Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 301694 razy)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
U mnie przewinęło się kilka aut - jako, że jestem strasznym GASowcem na stare VW - niestety nie mam na to kasy więc muszę wymienić na nowsze - ale na pewno z grupy VAG. Firmowo wożę się Fiatami Grande Punto i Toyotami Yaris, aczkolwiek prywatnie posiadałem Golf Mk1 '83 (wypadek nie z mojej winy), Audi 80 B3 '85 (sprzedany), VW Busa T3 '83 a teraz mam jettę mk1 '83. Niestety moja miła jedyna miała spotkanie z płotem przez zimę co nie czyni jej już tak pięknej (jetty, nie mojej kobiety - ona wyszła tylko ze łzami w oczach :P) jaką była :/ Silniczek to 1.6D z przebiegiem prawie 500 000km z '81 roku :) Ale trasy robi bez zająknięcia. W każdym razie wrzucam fotki (trochę losowo, ale każdy wie jakie auto to jakie ;)) Nie mam tylko zdjęcia B3 ale jeździ bo ją widuję na terenie :)

Swoją drogą ten T3 woził band przez prawie 2 lata - zrobiliśmy nim ok 12 000km na same koncerty :)

A GAS jednostajny ostatnio na jedno z dwóch aut:

=> Audi 100/200/5000 B+G, wersja z pełną elektryką, klimą i takimi tam + motor 133/160/220KM - najlepiej w kombi i hakiem (band ;))



=> Audi C4/A6 z 115KM rzędowym 2.5TDI, 6 biegową skrzynią i klimą + kombi i hak :D



A na przyszłość ? hmm. zawsze mi się marzył taki :



a jak już będę full-motion mainstreamową gwiazdą jednego sezonu to na pewno (to nie jest Charger dla niewtajemniczonych ;)):



lub (najlepiej oba) :



Sorry za tak długi post ;) Ale to moje drugie życie :D