Autor Wątek: Agile Intrepid 9-string  (Przeczytany 23242 razy)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #25 04 Wrz, 2010, 21:14:57 »
Poza tym myślę że zadowolonych z zakupu na dłuższą metę też będzie baaardzo niewielu ;]

prorok jakiś czy cuś :D

widziałem że zaraz Yonemu żyłka wyjdzie :)

Eh :) Ludzie kochani :)

Nie róbmy głupiego OT dobrze?Bo to bez sensu, udowadniać sobie coś na siłę. Tym bardziej że niczego nie starałem się udowadniać, tylko wyraziłem swoją opinię. To jest kolosalna różnica. Należy zwrócić uwagę na zwrot " myślę że" :D

W ogóle to kocham was misiaczki najbardziej na świecie ;*:*:*

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #26 04 Wrz, 2010, 21:32:43 »
Po co? :D

A serio, to ciekawe jak to będzie strojone. Faktycznie przedłużą do G# czy jakoś rozszerzą górne rejestry? Tylko pytanie - kto będzie używał więcej niż trzech najniższych strun? :devil:

Jak to po co, żeby wyłączyć gitarę, jak kabel wypadnie z gniazda  :D :D :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #27 11 Wrz, 2010, 21:33:47 »
http://www.rondomusic.com/intrepid928rnnat.html

juz masowo produkowane, do kupienia i o dziwo z potem Vol ;)

cena 695$ chyba nie do przebicia
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #28 12 Wrz, 2010, 03:35:00 »
śliczna jest :(
chce  :-[

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #29 12 Wrz, 2010, 10:31:26 »
Ładna jest, pomacał bym ale nie kupił bym ;D  9 to dla mnie za dużo

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #30 12 Wrz, 2010, 13:09:20 »
9 to juz przesada... Moge na niej sobie zagrac aby sprawdzic co i jak ale dla mnie na 8 sie koncza gitarki :)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #31 12 Wrz, 2010, 13:50:18 »
Mam identyczne odczucia jak Panowie wyzej. Takze Plus Jeden ...

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #32 12 Wrz, 2010, 13:54:36 »
Co by bylo jakby Tosin sie do takiej 9tki dobral  :o :bowdown:

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #33 12 Wrz, 2010, 20:08:44 »
czekam aż pojawi sie fanned fret  :D albo fret less
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #34 12 Wrz, 2010, 20:30:37 »
albo fanned fretless ;0
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #35 12 Wrz, 2010, 21:19:03 »
gitara dla tych którzy chcą szapnować półmetrową pałą przed lakami.

jakbym słyszał 95% ludzi 10 lat temu na temat 7 strunowych gitar

:)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #36 12 Wrz, 2010, 21:40:09 »
Kurwa mać włącza mi się powoli to samo co ma Yonek. A kto Wam każe to stroić niżej i na dodatek w kwartach... trochę fantazji. Pewnie wyda się to niepopularne ale ja swoją 7mkę stroję wyżej, i mam dwie prymki... I Leoś mimo że się w tym trochę gubi to twierdzi że jest zajebiście ;)

Tymbardziej mnie wkurwia ten ostatni nalot na wiosła 8+ strunowe że udzielacie się na forum teoretycznie dla gitarzystów wolnych od klapek na oczach i stereotypów :)
« Ostatnia zmiana: 12 Wrz, 2010, 21:42:19 wysłana przez Harvest »

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #37 12 Wrz, 2010, 21:41:31 »
Wiertara ja się zastanawiam co Ty robisz na tym forum? Bo wiesz, takie teksty jak Ty walisz to słyszę od każdego przeciętnego łosia jak powiem że gram na siódemce. Rozumiem że lans i bycie w opozycji do całego wszechświata to zajebista sprawa, ale jak jebiesz takimi farmazonami na forum LOW TUNINGOWYM to dodawaj ogromne, neoniaste IMO. Proszę.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #38 12 Wrz, 2010, 21:48:27 »
o! bardzo ciekawie.
Raz grałem z kolesiem który w 6 każdą strunkę w G (w oktawach). :D

Tak czy owak - to przecież ich zdanie. Jak coś się komuś nie podoba, to jego sprawa i tyle ;]
Nie chce się kombinować, (np mnie)ani nie ma się takiej potrzeby, żeby grać na czyś takim...i tyle. Co to ma do np. Twojej czy Se7ena opinii? Przecież tu nie ma " nie kupujcie tego bo to bez sensu, bo mi się nie podoba to dajcie spokój po co wam to".

Żeby nie było - jak patrzę na wersję z gałom to zaczyna mi się coraz bardziej podobać...;D

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #39 12 Wrz, 2010, 21:50:21 »
Akurat pare godzin temu gadalem z kumplem o tym, po co mi 7, czy wykorzystuje wszystkie struny? Ja odpowiadam ze wszystkich, on z pogarda stwierdza ze pewnie niskie do rytmicznej gry a wysokie do solowek, ja ze tak, a kurwa do czego mam uzywac? Jakos nie jestem Tosin, dla mnie przede wszystkim istotne bylo abym nie musial przestrajac sie min 5 progow nizej, przez co nie moglem grac kawalkow w standardzie, zeby dolaczyc do ss.pl (:*) i zeby byl pr0 kvlt. No i najwazniejsze zeby grac Loomisa ;D

Wracajac do tematu, czy konieczne sa 2 sprezyny? Wnioskuje po 2 dziurkach za siodelkiem  ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Wrz, 2010, 21:52:05 wysłana przez immortal-king »

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #40 12 Wrz, 2010, 21:55:41 »
przy takim gryfie to jeden pręt to troszki mało ;)

Tu nie chodzi o bycie tosinem. Coś się komuś podoba albo nie...koniec. Ten kumpel powiedział Ci co myśli, i przecież w dupie masz jego zdanie - robisz to jak chcesz i na czym chcesz ( ;) ) , przecież masz do tego święte prawo. A on ma święte prawo żeby myśleć w ten sposób.

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #41 12 Wrz, 2010, 21:57:32 »
Wiem, gral juz na mojej 7 i mu sie i tak podobalo ;D Ale czego sie spodziewac jak koles siedzi w Led Zeppelin od 5 lat

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #42 12 Wrz, 2010, 22:04:38 »
Wiem, gral juz na mojej 7 i mu sie i tak podobalo ;D Ale czego sie spodziewac jak koles siedzi w Led Zeppelin od 5 lat
to bez sensu, przeca mieli tam 18-strunówkę ;)
do widzenia.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #43 12 Wrz, 2010, 22:05:54 »
Sorry, ale od społeczności tego forum oczekuję jednak trochę bardziej otwartego umysłu :) I raczej nic tego nie zmieni :)

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #44 12 Wrz, 2010, 22:15:51 »
Nie wiem czy Wasze slowa tycza sie tez mnie, ale zaryzykuje i przyjme, ze tak.

Na swoja obrone, uwazam iz/moim zdaniem/twierdze ze gitary 8+ sa dla mnie przesada, bo sam nie wiem czy wykorzystalbym takiego potwora ... Dlatego, ze nie widze sensu strojenia nizej niz basowe E, dodawanie kolejnego wiolina jakos mi sie nie usmiecha ... Nie mowie, ze nie moglbym sprobowac, bo z czystej ciekawosci owszem! Podejrzewam, ze na dluzej nie przygarnalbym 8, no chyba ze nie mialbym co robic z kasa, to wtedy jak najbardziej. Chodzi mi tylko o to, ze jesli ktos potrafilby wykorzystac potencjal tej gitary to spoko, nie mam nic przeciwko, ale poza kilkoma utworkami z wykorzystaniem 8, nie widze zeby szlo to w jakims zdrowym kierunku ... Jesli ktos przedstawi mi owa 8+ w akcji i bedzie to mialo rece i nogi to stane sie zajebiscie tolerancyjny :P

Nie denerwujcie sie chlopaki, bo to moje osobiste odczucia, co nie zmienia faktu, ze low tuning dla mnie jest "okej", ale jest tez kwestia wygody, bo taka 9 to juz jednak kawal dechy ... ;)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #45 12 Wrz, 2010, 22:26:00 »
Sorry, ale od społeczności tego forum oczekuję jednak trochę bardziej otwartego umysłu :) I raczej nic tego nie zmieni :)

Ale fakt że łapiemy się za 7 = mamy już, że tak powiem przebłyski ;]

A j a po prostu uważam , że czyjeś zdanie jest jego sprawą osobistą, a forum to miejsce gdzie je przedstawia - i nikogo nie należy na nic nawracać :)

Poza tym kocham was misiaczki ;*

I tak a propos jednego z pierwszych postów - jakby tak była z marmuru...ciekawe jakby było ze stosunkiem masa/sustain...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #46 12 Wrz, 2010, 22:27:46 »
a co ma dla was sens? i po kiego grzyba bombardujecie ludzi waszymi opiniami które mijają się z tematem forum?

jak już opanuje świat to wam te 9tki w d**y powsadzam i wtedy wasze narzekania będą miały jakieś logiczne wytłumaczenie  :)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #47 12 Wrz, 2010, 22:32:13 »
a co ma dla was sens? i po kiego grzyba bombardujecie ludzi waszymi opiniami które mijają się z tematem forum?

Jakby nie bylo jest to forum sevenstring.pl dla ludzi lubiacych sie nisko stroic i lubiacych niekonwencjonalne podejscie do muzyki ... mysle, ze spelniam wszystkie te wymagania ;)

A to, ze nie jestem goracym zwolennikiem gitar powyzej 8 strun to co? Sa tu tacy, ktorzy stoja sie wysoko i graja na 6 :P

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #48 12 Wrz, 2010, 22:33:13 »
Ale czy tu chodzi o jakąkolwiek logikę ? :D
To nie jest bombardowanie - napisali co myślą - FIN.
Nie rozumiem - może Ci się nie podobać czyjeś zdanie, ale zamiast objazdu wolałbym znać Twoje.

PS. Robią to w jakimś innym wykończeniu?

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Odp: Agile Intrepid 9-string
« Odpowiedź #49 12 Wrz, 2010, 22:37:04 »
W sumei to 8ki się pozbyłem bo nie miałem jak jej wykorzystać w kapeli, ale coraz częściej mam ochotę kupić następną tylko do nagrywania własnych pomysłów. A jak już 8kę to czemu nie 9kę? Jak pospłacam długi będę się czaił na jakiegoś takiego wynalazka :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Agile

Zaczęty przez nikt Gitary 7-strunowe

2 Odpowiedzi
3518 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Lip, 2007, 17:10:03
wysłana przez Leon
2 Odpowiedzi
3724 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Lip, 2009, 11:12:44
wysłana przez Musza
59 Odpowiedzi
28476 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Wrz, 2010, 13:06:20
wysłana przez blackdahlia
14 Odpowiedzi
7079 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2011, 12:38:00
wysłana przez niedziak
21 Odpowiedzi
10829 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2011, 13:56:40
wysłana przez Stivo2005