Autor Wątek: Temat ślubny... czyli Zorrasty się hajtnął :)  (Przeczytany 5751 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Temat pragnę rozpocząć moimi szczerymi(ponownymi zresztą) gratulacyjami ;) Miałem zaszczyt zostać zaproszony na ślub, oraz weselicho naszego szeroko znanego i lubianego kolegi forumowego zorra :) Ślub był piękny i japa mi się cieszyła przez całą uroczystość. Kwiaty, młodzi, świadek(Wróblo) i świadkowa, ksiądz, rodzina, przyjaciele i...kolega Tolek na chórze występujący w roli śpiewaka :) gdybym był chociaż troszkę bardziej uczuciowy, to może nawet bym się wzruszył? :) raczej nie jestem fanem ślubów, ale ten podobał mi się na równi ze ślubem mojego brata.

Po ślubie natomiast przyszła kolej na party-time! Niezła kapela, świetni ludzie, zajebiste jedzenie(podkreślam ;) ) i dużo alkoholu :) mieszanka raczej wybuchowa :) wiadomo, na początku powaga, konsumpcja, eleganckie rozmowy, powściągliwość wszelkiej maści...jednak jak to zwykle na weselach bywa sytuacja z upływem czasu nieco się zmieniła, wino, wódka, czar białowieży i takie tam...Aż jakoś po 24-tej Arti wyskoczył z gitarą na scenę i dał czadu :) jam z kapelą na swoim własnym ślubie to fajna sprawa. A potem...nie chcę mówić za innych, ale w moim przypadku zabawa do białego rana :)


miło było spotkać ponownie misiaków z ss.pl przybyłych z dalsza - Domaśa, Monda, Jamesa Deana, oraz i tych przybyłych z bliższa czyli Toleina oraz Wróblastego. No i oczywiście równie miło było poznać damy części z nich towarzyszące(a jednej nawet zawdzięczamy szczęśliwy powrót do domu :) ) I szkoda że nie udało się wszystkim dotrzeć, ale life is life.

na razie część fotek(reszta może jeszcze się pojawi), oraz życzenia z serii "obyście żyli długo i szczęśliwie" ;)















No pain No gain !

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Wiem ze moze zatrolluje troche, ale kurde, powiedzcie kto jest kto ;D

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Jeszcze raz gratulacje Artur :)


W fioletowej koszuli to Domaś, w czerwonym krawacie Radek, w białej koszuli Mondo, ten spity miedzy Domasiem i Radkiem to Wróblasty. A i Tolein z komórką w długich włosach ;)
Który to Zorro to chyba wiesz? :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
W fioletowej koszuli to Domaś, w czerwonym krawacie Radek, w białej koszuli Mondo, ten spity miedzy Domasiem i Radkiem to Wróblasty. A i Tolein z komórką w długich włosach ;)
Który to Zorro to chyba wiesz? :D
Tak ;) Skads Toleina kojarze, czy moze Toleinie byles na loomisie w wawie i spiewales caly tekst do Enemies Of Reality i zadales Jeffowi 50 pytan? ;D Wró widze grubo grubo, panna mloda tez niczego sobie, gratsy :)

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Gratulacje Zorro, teraz to już tylko pielęgnować to co macie. Dużo miłości szczęścia i wzajemnego zrozumienia. No i oczywiście jak już będziecie gotowi to malutkiego Zorraczka albo Zorzycę  :P
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Gratulacje. Teraz nie będziesz miał lepiej niż ja :P Ma to też swoje plusy: oprany będziesz, ciepły obiad na stole :)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Arti, było super! Czekamy na następne ;)

Zomballo

  • Gość
Gratulacje z okazji NWD! :)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Ja również gratuluję! Muszę jednak dodać do całości łyżkę dziegciu, nie byłbym sobą. Według guseł i przesądów nie powinno się grać na własnym weselu, bo to ponoć przynosi pecha. Ale srać na gusła! Żyj z kobietą, płódź dzieciaki i nie daj się! ;D
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Zomballo

  • Gość
Semedi bo to chodziło o to żeby nie grac w ruletkę, black jacka i pokera ;) Zorrasty - będziesz dobrze o nią dbał, zawsze stroił, tańczył jak zagra, konserwował preparatami bez siliconu, smarował pachnącymi olejkami szyjkę, to wszystko bedzie cacy :D

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Powodzenia :D Długo i udanie :D!
Ssiecie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Gratuluję jeszcze raz, teraz in public! Lek na starokawalerstwo zażyty, to już luzik ;)

@Zombi: NWD - zajebiste... ;)
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Jestem hardcorem, wieczor kawalerski i dwa tygodnie pozniej slub. Bylem na obu :D
Slub i wesele to pierwsza liga,  Soldano wsrod tego typu imprez. Mi sie bardzo podobalo, nie bede sie rozpisywal. ;)

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
Jestem hardcorem, wieczor kawalerski i dwa tygodnie pozniej slub. Bylem na obu :D
Slub i wesele to pierwsza liga,  Soldano wsrod tego typu imprez. Mi sie bardzo podobalo, nie bede sie rozpisywal. ;)

Miałeś przygodę w toalecie? :)
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Gratulację i witam w klubie ludzi z Sim Lockiem :P
minimum respect!

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Życzenia jużeśmy składali, ale co tam - powtórzymy: najlepszego młodej parze, długich lat szczęścia i generalnie powodzenia we wszelkich aspektach wspólnego życia. :*

A że bardzo fajnie się bawiłem, to już Ci miałem okazję opowiedzieć, Miśku!
Zdrówko!

Spoiler
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 12 Wrz, 2010, 12:20:43 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Spoiler
Jeszcze wtedy nie bylem die-hardem sevenstringa, i nie wiedzialem ze to ty, pszeprazam :(

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Spoiler

dawaj nagranie!
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
<sie kaja sie>

prooooszęęę...

Spoiler

Arturro, mam do Ciebie osobistą... albo dobra, zadzwonię.

P.S. Nie zadzwonię, bo mi komóra padła... :/
« Ostatnia zmiana: 16 Paź, 2010, 20:49:47 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Aaa, no to przepraszam. Nie cisnę bynajmniej, nie o to mi chodziło.
Bo tutaj mi już urosła taaaka grupa ludzi, którzy czekają na to nagranie.

A zadzwonić tak czy siak muszę, bo mam jeszcze sprawę numer 2 do Ciebie... ;)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odgrzebuję :)

( Obraz usunięty.)

Hahaha :D Ale czemu tylko 6? :( Cza bylo sie pochwalic skillem ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Dobrze, że zapdejtowałeś temat nowymi zdjęciami, bo bym go chyba nie odgrzebał po wakacyjnej przerwie ;)

Potwierdzam, było nieziemsko. Idealny ślub i wesele. Dzięki wielkie Artur za zaproszenie i wszystko. Niestety, z moim nastawieniem do tego typu spraw, nieprędko się odwdzięczę ;)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Ale zawsze możesz pojechać łizerem z kumplem do Amnsterdamu ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Czy to oświadczyny? ;)

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odgrzebuję :)

Artur, Ty grasz na gitarze? Ja pierdolę, w życiu bym się nie spodziewał...
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.