Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1712372 razy)

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #25 10 Sie, 2010, 01:56:56 »
To sciagaj, darmowka 500 mb a zabawa na dlugie godziny :D God Of War tez pocinalem, i powiem ze nie da sie tego inaczej przejsc z normalnymi oczami bo wciaga jak bagno ;D

Edit: Zeby nie bylo posta pod postem, jade w srode ze starym i jego kolega i jego synami na tratwe i bedziemy plynac rzeka i lowic ryby wiec bedzie :zuo:
« Ostatnia zmiana: 14 Sie, 2010, 21:24:58 wysłana przez immortal-king »

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #26 23 Sie, 2010, 23:31:22 »
a mnie cieszy, że mam furę, moto, jakąś tam robotę, trochę hajsu (który mogę przejebać a tego nie robię ;) ), miejscówkę na dziennej lądówce na PW, zajebistych kumpli i jeszcze ponad miech wakacji ;)
do widzenia.

Offline Didejek

  • Pr0
  • Wiadomości: 743
  • Hodowca BlacKatów
    • BlacKat Guitars
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #27 24 Sie, 2010, 10:23:14 »
To teraz ja:
1. Cieszy mnie, że się przeprowadzam do własnego mieszkania za miesiąc. Co prawda z domu do kawalerki, ale będę tam sam z żoną i kotem. :)
2. Cieszy mnie, że w dużej mierze opanowałem GAS, wolę mieć mniej sprzętu niż więcej, ale za to wszystko co mam mi pasuje w 100%.
3. Cieszy mnie, że moja działalność po paru miechach nabiera tempa i w momencie kiedy mój były niemiecki pracodawca zadzwonił żeby mi zaproponować powrót to mogłem mu z satysfakcją powiedzieć że ich oferta jest znacznie gorsza niż warunki, które mam teraz i żeby ogólnie rzecz biorąc ssali :)
4. Cieszy mnie, że mam zajebistą żonę, której nie przeszkadza, że kupuję sobie wypasione gitary i inne graty, chociaż nie gram profesjonalnie i wspiera mnie w moich zainteresowaniach.
5. Cieszy mnie, że znam dużo fajnych ludzi i mam czas na kontakt z nimi.
6. Cieszy mnie, że praca nie jest już celem mojego życia, a tylko narzędziem do tego, żeby było fajnie.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #28 24 Sie, 2010, 11:35:24 »
- Cieszy mnie, że po kilku chudych latach znowu wracają te tłuste i powoli przestaję być wiecznie znerwicowanym gościem, który martwi się skąd weźmie kasę na rachunki i życie i wykonuje desperackie ruchy pozbywając się gratów za psie pieniądze.

No, tłuste lata niestety dopiero przede mną (a kilka za mną) ;)

Cytuj
- Cieszy mnie to, że po 30 latach obcowania z głupimi pizdami znalazłem fajną, normalną kobietę i niedługo biorę z nią ślub (po 2,5 roku znajomości).

He he! Czyli za pół roku pierwszy poważny kryzys! :D
Paczki z głów!

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #29 24 Sie, 2010, 13:50:48 »
Mnie cieszą następujące fakty:
- napisałem pracę, miałem zajebistego promotora, wszystkie formalności na uczelni załatwiłem i że została mi już tylko obrona we wrześniu;
- że od 2 lat pracuję w branży i po obronie przechodzę na pełny etat, więc nie będę miał dylematu młodego inżyniera, czy nie bardziej opłaca się jednak robić w Macu;
- wyjeżdżam pojutrze na 2,5 tygodnia do USA i będę miał wyjebane na resztę świata;
- kupiłem jakiś czas temu forumowego AX7521 od Radka za zajebistą cenę i jeszcze mi się nie znudził ;)
Suto wędlin kładź na chleb

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #30 24 Sie, 2010, 14:28:54 »
Zainstalowałem neta 8Mb i telewizję HD. Pierwsze najpierw mnie ino wyłącznie wkurwiało, bo na wifi ciągle się rwało połączenie. Chciałem wezwać magika z kablówki ale nieuzasadnione wezwanie to ponad stówa. Pomyślałem. Zainstalowałem nowe stery do karty bezprzewodowej i... zapierdala aż miło, porywy do 10Mb/s.
Mały sukces, a jakże cieszy.

Jeszcze bardziej ucieszył mnie mój drugi wyczyn: piecyk gazowy nie chciał się włączać, a pod zimną wodą kurczy mi się Pytong :D. Poczytałem więc fora (zajebiste słowo), zrobiłem co trzeba i działa! Kolejne ponad 2 stówy w kieszeni + satysfakcja i bezcenne 8s uznania w oczach Żony... ;)
Paczki z głów!

Offline sobek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 479
  • Cornford Fanboy
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #31 24 Sie, 2010, 14:42:35 »
Co mnie cieszy:
- jestem na fajnych studiach, po ktorych prawdopodobnie bede robil to co lubie i mam do tego smykalke
- od pazdziernika kroi sie praca w zawodzie, w lutym bede inzynierem
- mam fajny sprzet z ktorego jestem zadowolony i sukcesywnie spelniam GASy
- z kasa nie jest zle
- po 6 latach rehabilitacji, 2 operacjach wreszcie zdrowie dopisuje
- poznalem fajna panne

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #32 01 Wrz, 2010, 00:24:53 »
Cieszy mnie, że moja kapela ma nowego śpiewaka :)

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #33 01 Wrz, 2010, 10:36:25 »
A mnie, że "Love Shack" jest najlepszym numerem w historii Acid Drinkers (wiem, przesadziłem), że Dżadża w Antyradiu zwraca się do mnie "proszę państwa", a nie "ty chuju" jak półmózgi w eremefach, oraz że 60% społeczeństwa mówi: "weszłem, wziełem, włanczam, wziąść," etc. Łatwiej odróżnić ich od ładnych, fajnych i mądrych.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #34 01 Wrz, 2010, 13:02:11 »
Cieszy mnie że opanowałem Bluetooth w swoim laptopie. Zamiast sciągania gównianego "TOSHIBA Bluetooth Stack" wystarczyło zainstalować "Generic Bluetooth" i teraz komunikacja z telefonikiem jest mega prosta. Nawet korzystam sobie z internetu, mając lapka jako access pointa hrr hrr

« Ostatnia zmiana: 01 Wrz, 2010, 13:09:59 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #35 01 Wrz, 2010, 13:05:55 »
A mnie dzisiaj cholernie ucieszyło, że jak rano wstałem i popatrzyłem na podsufitkę , to okazało się, że jednak jest prosto przyklejona-mimo że kończyłęm ją kleić o 4.00 przy gównianym oświetleniu.
I że może niedługo zacznę zaspokajać gasy...Ale to może :D

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #36 01 Wrz, 2010, 18:45:40 »
A mnie, że "Love Shack" jest najlepszym numerem w historii Acid Drinkers (wiem, przesadziłem)
oj tam, +1
poza tym cieszy mnie, że dotarłem do domu, bo było ciężko.
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #37 01 Wrz, 2010, 23:54:38 »
Cieszy mnie, że moja kapela ma nowego śpiewaka :)

Cieszę się Twoim szczęściem.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #38 01 Wrz, 2010, 23:58:16 »
Swoim miałeś na myśli ;)
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #39 02 Wrz, 2010, 15:36:36 »
A mnie, że "Love Shack" jest najlepszym numerem w historii Acid Drinkers (wiem, przesadziłem)
+1 oczywiście w acidach bez licy ;)
Ssiecie.

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #40 09 Wrz, 2010, 19:45:57 »
Moja nowa karta miejska!

;D

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #41 26 Wrz, 2010, 03:17:26 »
Mam z sypialni do kanciapy siedem metrów pod jednym dachem. Zamierzam chadzać na próby z kawką i w szlafroku. Mam znowu 16 lat.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #42 26 Wrz, 2010, 11:08:07 »
Mam z sypialni do kanciapy siedem metrów pod jednym dachem. Zamierzam chadzać na próby z kawką i w szlafroku. Mam znowu 16 lat.
dziewiętnaście, ja mam tak samo, tylko chadzam z herbatką ;)
do widzenia.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #43 26 Wrz, 2010, 11:15:56 »
No, to powietrzna piona wirtualna!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 744
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #44 29 Wrz, 2010, 10:07:51 »
Mnie cieszy, jak mam niebieską wodę w spłuczce. Bo jak dodaję żółtego, to robi się zielona ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #45 01 Paź, 2010, 23:15:48 »
Cytuj
Wiem że to jest wredne do sześcianu i niepoprawne politycznie, ale ZAJEBIŚCIE CIESZY mnie informacja pt.

Starasz się o azyl w Bułgarii, czy po prostu lubisz kobiety z wąsami? Ewentualnie pojebały Ci się dyscypliny?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #46 02 Paź, 2010, 09:36:23 »
Nie, nic z tych rzeczy :P I co więcej, jeszcze ze 2-3 lata wstecz oglądałbym każdy mecz siatkarski obu reprezentacji, niezależnie od pory dnia i roku. Ale jak teraz widziałem atmosferę przed turniejem, te wszystkie pewne siebie teksty o złocie, potem deklaracje że "niezależnie od systemu* wygrywamy z każdym i nie kalkulujemy", to wręcz czekałem na ten moment kiedy ktoś wreszcie uciszy te bzdury. No i uciszyły się w 24 godziny. Wiem, to jest wredne, nic nie poradzę.

*który jest szczytem absurdu, to fakt, ale da się go wykorzystać dla swoich celów - patrz pierwsza z brzegu Serbia. Oni nie pindolili, tylko wyliczyli że lepiej jest się nam podłożyć i... grają dalej. A my pewnie dalej będziemy bredzić o "duchu sportowym" i innych podobnych kocobołach. Sorka, nie znoszę tego typu zachowania. Trochę pokory panowie, przyda wam się.

Chociaż mimo tego jest mi ich szkoda, że dostali lanie tak wcześnie i w takim stylu. Bo nadal jest to reprezentacja Polski, której mimo tego kibicuję, niezależnie czy to siatkówka, piłka nożna (!) czy curling.

ED: W praktyce Bułgaria nie ma z tym nic wspólnego poza tymże akurat z nimi przegraliśmy. Ale nie znalazłem na szybko tytułu "Polska reprezentacja siatkarska po wielkich deklaracjach odpada w słabym (żeby nie napisać czego innego...) stylu z MŚ"
« Ostatnia zmiana: 02 Paź, 2010, 09:51:11 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #47 06 Paź, 2010, 02:39:29 »
cieszy mnie to ze:

- zyje.

- ze wielu ludzi, ktorzy juz mieli święte prawo wjebać mi kose pomiedzy żebra, poczekali DZIĘKI :)

- udalo sie wskutek powyzszego czegos tam nauczyc.

- ciesza mnie 3 pazdzierze, ktore zawitaly do mnie, po prawie polrocznej przerwie w kontakcie z wioslem w ogole.

- ze cos sie dzieje, ze sie przeprowadzam, ze to i tamto.

- last but not least - ze to strasznie gejowe forum a jednak milo je czytac :)
jebac master volume.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #48 06 Paź, 2010, 08:21:46 »
AD.2 No problem, no problem.
AD.3 A to się jeszcze zobaczy :]
AD.4 Ale z tą różową to przegiąłeś :D
AD.6 Już się nie podlizuj, i tak dziś nas boli głowa ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #49 06 Paź, 2010, 09:07:30 »
ad2 'oficjalnie zakopuje wiertarke' - masz bonus. stara szkola, dobre sprawdzone metody. to sie chwali :)

ad3 :) skomentuje na priva. tu tez sa dzieci

ad4 łoj łodpierdol Ty sie od Różowej Pantery :D fajna jest :)

ad5 mnie takze :) zdrowko.
jebac master volume.