Autor Wątek: POMOGĘ czyli temat samopomocowy  (Przeczytany 172924 razy)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Czy ktoś mógłby mi wbić w GP jeden mój riff? Tak wiem jak to brzmi, ale pałker mnie męczy a ja już trzeci dzień nie mogę rozkminić jak to kurwa rozliczyć... Podesłałbym jakieś nagranie widło tak żeby wszystko było widać i w ogóle :D

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Lejdis end dżentelmens, kończe właśnie licencjat i macham ankietę, którą potrzebuje mieć wypełnioną przez ponad 100 osób. Jakbyście mieli kilka minut (mysle ze wypełnienie jej zajmie poniżej 5) to będę dozgonnie wdzieczny za wsparcie Co do pytania o zamieszkanie w województwie małopolskim - niezależnie gdzie mieszkacie, obie odpowiedzi będą dobre


https://docs.google.com/forms/d/1994UZSYSpsMcz2Wir0T5mjTK_7212vrD-YSOo-tu5Ys/viewform?c=0&w=1

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
tym sposobem tymczasowo zostałem mieszkańcem województwa małopolskiego. Kurwaszka ale ze mnie kłamczuszek :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
tym sposobem tymczasowo zostałem mieszkańcem województwa małopolskiego. Kurwaszka ale ze mnie kłamczuszek :D

E tam, pff. Ja to zaznaczyłem, że jestem kobietą 45+
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline magdalena34

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 0
Fajny pomysł.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Dzięki, staram się być kreatywnym.
Jazz, Lounge, Downtempo

Orange

  • Gość
Potrzebna pomoc kogosz autem kogos z Warszawy
Mianowicie potrzebuje przewiezc lozko w stanie luznym - rozkrecone do transportu. Z Kocjana na Astronomow jutro (poniedzialek) o 16. Plis pomocy bo nie wiem co robic. @lupus @birthmark

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
@Orange jaka długość najdłuższych elementów? Nie wiadomo czy się w sedanie zmieści.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Czy wysłał ktoś może sprzęty paczkomatem i może mi dać jakieś wstępne rozeznanie? :)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Czy wysłał ktoś może sprzęty paczkomatem i może mi dać jakieś wstępne rozeznanie? :)
Co to znaczy "wstępne rozeznanie"?
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Czy wysłał ktoś może sprzęty paczkomatem i może mi dać jakieś wstępne rozeznanie? :)
Co to znaczy "wstępne rozeznanie"?

Tzn. jak wrażenia, jak z nadawaniem (tam się po prostu wkłada do jakiejś komórki i oni to odbierają jak mniemam tak?) no i czy cenowo nie rżną w dupala

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Ceny masz za konkretny gabaryt. Płacisz przez PayU, wybierasz paczkomat nadawczy i odbiorczy, drukujesz etykiete , potem tylko jedziesz do paczkomatu i wrzucasz. Konto możesz na dane z Allegro założyć.

Wrażenia pozytywne. Tracking bez opóźnień. Zazwyczaj w 2 dni dochodzi. Czasami szybciej.

A co wysyłasz?

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Myślałem nad wysyłką sterownika MIDI ale jak trzeba PayU to chuja bo nie mam :D czyli zostaje poczta, ostatnio trochę ogarnęli temat z tego co słyszałem

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Paczkomat fantastyczna sprawa: skradasz się wieczorem do wyznaczonego miejsca wrzutu, najczęściej stoisz za jakąś oszczędną gospodynią, bardzo przestraszoną, pukasz w szybkę, żeby wklepać kod, otwiera się tajna skrytka z pytaniem, czy aby nie za mała i wreszcie wsadzasz! Tanio. Bardzo satysfakcjonujące, naprawdę polecam.
Paczki z głów!

Offline JanuszuNieKrzywdz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 141
Wysyłaj paczkomatem, szkoda życia na stanie na poczcie :) a do PayU nie trzeba mieć "konta"

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Życia, to szkoda na czekanie na jaśniepana kuriera, dla którego 17 jest między 9 a 14...

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ale jak trzeba PayU to chuja bo nie mam :D

znaczy się nie masz konta bankowego, czy pojebałeś z paypalem?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Nie no mam konto... Czekaj czyli to jednak jest coś innego tak? :D Andrzej kontra technologie... Kurwa jak nie ma 7 strun i nie robi dż to zaczyna mi się pierdolić no mówię wam :D

Offline krzy1125

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Czy ktoś z forumowiczów mieszka może przypadkiem w okolicach Oxfordu i mógłby mnie wesprzeć w organizacji jednego małego zakupu?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Pomogę w obaleniu litra wódki. Warszawa i okolice.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Pomogę w obaleniu litra wódki. Warszawa i okolice.

Czy Lublin łapie się w okolice?
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Pomogę w obaleniu litra wódki. Warszawa i okolice.

Czy Lublin łapie się w okolice?

Dzwki,nieaktUaln.e

Pzdro!
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
>>> 23:12:32

Krótka impreza była ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Dobry, czy ktoś ma może jakieś stare głośniki do kompa? Przeprowadziłem się i rzygać mi się chce od tych laptopowych. Warto kupować te z dolnej półki za kilkadziesiąt złociszy?
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Mam chyba na strychu Creativy 5.1 5100. Wiekowe, bo wiekowe ale grają ok.
"grałeś kiedyś w samoloty?"