Autor Wątek: POMOGĘ czyli temat samopomocowy  (Przeczytany 172973 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
POSZUKUJĘ MIESZKANIA DO WYNAJMU!

Na razie sprawa jest pewna na jakieś 90%, ale jak się nic nie zmieni (sam znać na 100% do początku stycznia) to w lutym przeprowadzamy się z Moją :love: do Gliwic. Więc jeśli ktoś posiada / znajomy posiada / sąsiad posiada / ktokolwiek posiada :D mieszkania do wynajęcia w następujących warunkach:

- okolice Strefy Ekonomicznej (kawałek za zakładem Opla) więc wchodzą w grę Łabędy, Pyskowice, Sośnicowice, ew. Zabrze z dobrym dojazdem do ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (Maciejów, Mikulczyce itp.)
- 2 pokoje. DWA, nie jeden, nawet wielki (chyba że bardzo wielki to się go podzieli meblościanką ale wolę dwa). Może być do remontu, byle nie burzenia ścian ;) może być bez mebli i wyposażenia.

To dawać znać. Z góry wielkie podziękowania :D

PS. Jednocześnie jeżeli odnajmę to w którym mieszkamy, to ktoś może skorzysta - mieszkanie w dzielnicy Częstochowa Północ, świetne położenie, komunikacja i dużo sklepów / usług / administracja / poczta w 2-3 minuty drogi pieszo. 2 osobne pokoje, widna kuchnia, ładne wuce. 4 piętro z 5. Zajebista właścicielka, spokojni sąsiedzi, mieszkanko po remoncie (nowe kafelki kuchnia/wc/przedpokój, armatura, odmalowane ściany itp.).
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Łabędy i Pyskowice Ci odradzam. Chyba, że lubisz, jak gania Cie stado rumcajsów w kominiarach. Ogólnie troche patologia tam jest. Bez urazy, jeśli ktoś stamtąd.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
mam na zbyciu do starych Nokii - ładowarki, słuchawki, jakieś USB

oddam za free + szip   info na PW
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dwie nowe sprawy:

POCZEBUJEM tracka na przewiezienie paru rzeczy (wypoczynek, pralka, lodówka, kilka pudeł) z Częstochowy do Gliwic, termin: sobota 16.02.2013. Oczywiście za szmalec. Szczegóły na PW.

ODDAM: 2 telewizory kineskopowe za symbolicznego browara, albo lepiej czekoladki dla Mojej :love: ;D Oba Sony, jeden 21" Trinitron, stan naprawdę bdb (poza wytarciami na pilocie właściwie bez oznak użytkowania), drugi ok. 24", stan dst (jeden głośnik przerywa, przyciski na panelu przednim nie chodzą). Do obu piloty. Obecnie są w Cz-wie, ale jak wspomniałem za miesiąc jadę na Ślunsk to mogę podrzucić. Wcześniej będę też tam najpewniej 02.02.
Jak ktoś potrzebuje "na zapas", do DVD, na działkę, dla dziecka (warunek: sygnał w kablu antenowym/euro a nie HDMI), to polecam, bo posłużą długo, zwłaszcza pierwszy :tak:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Yakus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 119
  • albo się przegrywa albo przegrywa
Ja przyjmę (za browarka i koszt szipu ;) ) jakieś naklejki do obklejenia rozjebanego kejsa do gitary. Jakieśtam promocyjne naklejki od producentów, zaakceptuje prawie wszystko ;)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
ODDAM: 2 telewizory kineskopowe za symbolicznego browara, albo lepiej czekoladki dla Mojej :love: ;D Oba Sony, jeden 21" Trinitron, stan naprawdę bdb (poza wytarciami na pilocie właściwie bez oznak użytkowania), drugi ok. 24", stan dst (jeden głośnik przerywa, przyciski na panelu przednim nie chodzą). Do obu piloty. Obecnie są w Cz-wie, ale jak wspomniałem za miesiąc jadę na Ślunsk to mogę podrzucić. Wcześniej będę też tam najpewniej 02.02.
Jak ktoś potrzebuje "na zapas", do DVD, na działkę, dla dziecka (warunek: sygnał w kablu antenowym/euro a nie HDMI), to polecam, bo posłużą długo, zwłaszcza pierwszy :tak:

Napisz do Sinnera, kiedyś był zainteresowany bebechami ze starych tiwi ale nie wiem czy to się nie zmieniło (nie gadałem z nim z trzy lata).
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Oddam za dwa browary stary i wysłużony twardy case Kisielewskiego z mojego Ibka Arista. Wiosła o podobnym kształcie i LP powinny wejść bez problemu (mogę wymierzyć pod czyjąś konkretną gitarę.

Case na na dole dziurę od wsadzania gitary z założonymi straplockami. Wystarczy założyć wewnątrz kawałek nowej gąbki albo jakiegoś plastiku.
Odbiór tylko osobisty we Wrocku.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
kurde, moge przyrezerwić, pomierze wymiary mojego reka, bo mi do case po hagstromie vikingu ledwo wchodzi
i always go full retard

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
podeślij wymiary, sprawdzimy. na razie traktuje jako zaklepany dla sifego
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
dobra, odpadam :/ niedoczytałem, że odbiór tylko we wrocku :P
poza tym górny róg jest zdecydowanie za duży na kształty a'la LP :/
REKa chyba wsadze w kejs po skervesenie :P
i always go full retard

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Rezerwujem do póki nie otrzymam pefu! :D
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
podaj jakieś wymiary to sprawdze admaxo
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Jeśli komuś leży i się kurzy jakiś DDR (jedynka), to chętnie przygarnę ;)

Na strychu znalazłem szczątki pewnego starego laptopa (do którego wchodziły zwykłe, pecetowe DDR) bez ekranu i chcę je ogarnąć mamie jako linuksowa maszyna do oglądania filmów.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Oddam za dwa browary stary i wysłużony twardy case Kisielewskiego z mojego Ibka Arista. Wiosła o podobnym kształcie i LP powinny wejść bez problemu (mogę wymierzyć pod czyjąś konkretną gitarę.

Case na na dole dziurę od wsadzania gitary z założonymi straplockami. Wystarczy założyć wewnątrz kawałek nowej gąbki albo jakiegoś plastiku.
Odbiór tylko osobisty we Wrocku.

Strat wejdzie ?

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Poszukuje kogoś kto ma na zbyciu klucze mini w linii 6 jak do strata. Konkretniej potrzebne mi są dwa, sprawne i dające się regulować śrubką klucze.
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Oddam za dwa browary stary i wysłużony twardy case Kisielewskiego z mojego Ibka Arista. Wiosła o podobnym kształcie i LP powinny wejść bez problemu (mogę wymierzyć pod czyjąś konkretną gitarę.

Case na na dole dziurę od wsadzania gitary z założonymi straplockami. Wystarczy założyć wewnątrz kawałek nowej gąbki albo jakiegoś plastiku.
Odbiór tylko osobisty we Wrocku.

Strat wejdzie ?

już poszedł, nieaktualne
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Oddam za dwa browary stary i wysłużony twardy case Kisielewskiego z mojego Ibka Arista. Wiosła o podobnym kształcie i LP powinny wejść bez problemu (mogę wymierzyć pod czyjąś konkretną gitarę.

Case na na dole dziurę od wsadzania gitary z założonymi straplockami. Wystarczy założyć wewnątrz kawałek nowej gąbki albo jakiegoś plastiku.
Odbiór tylko osobisty we Wrocku.

Strat wejdzie ?
Już dawno leży u mnie. ;)
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline Jesus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 353
  • Djesus Chytrus
Chętnie przyjmę jakiś dysk twardy. Nieduży, żeby dało się łindołsa postawić na luzie. Oczywiście odwdzięczę się piwkiem lub jakimiś niewielkimi pieniążkami.
return to monke

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Jezu, poszło PW ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

bandit112

  • Gość
Jak chcesz, to posiadam dysk twardy na złączę ATA, 80GB, Western Digital WD800. Pisz jak coś.

bandit112

  • Gość
Jeśli komuś leży i się kurzy jakiś DDR (jedynka), to chętnie przygarnę ;)

Na strychu znalazłem szczątki pewnego starego laptopa (do którego wchodziły zwykłe, pecetowe DDR) bez ekranu i chcę je ogarnąć mamie jako linuksowa maszyna do oglądania filmów.

Mam 256MB w jednej kości, jak coś -> PW

Offline Beastion

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 11
Witam.
Długo, ale biernie koszystam z tego forum. Ku mojemu zdziwieniu, nie ma albo nie spotakałem się do tej pory z taką otwartością i uczciwością (zakupiłem jeden wynalazek z giełdy). Do rzeczy: mam startującą firmę, z kasą lipa i nie mogę poprawić jednego błędu na stronie. Klikam PORTFOLIO, a podświetla się O NAS i k... nie znam się na tyle na tym, żeby dociec w czym rzecz. [ciach] Nie pozycjonuj na ss.pl i nie ogłaszaj się z pominięciem regulaminu. Jak ktoś będzie w stanie pomóc to się odezwie na priv i wtedy możesz pisać o czym chcesz
« Ostatnia zmiana: 10 Kwi, 2013, 18:03:01 wysłana przez nikt »

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
mam kodzik na taniestruny.pl -10%
ważny jeszcze 29dni, oddam za uśmiech :P
i always go full retard

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
mam kodzik na taniestruny.pl -10%
ważny jeszcze 29dni, oddam za uśmiech :P

:)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Ma ktoś niepotrzebną kartę graficzną na PCI-e x16? Coś pokroju GeForce'a 8500 GT :) byle sprawne :)
B ( o ) ( o ) B S