Autor Wątek: Najohydniejsze wiosło  (Przeczytany 714798 razy)

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1950 19 Maj, 2016, 15:04:23 »
Dobra, chopaki. Luz. Różne są gusta i tyle. Tomku, jesteś tutaj od niedawna. Ja w sumie też, ale czytam i znam niektórych od wielu lat. Nie przepadamy tutaj za nadmiarem lansu i polerowaniem ego (nawet raz mi się niesłusznie oberwało). Na ss jest kilka gitarników ze znanych kapel i nigdy nie widziałem u nich objawów celebrytozy. Życzę Ci również takiej pokory jak u Witka, Yonka, Terrorysty i wieeelu innych.
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1951 19 Maj, 2016, 16:34:55 »
Dobra, chopaki. Luz. Różne są gusta i tyle. Tomku, jesteś tutaj od niedawna. Ja w sumie też, ale czytam i znam niektórych od wielu lat. Nie przepadamy tutaj za nadmiarem lansu i polerowaniem ego (nawet raz mi się niesłusznie oberwało). Na ss jest kilka gitarników ze znanych kapel i nigdy nie widziałem u nich objawów celebrytozy. Życzę Ci również takiej pokory jak u Witka, Yonka, Terrorysty i wieeelu innych.

Jeżeli od 2008 roku to od niedawna to całkiem nieźle, nie żebym się zbyt często udzielał ale zdarzało mi się zaglądać. Weterani tego forum znają mnie jeszcze ze sławnego "pigmeja - skajłeja" czyli forum gitara.pl na którym pisałem od roku 2005, na którym to sporo moich tekstów znalazło się w FAQ, takich jak kompletna solucja w obsłudze Mesy MK IV, dwa artykuły na temat doprowadzania do używalności Fenderów Jaguarów i parę jeszcze innych które się ludziom przydały. Więc niektórzy stąd kojarzą mnie dobre jedenaście lat. ;)

Odnośnie lansowania się i tak dalej. Wszystko było cacy do kiedy w żartach nie pojechałem po Ibanezie ... wszak zapomniałem że nawet żartobliwe uszczypnięcie marki Ibanez, Skervesen, Blackat, Mayones i paru innych kończy się tutaj mikro linczem. Jako że owo forum nie przyciąga już takich tłumów jak kilka lat temu, o czym świadczą chociażby te same ciągle reklamy i newsy od roku na portalu sevenstring. Nie mam pretensji, nie czepiam się po prostu grupy facebookowe zgarnęły pulę.

Więc mamy tutaj małą grupę zdolnych ludzi z zajebistą zajawką, którzy bez problemu mogą osiągnąć światowy sukces. Moim mikro światowym sukcesem są moje relacje z zagranicznymi firmami, producentami i tak dalej. Ale jeszcze 5 lat temu to było u mnie w sferze marzeń. A może tak każdy o ile chce.

Mi się nie podobają żadne z wymienionych przeze mnie polskich marek, tak jak nie lubię rodzynek a jako dziecko nienawidziłem czekolady - po prostu.

Jeszcze jedna rzecz.
Kiedy poznałem ludzi z różnych stron świata, nikt tam nie miał najmniejszego problemu z mówieniem o swoich sukcesach z dumą i radością. Z zajawką. Znajomy psycholog powiedział mi że w Polsce pokutuje postawa wynikająca z metodyki "edukacji pruskiej" ... czyli w skrócie: masz być cichy, szary, nie wyróżniać się, robić swoje, być dobrym pracownikiem, dostawać zjeby za popełnianie błędów i wpajać tą postawę innym.

Jeżeli ktoś to rozumie to wspaniale, jeżeli nie to nie mój problem.
Poza tym, kurwa z każdym z Was bym chętnie napił się piwa i pogadał na żywo, pograł bym chętnie i dowiedział się czegoś nowego. Chętnie też bym usłyszał na żywo, w oczy słowa krytyki, przez net to chuj.

Miłego dnia koledzy :)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1952 19 Maj, 2016, 16:44:27 »
(nawet raz mi się niesłusznie oberwało)
Oj już tak nie wypominaj, przyznałem że mnie poniosło ;)

A w temacie, z takich subtelniejszych brzydali:



Nighthawk, czyli upośledzone dziecko Les Paula. Prawie LP, ale widać że coś mu dolega. Przygarnąłbym, bo mi go szkoda.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1953 19 Maj, 2016, 19:25:08 »
A tam upośledzone, mi robi bardziej niż klasyczne LP.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Orange

  • Gość
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1954 19 Maj, 2016, 19:26:25 »

wszak zapomniałem że nawet żartobliwe uszczypnięcie marki Ibanez, Skervesen, Blackat, Mayones i paru innych kończy się tutaj mikro linczem.

E, no nie przesadzaj - jak już jedziemy, to na całeg, a nie jakieś "mikro".

a jako dziecko nienawidziłem czekolady

Myślę, że ten cytat tłumaczy wszystko i wyczerpuje temat.
Spoiler

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1955 19 Maj, 2016, 19:28:07 »

Spoiler

Czekolada to chuj ale moi rodzice stali czasem godzinami w kolejkach żeby kupić banany a tych też nienawidziłem, wcierali mi do kaszki ale nie dawałem się nabrać :D

Orange

  • Gość
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1956 19 Maj, 2016, 19:32:20 »
Tylko się pogrążasz

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1957 19 Maj, 2016, 19:40:10 »

Czekolada to chuj ale moi rodzice stali czasem godzinami w kolejkach żeby kupić banany a tych też nienawidziłem, wcierali mi do kaszki ale nie dawałem się nabrać :D
Czyli ze słodyczy najbardziej lubisz śledzie ? ;)

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1958 19 Maj, 2016, 19:53:59 »
Ja pierdolę XD moda reakcja od kilku(nastu) postów to :facepalm:

Wysłane z mojej lodówki


Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1959 19 Maj, 2016, 20:39:12 »
Dobra, chopaki. Luz. Różne są gusta i tyle. Tomku, jesteś tutaj od niedawna. Ja w sumie też, ale czytam i znam niektórych od wielu lat. Nie przepadamy tutaj za nadmiarem lansu i polerowaniem ego (nawet raz mi się niesłusznie oberwało). Na ss jest kilka gitarników ze znanych kapel i nigdy nie widziałem u nich objawów celebrytozy. Życzę Ci również takiej pokory jak u Witka, Yonka, Terrorysty i wieeelu innych.

Jeżeli od 2008 roku to od niedawna to całkiem nieźle, nie żebym się zbyt często udzielał ale zdarzało mi się zaglądać. Weterani tego forum znają mnie jeszcze ze sławnego "pigmeja - skajłeja" czyli forum gitara.pl na którym pisałem od roku 2005, na którym to sporo moich tekstów znalazło się w FAQ, takich jak kompletna solucja w obsłudze Mesy MK IV, dwa artykuły na temat doprowadzania do używalności Fenderów Jaguarów i parę jeszcze innych które się ludziom przydały. Więc niektórzy stąd kojarzą mnie dobre jedenaście lat. ;)

Odnośnie lansowania się i tak dalej. Wszystko było cacy do kiedy w żartach nie pojechałem po Ibanezie ... wszak zapomniałem że nawet żartobliwe uszczypnięcie marki Ibanez, Skervesen, Blackat, Mayones i paru innych kończy się tutaj mikro linczem. Jako że owo forum nie przyciąga już takich tłumów jak kilka lat temu, o czym świadczą chociażby te same ciągle reklamy i newsy od roku na portalu sevenstring. Nie mam pretensji, nie czepiam się po prostu grupy facebookowe zgarnęły pulę.

Więc mamy tutaj małą grupę zdolnych ludzi z zajebistą zajawką, którzy bez problemu mogą osiągnąć światowy sukces. Moim mikro światowym sukcesem są moje relacje z zagranicznymi firmami, producentami i tak dalej. Ale jeszcze 5 lat temu to było u mnie w sferze marzeń. A może tak każdy o ile chce.

Mi się nie podobają żadne z wymienionych przeze mnie polskich marek, tak jak nie lubię rodzynek a jako dziecko nienawidziłem czekolady - po prostu.

Jeszcze jedna rzecz.
Kiedy poznałem ludzi z różnych stron świata, nikt tam nie miał najmniejszego problemu z mówieniem o swoich sukcesach z dumą i radością. Z zajawką. Znajomy psycholog powiedział mi że w Polsce pokutuje postawa wynikająca z metodyki "edukacji pruskiej" ... czyli w skrócie: masz być cichy, szary, nie wyróżniać się, robić swoje, być dobrym pracownikiem, dostawać zjeby za popełnianie błędów i wpajać tą postawę innym.

Jeżeli ktoś to rozumie to wspaniale, jeżeli nie to nie mój problem.
Poza tym, kurwa z każdym z Was bym chętnie napił się piwa i pogadał na żywo, pograł bym chętnie i dowiedział się czegoś nowego. Chętnie też bym usłyszał na żywo, w oczy słowa krytyki, przez net to chuj.

Miłego dnia koledzy :)
No to zwracam honor, co do obecności od niedawna. Ja od kilku miechów nic nie widziałem z Twojej strony. Na gitarze.pl działałem w latach 2004-2007/8 i sporo tutaj ludzi jest z tamtego forum. Zrozum, że nie pojechałeś tylko po gitarach. Pojechałeś po ludziach, którzy je kupują. Zrobiłeś również komentarz na temat muzyki, której Ty nie lubisz. Napisałeś, że Ci co umieją grać nie kupują np. JEMów. Zapytaj się PRowców i tego psychologa dlaczego spotkałeś się z taką reakcją na Twój post i uwagami na temat bólu Twojej dupy. Dlaczego nikt do tej pory nie reagował nawet przy komentach typu "Ibanezy smierdzo"? Kapujesz? Ja już nie jestem w stanie tego wyjaśnić jaśniej.   ::)
Poza tym....Peace, dude.  8)
« Ostatnia zmiana: 19 Maj, 2016, 20:41:49 wysłana przez Wolfhorsky »
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1960 19 Maj, 2016, 21:02:38 »
Nie wierzę, że to był żart. Tak słabe żarty nie istnieją, są statystycznie niemożliwe i matematycznie podważalne. Poza tym rozwinięcie tematu chyba nie pozostawia nikomu złudzeń.

Zostawmy już ten temat.
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1961 19 Maj, 2016, 21:08:49 »
Po nikim nie pojechałem, to był żart. Całość jest napisana ironicznie, w temacie który z genezy jest prześmiewczy i pół serio, moim zdaniem po prostu jak ktoś chce się czegoś uczepić to się uczepi. I tak się stało w tym przypadku.

JEM 777 to gitara której użytkownik przeciętnie spełnia dwa kryteria - ma pieniądze, jest fanem Vaia.
Bardzo ale to bardzo rzadko jednak się zdarza że takowy użytkownik posiada umiejętności choć zbliżone do sygnatariusza tego modelu. Wśród wybitnych gitarzystów w Polsce jedynym znanym mi użytkownikiem JEMa jest Wojtek Hoffman i nie jest to 777. Natomiast reszta znanych mi wybitnych gitarzystów używa gitar mniej oczepionych precjozami.

I to mi jest zarzucany tutaj brak dystansu ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1962 19 Maj, 2016, 22:25:06 »
Panowie się wzajemnie zapoznali, ponapinali, postroszyli, teraz rozluźniamy dupinki i wracamy do tematu.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1963 19 Maj, 2016, 22:45:08 »
A tam upośledzone, mi robi bardziej niż klasyczne LP.
Mnie ta spłaszczona pupa drażni w OCD, ale na serio planuję jednego przygarnąć :)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1964 19 Maj, 2016, 22:48:34 »
No to na temat - ZACHARY GUITARS.

Nie wiem czy było, koleżka który je robi jest niezłym modelem. Na swojej stronie używa sformułowań "te skurwysyny z PRSa" i tym podobnych. Twierdzi że robi najlepsze gitary na świecie, robi też najlepsze na świecie przestery, struny i statywy do gitar. Jego zdaniem.

Jego strona internetowa pamięta paleolit.
http://www.zacharyguitars.com

Zapraszam do przeglądania i czytania bo ubaw jest przeogromny.






TO JEST ZAJEBISTE


A TO JEST CIOS



To też piękne o kondomach na gitarach



Miłej zabawy, na stronie znajdziecie dziesiątki perełek.

Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1965 19 Maj, 2016, 23:02:14 »
No to na temat - ZACHARY GUITARS.
Spoiler
A mi się podoba kolesia podejście. Typu "If you don't like it, then go and fuck yourself" : D
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1966 19 Maj, 2016, 23:30:14 »
Ładna spinka na 2 strony, prawie jak przy Soldano za 600 ;) @Tomek Martyniak masz go jeszcze?

Dobry ojcze, faktycznie! Nagle wszystkie wspomnienia wracają i już wszystko wiem! Przepraszam, Tomku - nie poznałem ja Ciebie*

Spoiler

A w temacie to żaden singlecut mnie tak nie zajarał jak ten obrzydliwiec


Offline Wolfhorsky

  • Gaduła
  • Wiadomości: 311
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1967 20 Maj, 2016, 08:17:03 »
Dziury, to przypomniał mi się: swiss-cheese-guitar od Ron'a THAL'a
Spoiler
mam w ..uj ciężkiego telesa i zastanawiam się czy kilku "oczek sokoła" nie pierdolnąć ;) :)
To się nazywa ekstrim łejt redakszyn :D
Sprzedaję graty -> lukaj na forumową giełdę.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1968 20 Maj, 2016, 10:10:49 »
A w temacie to żaden singlecut mnie tak nie zajarał jak ten obrzydliwiec

( Obraz usunięty.)

A gdzież to obrzydliwiec? Piękny wintydż dizajn.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1969 20 Maj, 2016, 14:54:02 »
Uwaga, pułapka na misie!




Spoiler
Paczki z głów!

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1970 20 Maj, 2016, 15:48:44 »
Uwaga, pułapka na misie!

( Obraz usunięty.)


Spoiler

Ta na górze cudo. A ten stick ma pewnie spełniać swą rolę a nie wyglądać i nie jest wcale taki brzydki by tu był. A gdzie pułapka?
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Lama3

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 89
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1971 21 Maj, 2016, 01:06:41 »
Chyba jakiś upośledzony banan  :P

Link do ogłoszenia:
Spoiler

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1972 21 Maj, 2016, 09:55:22 »
Pierwsza myśl? Teuffel :D

Orange

  • Gość
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1973 21 Maj, 2016, 10:14:56 »
Śmieszna ilość progów, ciekawa konstrukcja. Nic to, że jeden pipak- gitara ma i mostowy i gryfowy.

Online Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 462
Odp: Najohydniejsze wiosło
« Odpowiedź #1974 27 Maj, 2016, 14:26:34 »



 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
27438 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2009, 01:03:50
wysłana przez BartekL
14 Odpowiedzi
15533 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 00:13:11
wysłana przez wrobelsparrow
58 Odpowiedzi
29968 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Sty, 2013, 15:05:35
wysłana przez Matt-Carnage
0 Odpowiedzi
3360 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 08:21:25
wysłana przez Yony
23 Odpowiedzi
18167 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Maj, 2016, 12:52:48
wysłana przez Tomek Martyniak