Autor Wątek: Ciekawostki "Dropsa" - Wujowe scherzo  (Przeczytany 26127 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Ciekawostki "Dropsa" - Wujowe scherzo
« 06 Wrz, 2010, 10:08:24 »
Introductio:
Zaprasza was magazyn Drops,
w sobotę, punkt dziewiąta,
niech zbudzi się, kto jeszcze śpi,
usiądzie, kto się krząta
Drops, drops, drops...


Sporo off topowych tematów jest debilnych i umiera naturalną śmiercią, pomyślałem więc, że jeden więcej nie zaszkodzi. Ku poprawie humoru (głównie swojego), a może i lekkiemu walorowi edukacyjnemu (co jest naciągane, jak stringi na członku... Klubu Anonimowych Grubasów ;)) - przedstawiam!:

Ciekawostki o naszych członkach! I członkiniach! Bo chodzi oczywiście o członków 7-string! ;)
Jest to z założenia temat onanistyczno-ekschibicjonistyczny, mający ujawnić co nieco i przynieść wytchnienie w tym strasznym świecie.
"Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś powinien zacząć", no, więc wypada zacząć ;)

Bat ciekawostki:
- to, że jestem leworęczny, to nawet o tym nie piszę ;)
- ale za to np. jestem człowiekiem, który nosi w trakcie swojego krótkiego żywota - już trzecie nazwisko! Nieźle, nie? ;)
- jako 12-letni smarkacz zająłem drużynowo III m. na Mistrzostwach Europy w szachy ;) Krajów bloku wschodniego, oczywiście - takie były czasy - ale jednak! A teraz - to byle śmondak mnie ogra! ;)
- jako 15-letni smarkacz na koniec podstawówki otrzymałem odznakę "Srebrna Tarcza", za max średnią itd., ale, jak pokazało życie - w niczym to nie pomaga. Bardziej pomagają twarde łokcie i dupa.
- obciąłem sobie bagnetem paznokieć. Przez przypadek, ma się rozumieć. Zawiozłem go błyskawicznie do szpitala, chirurg popatrzył i wyrzucił do śmietnika ;) Stwierdził, że nie przyrośnie, bo sam miał taki przypadek, przyszyli mu, nie przyjął się i musieli zrywać, co było masakrą. Powiedział też, że nie daje absolutnie szans, żeby mi odrósł. Ale tak wierzyłem, wczuwałem się i masowałem przez opatrunek, że po 9 miesiącach pojechałem do szpitala, żeby mu pokazać i usłyszeć: w medycynie też zdarzają się cuda ;)
- no i najlepsze: jestem jedynym człowiekiem w Polsce (powiedzmy - z urodzonych przed rokiem 80'), który nie oglądał "Seksmisji"! I w tym stanie planuję dożyć śmierci... :D

Zapraszam Państwo na bat-salony!
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
- jako 12-letni smarkacz zająłem drużynowo III m. na Mistrzostwach Europy w szachy ;) Krajów bloku wschodniego, oczywiście - takie były czasy - ale jednak! A teraz - to byle śmondak mnie ogra! ;)

Bo kiedyś były trochę inne zasady: grało się na sztachety z gwoździem w ringu bokserskim bez ochraniaczy na jaja. Odkąd Światowy Związek Szachowy wprowadził ochraniacze - Bat zaczął przegrywać.

A bez wątpienia najciekawszym wydarzeniem w moim życiu było: "kompresyjne złamanie kłykcia kości piszczelowej z nieznacznym przesunięciem powierzchni stawowej". Do dzisiaj mogę pogodę przepowiadać na podstawie jebania w stawie, jak starzy górale....

...którzy akurat jebią się w stawie. Zresztą ja sam jestem starym góralem, bo: a) jestem stary b) urodziłem się w Zielonej Górze, nieoficjalnej stolicy Podhala.

pozdro

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
ja chyba za młody jestem żeby mieć o sobie jakieś ciekawostki ;)
może kilka się znajdzie

- jestem chorobliwie ambitny. Jak za coś się zabieram, to postanawiam to doprowadzić z dobrym rezultatem do samego końca, co niejednokrotnie kończy się tragicznie ;)
- jestem kujonem. Całe życie olewałem szkoły, obecnie na studiach kuję, co zresztą łączy się z powyższym
- po 8 latach nauki niemieckiego i tak gówno potrafię ;)
- mam korzenie austryjacko-czechosłowackie (zresztą nazwisko też)
- jestem przeokrutnym leniem :D
- mam odwalone na punkcie poprawnego wymawiania końcówek i ogólnie poprawnego stosowania języka. Dostaję białej gorączki jak słyszę kwiatki w stylu "chcem"; "rozumię", a za zwrot "Proszę Panią" ma ochotę zajebać

w sumie znalazłoby się jeszcze kilkanaście :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
ja chyba za młody jestem żeby mieć o sobie jakieś ciekawostki ;)
może kilka się znajdzie

- jestem chorobliwie ambitny. Jak za coś się zabieram, to postanawiam to doprowadzić z dobrym rezultatem do samego końca, co niejednokrotnie kończy się tragicznie ;)
- jestem kujonem. Całe życie olewałem szkoły, obecnie na studiach kuję, co zresztą łączy się z powyższym
- po 8 latach nauki niemieckiego i tak gówno potrafię ;)
- mam korzenie austryjacko-czechosłowackie (zresztą nazwisko też)
- jestem przeokrutnym leniem :D
- mam odwalone na punkcie poprawnego wymawiania końcówek i ogólnie poprawnego stosowania języka. Dostaję białej gorączki jak słyszę kwiatki w stylu "chcem"; "rozumię", a za zwrot "Proszę Panią" ma ochotę zajebać

w sumie znalazłoby się jeszcze kilkanaście :D

- podobnie mam fioła na punkcie poprawnej wymowy i kre mnie zalewa nawet jak tego po sobie nie pokazują jak ktoś coś wyłancza, zamiast wyłączyć...
- po 7,5 roku udało mi się zrobić inżynierkę
- mam polskie nazwisko :)
- jestem totalnym antyhumanistą: przez pół podstawówki i całe liceum nie przeczytałem żadnej lektury i nie miałem nigdy zeszytu z polskiego. a może to dlatego, że jestem leniem?
- jestem selektywnym leniem: robię tylko to, co lubię
- czuję się młody. jeszcze.
minimum respect!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
też byłem antyhumanistą ;)
Przez wszystkie lata interesowała mnie matma i fizyka, w 3 liceum poszedłam na polibudę na kurs doszkalający z matmy i jakis talent czy cos z fizyki. I tam zobaczyłem że pierdolę polibudę, zmieniłem przedmioty maturalne i obecnie studiuje już 2 kierunek humanistyczny :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
- Cztery lata temu niemal skręciłem sobie kark (zapewne przesada) biegnąc (byłem sam, nie przewróciłem się, po prostu biegłem i przechyliłem głowę na prawą stronę, (leciutko, max o 10 stopni) a że biegłem i biegłem dosyć szybko, podczas wybicia (najbardziej trafne określenie) tułów z resztą ciała uniósł się, a głowa względnie się nie poruszyła, efektem były 2 dni w szpitalu, ponieważ naderwałem sobie mięśnie szyi.
-w drugiej klasie liceum byłem zagrożony za nieczytanie lektur (8 baniek na 15 ocen) koniec końców skończyłem z tróją z polskiego (ilość ocen wynika z tego, że gdy większość klasy (która również nie czytała lektur) wiała z polskiego, ja szedłem na lekcje więc zostawało 8 osób (na 30) w tym ja, czasem jedyny nieznający aktualnej lektury - przejaw albo odwagi, lub co bardziej prawdopodobne (i potwierdzone) bezdennej głupoty)
-nie oglądam wiadomości, nie czytam gazet, NIE SŁUCHAM RADIA - co na tym forum nie jest chyba niczym niezwykłym tak na dobrą sprawę moim źródłem informacji z kraju i całej reszty jest ss, komixxy i demotywatory
-potrafię połowicznie się obudzić, tzn jestem świadomy, słyszę, czuję, ale nie mam kontroli nad ciałem, po pewnym czasie to mija
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2010, 12:08:00 wysłana przez Wesoły Szatan »

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A ja zerwałem sobie wędzidełko napletka od przyciasnego i nieodpowiednio nawilżonego analu. Człowiek uczy się przez całe życie.
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
A ja zerwałem sobie wędzidełko napletka od przyciasnego i nieodpowiednio nawilżonego analu. Człowiek uczy się przez całe życie.
masz wędzidełko napletka w tyłku?
minimum respect!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
A ja zerwałem sobie wędzidełko napletka od przyciasnego i nieodpowiednio nawilżonego analu. Człowiek uczy się przez całe życie.
masz wędzidełko napletka w tyłku?

czasem... ;)
Paczki z głów!

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
w połowie podstawówki zaciąłem się taką małą maczetą w palec wskazujący lewej ręki wycinająć chwasty na działce. Zatrzymała się dopiero na kości. A dzisiaj zaprakowałem na zakazie :)
minimum respect!

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Oho, zaczęło się zaraz będą zakłady o to, co kto sobie zrobił, im bardziej bolesne tym lepsze.

No dobra, samo się nie zaczęło, ja zacząłem (przez przypadek)
KURWA...

Człowiek uczy się przez całe życie.

Chyba, że o to chodziło Wujowi...
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2010, 13:46:52 wysłana przez Wesoły Szatan »

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
W lewym kolanie mam:
- 3 sruby i 2 kotwice z tytanu
- wyciete wszystkie sciegna i przeszczepione z lydki
- przesunieta rzepke
- przeszczepiona mozaikowo chrzastke od trupa

- zrobilem sobie w zyciu sam 250 zastrzykow niczym rasowy narkoman
- 3 tygodnie temu przecialem w lesie metalowa lopata kabel z pradem

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
w jakim celu robiłeś sobie zastrzyki, jeśli można wiedzieć?

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
zjebałem się z drabiny o 3 w nocy, bo chciałem zejść z piętrowego łóżka się wysiurać. złamałem rękę w nadgarstku i się krzywo zrosła - nie dałem panu nastawić kości bo się za bardzo wydzierałem (co za debil o 4 rano ciągnie mnie za złamane łapsko?).

w jakim celu robiłeś sobie zastrzyki, jeśli można wiedzieć?

żeby się nie bać przecinać te kable od prądu.
Łe tej.

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
w jakim celu robiłeś sobie zastrzyki, jeśli można wiedzieć?
Przeciwzakrzepowe ;)

A, jeszcze nastawilem sobie sam zwichnieta rzepke z przemieszczeniem  :D
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2010, 13:55:00 wysłana przez sobek »

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
Aha.

No dobra, u mnie jedna z kosteczek w stawie skokowym jest nieforemna i co jakiś czas zmienia swoje położenie pod wpływem ruchu. Mając 9 lat będąc w budującym się jeszcze domu poślizgnąłem się na desce, po której do budynku wjeżdżały taczki z materiałami budowlanymi, po czym zacząłem jechać po owej desce kolanem, aż zatrzymałem się na wystającym gwoździu. Dwa lata temu miałem chirurgicznie usuwaną ósemkę, która nie wyrosła jeszcze z kości (Dentysta rozciął dziąsło, wyciął kawałek kości z żuchwy i wyjął dwucentymetrowego bydlaka). Mając chyba siedem lat spadłem ze schodów i prawie urwałem sobie ucho (skończyło się na rozciętej skórze. Oraz najlepsze: urodziłem się 8-go sierpnia, dniu uznawanym w Polsce za dzień antyklerykała, niecałe 5 minut przed zawaleniem się Masztu radiowego w Konstantynowie, do 2008 roku najwyższej kiedykolwiek wzniesionej budowli na świecie.
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2010, 14:14:06 wysłana przez Wesoły Szatan »

Offline Semedi

  • Pr0
  • Wiadomości: 556
  • Klucze krzywo!
    • Karcer
A ja zerwałem sobie wędzidełko napletka od przyciasnego i nieodpowiednio nawilżonego analu. Człowiek uczy się przez całe życie.
masz wędzidełko napletka w tyłku?

Już nie
Yes! I'm inspired by the Devil!
http://semdedi.soup.io/

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
sobek, przeciwzakrzepowych też sobie sporo robiłem ale one są spoko bo w brzuch ;). Jak jeździłem jeszcze na snołbordzie to tradycyjnie co roku musiałem sobie coś złamać więc te zastrzyki to szły jak woda.. ze 2-3 lata temu potrzaskałem sobie 2 kości lewego śródręcza (też na desce). gips nosiłem ze 3 miesiące bo ciągle piłem (był selwester, były ferie, było opijanie sesji..) i jak już go zdjęli okazało się że krzywo. Paradoks polega na tym że gram lepiej niż przed tym ;)

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Ja jestem niezniszczalny, raz byłem na pogotowiu ze stłuczonym nadgarstkiem - dostałem szyne i od razu wyrzuciłem - chodziło mi o ubezpieczenie. Raz byłem w szpitalu z podejrzeniem wyrostka - ale na podejrzeniu się skończyło. Poza tym jestem niezniszczalny jak pisałem. Kilka razy przebiłem sobie stopę na wylot gwoździem. Miałem mase wypadków rowerowych, po których zachowały się blizny :)
W zeszłą niedziele wracając z urodzin uniknąłem mandatu 400zł i 8pktów karnych:D
Lubie placki.
W 3 klasie gimnazjum byłem zagrożony z religii(!).
Zająłem pierwsze miejsce w nieoficjalnych mistrzostwach świata w opierdalaniu się.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Oho, zaczęło się zaraz będą zakłady o to, co kto sobie zrobił, im bardziej bolesne tym lepsze.

Chyba, że o to chodziło Wujowi...

Nie. Chodziło mi o to, żeby ktoś zapytał jak to jest możliwe, że miałem 3 nazwiska :D
Paczki z głów!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Mam wodę w kolanie, miałem wybity staw w nadgarstku (snowboard ;D) i czuje to do dziś, naderwane scięgno ;D i chyba tyle

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Oho, zaczęło się zaraz będą zakłady o to, co kto sobie zrobił, im bardziej bolesne tym lepsze.

Chyba, że o to chodziło Wujowi...

Nie. Chodziło mi o to, żeby ktoś zapytał jak to jest możliwe, że miałem 3 nazwiska :D
a więc...? ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Oho, zaczęło się zaraz będą zakłady o to, co kto sobie zrobił, im bardziej bolesne tym lepsze.

Chyba, że o to chodziło Wujowi...

Nie. Chodziło mi o to, żeby ktoś zapytał jak to jest możliwe, że miałem 3 nazwiska :D
a więc...? ;)

Nie mogę powiedzieć, to moja prywatna sprawa :dobre:

(może się przełamię, to opowiem ;))
Paczki z głów!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
 :kissmyass: :kissmyass: :kissmyass: ;)

E: jesteś poszukiwanym ruskim wywiadowcą KGB?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
W lewym kolanie mam:
- 3 sruby i 2 kotwice z tytanu
- wyciete wszystkie sciegna i przeszczepione z lydki
- przesunieta rzepke
- przeszczepiona mozaikowo chrzastke od trupa
Kurde, bede mial operacje i mi takie sruby wsadza, i przeszczepia sciegna ;/ Na zawodach w noge sobie skrecilem, co sie pozniej okazalo zerwalem jedno z wiazadel krzyzowych i mam zjebana lekotke ;(