Autor Wątek: NGD - PRS Custom 22 cherry sunburst  (Przeczytany 12865 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
NGD - PRS Custom 22 cherry sunburst
« 14 Wrz, 2010, 17:44:14 »
No i Panowie stało się. GAS tłumiony w taki czy inny sposób od dawna.

Taka oto sztunia mi się trafiła. Teraz mam dwa cherry sunbursty :) Wiosło na razie próbowane tylko na PODzie, ale póki co brzmi to bardzo obiecująco. Dużo "powietrza" w brzmieniach przesterowanych, bardzo ładne czyste i krancze. Za parę dni skonfrontuje go z Bogim i zobaczę na co tak naprawdę stać to wiosło. Tylko B7 szkoda, ale cóż, chęć spróbowania czegoś nowego była silniejsza.
No pain No gain !

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Laaaadna dziwka!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ic bjutiful!
Gratki!
Oj bede musiał się wybrać do wawki na test, bede musiał :)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ej, a ja? Tez Ci nie kazalem pre kupowac.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Zostałeś użytkownikem ss niższego poziomu... jak my! :D

Wróó nie pisz już nic! :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ty Arti pod wzgledem wiarygodnosci jak Hubert Urbanski juz :D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
chłopaki, nie kłócić się! przeca flachę można zrobić wspólnie. I tak wilk będzie syty a owca cała ;)

Dzięki za gratulacje. Wiem że stefka będę trochę żałował bo to było wyjątkowe wiosło, ale i też do końca nie było "moje". Zobaczymy jak spisze się peeres.

Tylko wykończenie mogło być bardziej ekstrawagancje, no ale taki się trafił akurat na wymianę. Jeszcze był pomarańczowy bez ten topa, ale mniej mi się podobał.
No pain No gain !

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
eee tam, albo prawdziwy stefan, albo co innego. Zresztą będę i tak kombinował skąd dorwać jakąś ładną siódemeczkę.
No pain No gain !

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Całkiem niedawno macałem CU22 (tylko turkusowego, czyli raczej ciemniejsze i zimniejsze brzmienie) i byłem wniebowzięty (dopóki miałem go w ręce, bo później było odwrotnie), świetnie leżał i ładnie wyglądał (jak brzmiał nie powiem, bo na TP ogrywałem ;)). Gratuluję Radku!
« Ostatnia zmiana: 14 Wrz, 2010, 18:23:58 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Zajebista gitarka ;D gratulacje

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Gratki kochanie :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
dzięki ;)


Nagrałem sobie próbkę na PODzie i muszę powiedzieć że baaardzo mnie ona pozytywnie nastroiła. PRSa nagrywa mi się nie gorzej niż giba, a to już jest coś :) no i klin ma lepszy :)
« Ostatnia zmiana: 15 Wrz, 2010, 11:31:38 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Jaaa, alee onaaa pięęęęknaa ;D Gratzy, gratzy, gratzy :-* Dobrze że nie kupiłeś hollowbody II blue mateo, bo bym Cię chyba okradł ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
gratulacje, smakowity top i kolor, taka czereśniowa :D

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Gratuluje, chyba najfajniejsze dostępne wykończenie, chromowany osprzęt i puszki rządzą :). Szkoda że stały most, ale co kto lubi. Który to rocznik?

i jeszcze raz gratulacje, najpiękniejsze wiosła na świecie i koniec

Offline gitara

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Gratulacje.
Jedna z ładniejszych kopii Soundera FG-CM  ;D

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
ano :) tyle że to niestety mało dokładna kopia :/


pele: ona jest z 2002 roku. Wersje z tremolem wyglądają bardziej "klasycznie" ale mimo to mają też swoje wady, sustain w tej gitarce jest znakomity. Chociaż kto wie, może jeszcze się taki trafi, nie mówię "nie".
No pain No gain !

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Sounderów FG-Cm się nie da podrobić. Mają znaki wodne.

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
piekny PRS
gratz
r'n'r

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Swego czasu się strasznie gasowałem na PRSy, teraz mi ciśnienie trochę zeszło, ale i tak ogromnie cieszę się Twoim szczęściem :)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Ja wiem czy to takie szczęście, ot kolejny fajny instrument :) cieszę się, ale gitarki zawsze traktuję przedmiotowo, nie nadaje im imion, nie śpię z nimi, raczej nie zdarza się żeby śniły mi się po nocach.


Dzisiaj w studio z jednym znamienitym kolegą nagrywaliśmy próbki eleven racka i ślady do jednego hiciora i muszę powiedzieć że fajne sałndy z tego patyka da się wycisnąć. Brzmi bardziej miękko i kluchowato niż LP, ale jest fajnie. wiadomo, chudsze body i ciutkę inna konstrukcja i spokojniejsze mimo wszystko pikapy. Ciekaw jestem jak by zagadał z classic 57 Gibsona pod mostem.... No i jak na razie to pierwsza gitarka której czysty na bridżowym pikapie mi się podoba. :)
No pain No gain !

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
Ja wiem czy to takie szczęście, ot kolejny fajny instrument :) cieszę się, ale gitarki zawsze traktuję przedmiotowo, nie nadaje im imion, nie śpię z nimi, raczej nie zdarza się żeby śniły mi się po nocach.


Dzisiaj w studio z jednym znamienitym kolegą nagrywaliśmy próbki eleven racka i ślady do jednego hiciora i muszę powiedzieć że fajne sałndy z tego patyka da się wycisnąć. Brzmi bardziej miękko i kluchowato niż LP, ale jest fajnie. wiadomo, chudsze body i ciutkę inna konstrukcja i spokojniejsze mimo wszystko pikapy. Ciekaw jestem jak by zagadał z classic 57 Gibsona pod mostem.... No i jak na razie to pierwsza gitarka której czysty na bridżowym pikapie mi się podoba. :)

maaaan jak chcesz miec wieksze miesko na bridge to zainstaluj sobie HFS ( ma naprawde agresywne brzmienie ) a pod neck najlepiej mu dac vintage bass ,albo Santana bas ( ten jest genialny). Właśnie nei do końca kumam polityki PRS w kwestii pickupów w Customach ,w Custom22 ładują DragonyII ,a w Customie 24 HFS iVintageBas...
r'n'r

Offline pele

  • Gaduła
  • Wiadomości: 420
Właśnie nei do końca kumam polityki PRS w kwestii pickupów w Customach ,w Custom22 ładują DragonyII ,a w Customie 24 HFS iVintageBas...
Ja mam w CU22 HFSa w puszce, może to od rocznika zależy

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
no ja juz kilka lat studiuje customy22 i 24(bo chialem kupic tylk oze lefty) i od paru lat wlasnie byly takie zaleznosci jak pisalem ,ale w CU to nie wiem ,ale dobrze ze masz tam HFSa :D
r'n'r

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
17 Odpowiedzi
8114 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Lis, 2011, 16:35:09
wysłana przez Orange
9 Odpowiedzi
4278 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sty, 2012, 08:50:06
wysłana przez wuj Bat
17 Odpowiedzi
6411 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2012, 21:25:50
wysłana przez Musza
21 Odpowiedzi
7170 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Sie, 2012, 20:26:36
wysłana przez WojciecheM
14 Odpowiedzi
4553 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Gru, 2012, 23:17:45
wysłana przez Gveir