej poziomem do tej którą dysponuje ulubiona fuksja mojej mamusi. Więc daruj sobie dramatyczne pytanie "czemu JA muszę cierpieć za legiony półmózgów???" Musisz, bo inaczej trzeba by każde prawo wprowadzać w dwóch wersjach: jedna casual i jedna dla geniuszy z wysoce rozwiniętym zmysłem społecznym. Naprawdę uważasz się za członka drugiej kategorii? :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #403 22 Mar, 2012, 14:29:54 »
Naprawdę uważasz się za członka drugiej kategorii? :D

Pierwszy raz w życiu słyszę takie pytanie :D.
Paczki z głów!

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #404 22 Mar, 2012, 14:33:27 »
Wejrzyj w głąb siebie i odpowiedz na nie szczerze :D :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #405 22 Mar, 2012, 14:39:54 »
Wejrzyj w głąb siebie i odpowiedz na nie szczerze :D :D

Bez ręcznego lusterka dałem radę tylko stwierdzić, że trzonowce i migdałki zdrowe :P.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #406 22 Mar, 2012, 15:08:12 »
Przepisy są do przesady asekuracyjne i prowokują do ich łamania - a wiele idiotów wychodzi, że jak już i tak łamie przepisy, to może sobie pozwolić na wszystko. To tak gwoli debili pośród kierowców. Gdyby przepisy były rosądniejsze, to i więcej ludzi by się ich trzymało. I nie chodzi mi tu o same ograniczenia prędkości. A że poza tym są idioci, którzy tak czy siak by nie trzymali się przepisów... A niech się o drzewo rozpierdolą, byle bez pasażerów.

Co do pieszych, jako takich, to mam wrażenie, że największy problem tkwi w braku wyobraźni, ktróry wynika nie zawsze z głupoty, a często niewiedzy. Mam wrażenie, że poza kierowcami mało kto ma realne wyobrażenie i zrozumienie tego, co z samochodzem można, a czego nie i stąd przepisy typu 'jeśli pieszy postawił tylko nogę na jezdni, to ma pierwszeństwo, choćby właśnie pod koła wskakiwał, kierowca powinien był użyć zasady ograniczonego zaufania i przewidzieć to i sie przygotować' vs 'nie wolno pieszych zachęcać do przechodzenia przez jezdnie' (a większość asekuracyjne zwolnienie tak odbiera) itp. Mam wrażenie, że 'numerów' nie walą tylko ci piesi, którzy normalnie prowadzą jakiś pojazd silnikowy, choć fakt, że to raczej prawidłowość,  niż reguła. Powinno się ludzi lepiej edukować, choć nie wiem, czy bez praktyki by coś teoria dała. A ci, którym nawet praktyczna wiedza nic by nie dała... Cóż, selekcja naturalna, szkoda tylko, że inni by karnie za tego kogoś odpowiadali.
« Ostatnia zmiana: 22 Mar, 2012, 15:13:51 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #407 22 Mar, 2012, 16:14:39 »
Taa, wkurwia mnie jak kierowcy mają w dupie przechodniów. A przecież to poprawne działanie jest wpajane już na kursie nauki jazdy. Ja się trzymam do tej pory, nie mam nic do udowadniania na drodze.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #408 22 Mar, 2012, 16:28:48 »
Od paru lat pieszy ma pierwszeństwo. Łaski więc nikt nie robi. A żona mnie chwali, że ja taki kulturalny!
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #409 22 Mar, 2012, 16:30:12 »
Nawet jak się zabije idiotę, to odpowiada się za człowieka. Szansa przeżycia będąc potrąconym przy 50km/h i 60km/h, w drugim przypadku spada o 50%, tak na marginesie. Mam kurwa oczy dookoła głowy jeżdżąc autem. Najbardziej beztroscy są rowerzyści, którzy napiżdżają swoimi ścieżkami, drogą, chodnikiem, krawężnikiem, lewą, prawą, przez przejście, no ja pierdole...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #410 22 Mar, 2012, 17:13:29 »
Rowerzyści to już w ogóle...
Nie twierdzę, że ogół kierowców jest wobec nich wporządku, ale rowerzyści i taryfiarze (przynajmniej w Sznie) to po prostu generator najgorszych sytuacji na drodze.

I co do pieszy>rower>samochod to wszystko fajnie, wydaje się to być rozsądne względem statystycznego braku świadomości i/lub bezczelności w danej grupie (i nie zaprzeczajcie temu, sam po sobie i znajomych wiem jak się zachowywaliśmy przed zrobieniem prawka, a jak się zachowujemy po), ale jednak fizyka jest taka, a nie inna i jakoś nie przekonuje mnie to na dłuższą metę, wciąż jestem za uświadamianiem luda i fizycznym dostosowywaniem dróg (choć to kasa, to imo priorytet) do różnorodnych środków lokomocji (odseparowane ścieżki rowerowe, kładki, przejścia podziemne itp).
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #411 22 Mar, 2012, 18:06:33 »
Jak dla mnie to taryfiarze są właśnie najbardziej nieprzewidywalni, potrafią zapierdalać chuj wie ile i nie wiadomo skąd z zaułka się wpierdolić i wymusić, po czym robić nagle zawracanie na podwójnych ciągłych i pasiastych polach i znowu się innym ni z dupy wpierdalać, nie wspominając o nie respektowaniu przepisów określających poruszanie się po pasach, rondach, skrzyżowaniach (w tym i świetlnych, a nawet kierunkowych!), czy chociażby korzystaniu z kierunkowskazów.

Od kiedy weszły nowe przepisy dla rowerów akurat nie jeździłem samochodem, więc nie chcę się na ten temat więcej wypowiadać, ale na ile pamiętam wcześniej to rowerzyści to była tragedia - wpieprzanie się pod maskę że ledwo wykręci tak, aby na czołówkę nie trafić (o hamowaniu nie ma nawet mowy), czy też właśnie zerowa sygnalizacja zamiarów i ogólne chamstwo. Włącza się w to jeżdżenie między stojącymi samochodami i obijanie się o nie, wykręcanie lusterek (KURWA! to dopiero wytrąca z równowagi, jak taki chuj zaczepi o lusterko, bo się mu kurwa śpieszy i się przeciska, zamiast czekać! I trzeba na nowo je ustawiać).

No i jeżeli ktoś układa odseparowane drogi bez sensu, to nie działają. Tak jak wszystko inne, co zrobione bez sensu. Więc to nie jest argument. Po prostu należy to wszystko ogarniać z głową (tyle, że to kosztuje), a nie udawać, że się coś robi, a tak naprawdę tylko pierdoli się robotę (to za to już marnotrawstwo kasy). Jak robić infrastrukturę, to globalnie ją rozplanowywać (nawet, jeśli musi być realizowana po kawałku), a nie fragmentarycznie w najgorszy sposób zrealizowane nie pasujące do siebie nijak ciapki (nie wiem, jak to określić nawet).
Co do estakad dla samochodów, trakcji tramwajowych (lub w ogóle dla kolejek) na podwyższeniu, tudzież podziemnie - IMO bdb pomysł. Tylko byleby to było rozwiązane z głową właśnie. I właśnie dla pieszych tam, gdzie w Sznie jest tych niewiele kładek, tam imo te przejścia są jednymi z niewielu, które własnie działają jak należy. Fakt, trzeba kurwa zapierdalać po schodach, no ale sory, przynajmniej ruch płynny i przede wszystkim BEZPIECZNY. O przejściu podziemnym wiem tylko jednym u nas i jest to prowizorka, nie przejście, bo i tak jest połączone z pasami - ale zakładam, że prawidłowe przejścia podziemne działają równie dobrze, co kładki. Niedługo się w praktyce przekonam, bo pomiędzy domem mojej dziewczyny i jedną tam szkołą (chyba podstawową) właśnie robią takie przejście i zapowiada się na naprawdę mądre rozwiązanie.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #412 22 Mar, 2012, 19:00:59 »
Na kładkach, które w Sznie znam obok schodów są jeszcze łagodne pochylnie, więc problemu dla babć i wózków nie widzę. Serio, to mniejsze zło i właśnie dostosowywanie warunków do nich, do ich bezpieczeństwa.

Jeśli chodzi o tworzenie osobnych dróg dla rowerów, to mi chodziło o to, aby właśnie one były osobne - nie widzę wygody kierowców w tym, że rowery zapierdalają po jezdni, albo po wymalowanym jej skrawku obok, serio. chodziło mi o OSOBNE trasy, wyraźnie oddzielone i na miarę możliwości bezkolizyjnie rozwiązane skrzyżowania, właśnie różnymi pochylniami, kładkami, tunelami, chujwieczym. Serio, da się, tylko na to trzeba by wyłożyć kosmiczne pieniądze i tymczasowo mocno sparaliżować ruch na 3/4 miasta, aby móc coś takiego kompleksowo pierdolnąć (nawet, jeśli w kawałkach falami, to wciąż wg kompleksowego planu, a nie jak nasrane przez gołębia z przypadku). Chodzi mi o sytuację, w której pojazdy silnikowe musza przejmować się tylko innymi silnikowymi, pojazdy publicznej komunikacji miejskiej tylko innymi autobusami/tramwajami/itp, rowery i inne zasilanie mięśniami tylko innymi takimi, a piesi pieszymi i żadna z 4 kategorii nie wchodzi w drogę innej - no, no i oczywiście wszelki ruch tranzytowy i wielkie ciężarówy i tiry itp wypierdalać z miasta na okrężnicę :)

Co do argumentu, że w Szczecinie się da, a gdzie indziej nie - nie wiem, czy to prawda, nie jestem przekonany. Gdyby mój pogląd przedstawić 99% ekonomicznych realistów w samym Sznie, to stwierdziliby, że moja wizja jest niemożliwa, niewykonalna, że trzeba by było budować miasto od zera mając coś takiego w planach, a nie przerabiać istniejącą infrastrukturę, która jest tak spierdolona, jak tylko się da i tak naprawdę do niczego nie przystosowana. I sądzę, że z innymi miastami byłoby to na dokładnie tej samej zasadzie - jakby wyłożyć kasę i przetrzymać okres przebudowy, to by się dało, a później byłoby "O KURWA - RZECZYWIŚCIE", tylko niestety nigdzie w Polsce chyba się takiego przedsięwzięcia nie podejmą, tylko po kosztach będą jeszcze więcej napierdalać bez sensu i komplikować infrastrukturę :(
« Ostatnia zmiana: 22 Mar, 2012, 19:09:49 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #413 22 Mar, 2012, 19:12:57 »
U nas robią osobne albo przynajmniej upierdalają fragment chodnika, nie jezdni.
Sylkis, kurwa, jak myślisz ile jest tu osób które czyta Twoje bloki tekstu? Bo ja do nich nie należę :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #414 22 Mar, 2012, 19:14:23 »
Kto ma czytać, niech czyta, komu się nie chce, niech spierdala :D
Ja tylko wyrażam swoje myśli, a że za dużo myślę... ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #415 22 Mar, 2012, 19:19:36 »
Myśl o czymś bardziej kreatywnym niż "co tu pierdolnąć na forum" ;)

Nie wiem, pisz haiku ("kiedy słońce zachodzi - chuj ci w dupę" i takie tam) czy coś :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #416 22 Mar, 2012, 19:26:54 »
Nie myślę o tym, "co by tu pierdolnąć na forum", tylko po prostu biorę udział w aktualnej dyskusji i wyrażam swoje poglądy ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #417 22 Mar, 2012, 19:27:47 »
Marnujesz się tu :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #418 22 Mar, 2012, 19:32:11 »
Chuj. Pierdolę anglistykę, idę trollować ludzi na filozofii :D
A mówili mi, żebym został prawnikiem, bo się kłócę jak pojebany... :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #419 22 Mar, 2012, 19:34:07 »
Zawsze możesz zostać politykiem, o ile lubisz nurzać się w gównie :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #420 22 Mar, 2012, 19:44:06 »
To mój plan awaryjny jakby uczciwe życie mi się nie ułożyło! :D
« Ostatnia zmiana: 22 Mar, 2012, 19:49:10 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #421 22 Mar, 2012, 20:37:38 »
Haha, dobry cytat mam:
"wpada Yony z bazooką i robi rozpierdol za mega off topic"

Panowie, fajna dyskusja, sam wiele się dowiedziałem, ale starajmy się sami dbać też o porządek, co? ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #422 22 Mar, 2012, 20:37:44 »
Jak zawsze wszystko rozbija się o kasę ;)
Osobiście idealistycznie wolę lepsze rozwiązanie, a realistycznie... nie wiem jak to najsensowniej rozwiązać, ale to, co się dzieje mi się nie podoba zbytnio, mając w głowie idealistyczna wersję ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #423 22 Mar, 2012, 21:37:07 »
(okolica, gdzie mieszka Lothar, Lord, e moi)
Z sylkisowych textwalli i ogólnego offtopu to dla mnie najważniejsza wiadomość tygodnia na nadchodzący czas. Pytanie brzmiało: czy będę w stanie dotoczyć się pieszo w razie W... ;)


ED:
Sylkis, kurwa, jak myślisz ile jest tu osób które czyta Twoje bloki tekstu? Bo ja do nich nie należę :D
Kto ma czytać, niech czyta, komu się nie chce, niech spierdala :D
Ja tylko wyrażam swoje myśli, a że za dużo myślę... ;)

A, widzisz, sylkis - osiągasz efekt odwrotny do zamierzonego. Chcesz wyjść na erudytę, a w wychodzisz na maniaka ;). Rzucam okiem na taki Twój wpis i nie czytam z tego nawet jednego słowa... Nie mówię, żeby zastosować indiańską wersję prawdziwego mężczyzny i przysłuchując się dyskusji tylko w milczeniu przekładać pytongiem żar w ognisku. Nie lubię przesady jako takiej. Spróbujmy, honey, there I fixed it!:

Jak dla mnie to taryfiarze są właśnie najbardziej nieprzewidywalni, potrafią zapierdalać chuj wie ile i nie wiadomo skąd z zaułka się wpierdolić i wymusić, po czym robić nagle zawracanie na podwójnych ciągłych i pasiastych polach i znowu się innym ni z dupy wpierdalać, nie wspominając o nie respektowaniu przepisów określających poruszanie się po pasach, rondach, skrzyżowaniach (w tym i świetlnych, a nawet kierunkowych!), czy chociażby korzystaniu z kierunkowskazów
.
Od kiedy weszły nowe przepisy dla rowerów akurat nie jeździłem samochodem, więc nie chcę się na ten temat więcej wypowiadać, ale na ile pamiętam wcześniej to rowerzyści to była tragedia - wpieprzanie się pod maskę że ledwo wykręci tak, aby na czołówkę nie trafić (o hamowaniu nie ma nawet mowy), czy też właśnie zerowa sygnalizacja zamiarów i ogólne chamstwo. Włącza się w to jeżdżenie między stojącymi samochodami i obijanie się o nie, wykręcanie lusterek (KURWA! to dopiero wytrąca z równowagi, jak taki chuj zaczepi o lusterko, bo się mu kurwa śpieszy i się przeciska, zamiast czekać! I trzeba na nowo je ustawiać).

No i jeżeli ktoś układa odseparowane drogi bez sensu, to nie działają. Tak jak wszystko inne, co zrobione bez sensu. Więc to nie jest argument. Po prostu należy to wszystko ogarniać z głową (tyle, że to kosztuje), a nie udawać, że się coś robi, a tak naprawdę tylko pierdoli się robotę (to za to już marnotrawstwo kasy). Jak robić infrastrukturę, to globalnie ją rozplanowywać (nawet, jeśli musi być realizowana po kawałku), a nie fragmentarycznie w najgorszy sposób zrealizowane nie pasujące do siebie nijak ciapki (nie wiem, jak to określić nawet).
Co do estakad dla samochodów, trakcji tramwajowych (lub w ogóle dla kolejek) na podwyższeniu, tudzież podziemnie - IMO bdb pomysł. Tylko byleby to było rozwiązane z głową właśnie. I właśnie dla pieszych tam, gdzie w Sznie jest tych niewiele kładek, tam imo te przejścia są jednymi z niewielu, które własnie działają jak należy. Fakt, trzeba kurwa zapierdalać po schodach, no ale sory, przynajmniej ruch płynny i przede wszystkim BEZPIECZNY. O przejściu podziemnym wiem tylko jednym u nas i jest to prowizorka, nie przejście, bo i tak jest połączone z pasami - ale zakładam, że prawidłowe przejścia podziemne działają równie dobrze, co kładki. Niedługo się w praktyce przekonam, bo pomiędzy domem mojej dziewczyny i jedną tam szkołą (chyba podstawową) właśnie robią takie przejście i zapowiada się na naprawdę mądre rozwiązanie.

;)
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2012, 07:24:22 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Cytat sezonu
« Odpowiedź #424 24 Mar, 2012, 19:14:07 »
"Won do piekła kurwo wściekła!"
Tekst pijaka-męża do żony-pijaczki. Stwierdzam zgon, bo umar- ze śmiechu :D
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.