Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1716845 razy)

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6450 29 Kwi, 2013, 08:09:07 »
Jutro (czyli właściwie dzisiaj) o 20. w Polsacie Materia przywali po nerach! W Must Be The Music będą grać na Skervesenie, prawdopodobnie też w naszych koszulkach ;). Wszystkich spodziewających się przymilania do tzw. szerokiej publiki tym mocniej zapraszam przed odbiorniki.

A 3 maja spotykamy się na ich koncercie w Gdańsku ;).


:D niech wygrają to gówno

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6451 29 Kwi, 2013, 08:21:06 »
Mam w kapeli tak zajebistego technicznie bebniarza, ze koniec swiata ;]
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6452 29 Kwi, 2013, 08:22:59 »
Jutro (czyli właściwie dzisiaj) o 20. w Polsacie Materia przywali po nerach! W Must Be The Music będą grać na Skervesenie, prawdopodobnie też w naszych koszulkach ;). Wszystkich spodziewających się przymilania do tzw. szerokiej publiki tym mocniej zapraszam przed odbiorniki.

A 3 maja spotykamy się na ich koncercie w Gdańsku ;).


:D niech wygrają to gówno



tu lepszej jakosci:)

miazga no i skervesen na scenie!:) :) :)
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6453 29 Kwi, 2013, 14:15:07 »
This video is no longer available due to a copyright claim by ReDefine-Polsat.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6454 29 Kwi, 2013, 18:36:57 »
Spoiler
Wydrukowane plany Firebirda w skali 1:1. Dzisiaj wieczorem przysiądę i zmodyfikuję kształt na planach, a jutro przeniose szablon korpusu i gryfu na jakąś cienką dechę. Wszystko zależy od tego, czy uda mi się takową gdzieś wyszarpać. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieje, że całe przedsięwzięcie wyjdzie. Jak ktoś wczoraj na szałcie nie widział, to efekt końcowy ma być taki:
Spoiler
Trochę firebird, troche Meszugi, troche inwencji własnej. Nazwa raczej robocza, ale to i tak jest mało istotna kwestia.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6455 29 Kwi, 2013, 18:41:01 »
Zajebista główka :D

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6456 29 Kwi, 2013, 18:43:02 »

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6457 29 Kwi, 2013, 19:18:10 »
Spoiler
Wydrukowane plany Firebirda w skali 1:1. Dzisiaj wieczorem przysiądę i zmodyfikuję kształt na planach, a jutro przeniose szablon korpusu i gryfu na jakąś cienką dechę. Wszystko zależy od tego, czy uda mi się takową gdzieś wyszarpać. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieje, że całe przedsięwzięcie wyjdzie. Jak ktoś wczoraj na szałcie nie widział, to efekt końcowy ma być taki:
Spoiler
Trochę firebird, troche Meszugi, troche inwencji własnej. Nazwa raczej robocza, ale to i tak jest mało istotna kwestia.
Wykurwiste!
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 866
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6458 29 Kwi, 2013, 20:46:21 »
Cieszy mnie dzisiejsza paczka pocztowa, a w niej R, Piosnki dla głuchych
(= nadrabiam zaległosci płytowe)

oraz 

BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6459 01 Maj, 2013, 23:40:23 »
Autograf gitarzysty KISS na moim wiośle.  8) 8) 8) 8)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6460 02 Maj, 2013, 00:08:57 »
Mody w skyrimie
« Ostatnia zmiana: 02 Maj, 2013, 00:10:48 wysłana przez blackdahlia »

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6461 02 Maj, 2013, 01:11:58 »
Spoiler
Wydrukowane plany Firebirda w skali 1:1. Dzisiaj wieczorem przysiądę i zmodyfikuję kształt na planach, a jutro przeniose szablon korpusu i gryfu na jakąś cienką dechę. Wszystko zależy od tego, czy uda mi się takową gdzieś wyszarpać. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiony i mam nadzieje, że całe przedsięwzięcie wyjdzie. Jak ktoś wczoraj na szałcie nie widział, to efekt końcowy ma być taki:
Spoiler
Trochę firebird, troche Meszugi, troche inwencji własnej. Nazwa raczej robocza, ale to i tak jest mało istotna kwestia.

IMO fajniejsza niż Thordendalowska. Niech Ci wyjdzie!

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6462 02 Maj, 2013, 13:00:47 »
IMO fajniejsza niż Thordendalowska. Niech Ci wyjdzie!
Taką też mam nadzieję ;)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6463 02 Maj, 2013, 14:05:23 »
A mnie się nie podoba, niestety kształt podryfował w stronę tego co zrobił swego czasu dawson z Icemanem (= widziałem dawno temu takom fajnom gitare i chciałem wam narysować, ale mi "trochę" nie wyszło), tylko że na temat Firebirda. Sorry.

Za to cieszy mnie sporo rzeczy ostatnio:
- bas skończony w 99%, brakuje tylko 4 śrub M4x30 bo się machnąłem i kupiłem M5 a te są za duże. Ale fotki i tak wreszcie musze wrzucić...
- Moja :love: zaczyna pracę. Bez szału z kasą, ale bez wielkiego stresu, z fajnymi ludźmi, blisko itp. Akurat "na przechowanie" ;)
- skorzystałem z hipermegagigapormoc ji i zamówiłem sobie dzisiaj okulary ;D W naprawdę fajnej oprawce + szkła fotochromowe w cenie... no w jakimś wiżynekspres to bym dostał plastikowe "telewizory" bez antyrefleksu. Albo i nie
- a na koniec mam już popłacone wszystkie rachunki za maj, pełną lodówkę + 1/3 foremki ciasta "snikers" którego sobie sam zrobiłem przedwczoraj i jestem ogólnie happy ;D

Żeby tylko ta pogoda nie dobijała :facepalm:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline TheBlueNote_7

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6464 02 Maj, 2013, 19:49:00 »
Pierwsza lampa :-[ ;D

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6465 03 Maj, 2013, 17:53:38 »
Cieszę się że wygrałem dość szczęśliwie aukcję - zalicytowałem sobie na jakąś-tam-równą-kwotę, do której dodałem 1 grosz "na wszelki wypadek". I okazało się że gość za mną w ostatniej chwili zalicytował identycznie, tylko bez tego grosika ;D A co najfajniejsze, źle zapamiętałem godzinę zakończenia i się wlogowałem na konto ze 2 minuty po fakcie.

W każdym razie, niedługo zawita do mnie... kolejny jeż ;D Tak wielkości telewizora 21" ;D

« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2013, 18:24:31 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6466 03 Maj, 2013, 18:40:13 »
Ciebie to chyba te jeże znalazły w lesie i wychowały, że tak je uwielbiasz :D
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6467 03 Maj, 2013, 23:40:22 »


Cóż, niektórzy zbierają znaczki, inni pisemka z gołymi cyckami częściami ciała różnych płci, Didejek koty, a Wuj batmany ;D A ja sobie kolekcjonuję różne jeżatości - od figurek, przez rękodzieła, biżuterię (tak!), po poduszki czy wreszcie pluszaki.
Aczkolwiek jestem baaardzo wybredny, musi mi się naprawdę coś spodobać żebym to ostatecznie nabył. A że nie piję, nie palę, umiem oszczędnie się przemieszczać, ubrać czy zjeść, to czasami zaszaleję i kupię coś nawet w wygórowanej cenie... chociaż bez przesady, bo np.



wygląda rewelacyjnie, ale +- 50zeta (tyle znalazłem najtaniej z wysyłką do PL) za tak naprawdę "ozdupkę" z plastiku, już jest zaporowe.

PS. Ma ktoś w nadmiarze ~2800PLN? http://allegro.pl/jez-10cm-zestaw-720-sztuk-i3213690624.html ;D
« Ostatnia zmiana: 03 Maj, 2013, 23:43:58 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 588
  • Biegnę ci wpierdolić.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6468 05 Maj, 2013, 20:52:38 »


Nie wiem czy mnie to bardziej cieszy, szokuje czy smuci, ale zostawię to tutaj :D

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6469 05 Maj, 2013, 23:14:49 »
Już wiem co chcę robić w życiu :).

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 034
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6470 06 Maj, 2013, 12:50:59 »
Cieszy mnie kilka rzeczy związanych z moją robotą. Niestety pochwalić się nie mogę, ale jest do przodu wszystko, a i może fajne nowe znajomości mi się wyrobią :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6471 06 Maj, 2013, 15:48:37 »
Już wiem co chcę robić w życiu :).

No być nie może ;D

niemniej gratuluję

ciekawe tylko jak długo :P

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6472 06 Maj, 2013, 15:59:19 »
Ja też się zastanawiam :D.

Offline admaxo

  • Pr0
  • Wiadomości: 764
  • Bogdan Grad Fan
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6473 06 Maj, 2013, 22:00:28 »
Bardziej śmieszy, niż cieszy :D :
"Trzeba sciszyc gitare, zeby wydobyc specjalne pasmo z 8 struny, ja tylko tak podpowiadam" - Bogdan Grad

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #6474 06 Maj, 2013, 23:21:51 »
O_O