Autor Wątek: Co nas w życiu cieszy ;)  (Przeczytany 1757251 razy)

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12350 24 Sie, 2016, 19:24:51 »


Ja tam jeszcze (już?!) pamiętam te czasy ;)

www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12351 25 Sie, 2016, 14:12:53 »
Cieszy że za dwie doby będę znowu w Szczecinku ze swoją dziewczyną i dwójką przyjaciół, no miło jakoś tak :)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 430
  • It is useless, to resist.
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12352 25 Sie, 2016, 14:39:42 »
Cieszy że za dwie doby będę znowu w Szczecinku ze swoją dziewczyną i dwójką przyjaciół, no miło jakoś tak :)

To będzie ruchańsko widzę - zazdraszczam.

A mnie cieszy Gojira zamiast BFMV we Wro.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12353 25 Sie, 2016, 15:00:46 »
No właśnie miałem to pisać.

Ale będzie wygar :)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12354 25 Sie, 2016, 18:01:49 »
Zazdro Panowie. Najbardziej R+... Tydzień później i byśmy się napili ;)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 839
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12355 25 Sie, 2016, 19:03:57 »
Już dwa razy zrobiłem "sobie" dobry dzień. Tak to nazwałem. Byłem dla wszystkich miły, nie przeklinałem, bez alkoholu, a nawet wypiłem mało kawy! ;) Jeździłem przepisowo, miałem dobrą dietę, ubranie adekwatne do pogody i położyłem się wcześnie spać :D. No i wiecie, wszystko co się dało w tę mańkę. Cieszy, bo nikt nie powiedział: a Tobie co nagle, że taki miły? :)

Może kiedyś powtórzę ;).
Paczki z głów!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12356 25 Sie, 2016, 19:07:28 »
Już dwa razy zrobiłem "sobie" dobry dzień. Tak to nazwałem. Byłem dla wszystkich miły, nie przeklinałem, bez alkoholu, a nawet wypiłem mało kawy! ;) Jeździłem przepisowo, miałem dobrą dietę, ubranie adekwatne do pogody i położyłem się wcześnie spać :D. No i wiecie, wszystko co się dało w tę mańkę. Cieszy, bo nikt nie powiedział: a Tobie co nagle, że taki miły? :)

Może kiedyś powtórzę ;).

No ja byłem podejrzliwy po tej groźbie bicia w ryj :D.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12357 25 Sie, 2016, 21:13:07 »
Już dwa razy zrobiłem "sobie" dobry dzień. Tak to nazwałem. Byłem dla wszystkich miły, nie przeklinałem, bez alkoholu, a nawet wypiłem mało kawy! ;) Jeździłem przepisowo, miałem dobrą dietę, ubranie adekwatne do pogody i położyłem się wcześnie spać :D. No i wiecie, wszystko co się dało w tę mańkę. Cieszy, bo nikt nie powiedział: a Tobie co nagle, że taki miły? :)

Może kiedyś powtórzę ;).

No ja byłem podejrzliwy po tej groźbie bicia w ryj :D.

A bo to zrozumiesz, co poeta miał na myśli :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 839
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12358 25 Sie, 2016, 23:02:16 »
Jakby co to nie dziś i też nie ten tydzień :).

Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12359 26 Sie, 2016, 21:26:53 »
Jakieś huie mi się tłuką za oknem. Chyba próba akustyka przed jutrzejszym Rammstein :)
Jaram się jak dziecko. Zawsze chciałem ich zobaczyć live.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12360 28 Sie, 2016, 08:44:01 »
Te konferencje to jednak zajebista sprawa. Do kompletu doszedł właśnie http://devoxx.ma/
Listopad zapowiada się następująco:

31.10:
Warszawa->Frankfurt->Casablanca

5.11:
Casablanca->Bruksela

13.11:
Bruksela->Warszawa

« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2016, 08:45:49 wysłana przez pivovarit »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12361 28 Sie, 2016, 08:55:53 »
@pivovarit będziesz tam puszczał jojo ? :D

Gratsy men. Bacznie obserwuję jak się cieszysz... chociaż programowanie to mój chuj w dupie.
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12362 28 Sie, 2016, 09:14:30 »
@pivovarit będziesz tam puszczał jojo ? :D

Gratsy men. Bacznie obserwuję jak się cieszysz... chociaż programowanie to mój chuj w dupie.

Z yoyowego biznesu się wypisałem. Dorobiłem się własnej sygnaturki, moja gęba pojawiła się na serii trading cards i to zaspokoja moje ambicje. Zbyt dużo zależy od chwilowych trendów, żeby się w to profesjonalnie bawić na dłuższą metę :) Ciągle jeżdżę jeszcze na zawody po świecie, ale raczej, żeby spotkać się ze znajomymi albo czasem posędziować.

Generalnie zdarzyło mi się machać podczas konferencyjnego występu :D Na koniec zawsze zostawia się 5-10 minut na pytania od publiki i jedna osoba zapytała czy nie mam yoyo przy sobie na sam koniec(podczas konferencji przeważnie przedstawiam się jako yoyarz również)...
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2016, 09:17:49 wysłana przez pivovarit »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12363 28 Sie, 2016, 10:18:49 »
@pivovarit będziesz tam puszczał jojo ? :D

Gratsy men. Bacznie obserwuję jak się cieszysz... chociaż programowanie to mój chuj w dupie.

Z yoyowego biznesu się wypisałem. Dorobiłem się własnej sygnaturki, moja gęba pojawiła się na serii trading cards i to zaspokoja moje ambicje. Zbyt dużo zależy od chwilowych trendów, żeby się w to profesjonalnie bawić na dłuższą metę :) Ciągle jeżdżę jeszcze na zawody po świecie, ale raczej, żeby spotkać się ze znajomymi albo czasem posędziować.

Generalnie zdarzyło mi się machać podczas konferencyjnego występu :D Na koniec zawsze zostawia się 5-10 minut na pytania od publiki i jedna osoba zapytała czy nie mam yoyo przy sobie na sam koniec(podczas konferencji przeważnie przedstawiam się jako yoyarz również)...

Z tym jojem to napisałem sobie dla jaj... Ale ok, szanuję :D
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2016, 11:26:27 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12364 28 Sie, 2016, 10:42:41 »
@pivovarit będziesz tam puszczał jojo ? :D

Gratsy men. Bacznie obserwuję jak się cieszysz... chociaż programowanie to mój chuj w dupie.

Z yoyowego biznesu się wypisałem. Dorobiłem się własnej sygnaturki, moja gęba pojawiła się na serii trading cards i to zaspokoja moje ambicje. Zbyt dużo zależy od chwilowych trendów, żeby się w to profesjonalnie bawić na dłuższą metę :) Ciągle jeżdżę jeszcze na zawody po świecie, ale raczej, żeby spotkać się ze znajomymi albo czasem posędziować.

Generalnie zdarzyło mi się machać podczas konferencyjnego występu :D Na koniec zawsze zostawia się 5-10 minut na pytania od publiki i jedna osoba zapytała czy nie mam yoyo przy sobie na sam koniec(podczas konferencji przeważnie przedstawiam się jako yoyarz również)...

Napisałem sobie dla jaj... Ale ok, szanuję :D

Myślałem, że dla joj.

Posty połączone: 28 Sie, 2016, 19:09:29
A tak schodząc jeszcze kilka poziomów humoru niżej:
« Ostatnia zmiana: 28 Sie, 2016, 19:09:29 wysłana przez pivovarit »

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12365 28 Sie, 2016, 19:59:55 »
@pivovarit nadal daję lajka :D

Moja ex może nie gruba, ale dostała combo w postaci wyrostka i torbieli(tak to się mówi?). Ogólnie życzę jej zdrowia, ale kiedyś powiedziałem jej, że jak już nie jesteśmy razem to ma się mną nie interesować, bo kociej mordy dostanie. Klołs inaf :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12366 29 Sie, 2016, 13:55:45 »
Czwarty dzień z rzędu robię po 30 basenów non-stop. Szkoda, fajnie było być grubym, człowiek się pewniej czuł na śliskim.

Gratulowac! Plywanie jest piekne :)

Jezeli moge wtracic, to zamiast robic 750m non-stop, lepiej wrzuc np. 4x200m na 20-30s przerwie (dosc szybko),
albo 8x100m na przerwie 10-15s, ale szybko.

Dluzsze kawalki niz 400m nie sa specjalnie produktywne/potrzebne, chyba ze trenujesz do IronMana.

BTW z tym byciem grubym, to w plywaniu wcale nie takie obok.
Szczegolnie jak ktos jest szczuply, ale ma mocne nogi, to duzo ciezej w kraulu trzymac nogi wysoko :(
« Ostatnia zmiana: 29 Sie, 2016, 13:57:20 wysłana przez Sikor »
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12367 29 Sie, 2016, 16:02:28 »
Kuuuuuuurwa nazbierało się tego... LECIMY:
1. Farmacjo witam (za 6 lat zapraszam po legalne dragi przed trasami koncertowymi itp. itd. :D)
2. Lekcje gitary z nikim innym jak naszym kochanym @youshy  :-*)
3. Chyba skompletowaliśmy materiał na EPkę, jeden kawałek skończyć i robimy poważnie nagrywki w miesiącu wrześniu :devil:
4. Niedługo przyjdzie do mnie Fractal (niby jedynka no ale nadal się jaram fchuj)
5. W ostatnich dwóch miesiącach dwa razy imprezowałem ze swoimi muzycznymi guru (czyt. Monuments i Modern Day Babylon)
6. Tomas mnie skojarzył jak do niego podbiłem na MateriaFest i dostałem na twarz kostki (ja tam się jaram, kolekcjonuję takie rzeczy :D)
7. Ograłem sobie Skerve 4TR (zajebista, chcem ósemki ;__;)
8. Dalej jestem ze swoją :love: i jest zajebiście, w sobotę zaliczyliśmy z Nią i moimi przyjaciółmi zajebistą trasę przez pół Polski na ów koncert i jak na fakt że jestem stara dupa i oczko mi pykło to jestem zajebiście zadowolony z całego wyjazdu mimo tego że byłem jedynym kierowcą :D
9. Zarobiłem tyle że stać mnie nawet było na wakacje więc 3.09 wypierdalam do Santa-Susana (w końcu hiszpański siędo czegoś przyda  :lol: )

No i jeszcze poznałem trochę Skervesenowskiej familii bo zjawili się ludziowie z zagramanicy na MasteriaFeście, dowody poniżej :D

Spoiler

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12368 29 Sie, 2016, 16:31:42 »
Sprzedałem parę gratów i tak mnie nosiło na kombo cyfra / lampowa końcówa, że dogadałem się z człowiekiem wystawiającym Amplifire na allegro. Zanim zdążył zmienić parametry aukcji na uzgodnione, ktoś kliknął.

Uff! :)

No kurwa, nadal nie wiem, czy to właściwy temat! :D

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12369 29 Sie, 2016, 17:05:39 »
Qfa, tez się na tego Amplifire czaiłem. :D

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 397
  • HUE
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12370 02 Wrz, 2016, 14:58:39 »
Zrobiłem swój pierwszy preset na Fractalu i nawet nie ssie pały za bardzo :D Zajebista zabawka, kurwa dlaczego dopiero teraz takie rzeczy odkrywam :facepalm: (dla wiadomości, wersja Standard także i tak ograniczone możliwości ;) ) Plus cieszy mnie fakt, że można tam dać własne symulacje paczek, no kuhwa jakie to jest cudowne :D GAS hit me hard ale hit me dobrze.

No i cieszy intuicyjność tego urządzenia po tym jak się pozna najważniejsze funkcje zapierdala toto jak pojebane

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12371 02 Wrz, 2016, 15:02:30 »
Zrobiłem swój pierwszy preset na Fractalu i nawet nie ssie pały za bardzo :D Zajebista zabawka, kurwa dlaczego dopiero teraz takie rzeczy odkrywam :facepalm: (dla wiadomości, wersja Standard także i tak ograniczone możliwości ;) ) Plus cieszy mnie fakt, że można tam dać własne symulacje paczek, no kuhwa jakie to jest cudowne :D GAS hit me hard ale hit me dobrze.

No i cieszy intuicyjność tego urządzenia po tym jak się pozna najważniejsze funkcje zapierdala toto jak pojebane

Tylko nie wpadnij w błędne koło jak ja (i kilka osób tutaj), że z czasem za każdym razem zanim zaczniesz grać to coś pokręcisz, pozmieniasz...
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12372 02 Wrz, 2016, 15:37:27 »
Zrobiłem swój pierwszy preset na Fractalu i nawet nie ssie pały za bardzo :D Zajebista zabawka, kurwa dlaczego dopiero teraz takie rzeczy odkrywam :facepalm: (dla wiadomości, wersja Standard także i tak ograniczone możliwości ;) ) Plus cieszy mnie fakt, że można tam dać własne symulacje paczek, no kuhwa jakie to jest cudowne :D GAS hit me hard ale hit me dobrze.

No i cieszy intuicyjność tego urządzenia po tym jak się pozna najważniejsze funkcje zapierdala toto jak pojebane

Tylko nie wpadnij w błędne koło jak ja (i kilka osób tutaj), że z czasem za każdym razem zanim zaczniesz grać to coś pokręcisz, pozmieniasz...

Dla mnie to był główny argument za Kemperem, kiedy miałem oba urządzenia i musiałem zdecydować się na jedno z nich. Na Axe wciąż kręciłem i jak znalazłem już "swoje brzmienie" to następnego dnia okazywało się, że mi w nocy jakiś skrzat czy inna cyfrowa wróżka musiała pokręcić gałami, bo już nie brzmi dobrze...
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12373 02 Wrz, 2016, 15:46:57 »
@Musza dokładnie ten sam problem miałem! Paradoksalnie takim POD'em XT czy X3 potrafiłem nie kręcić przez długi okres czasu.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co nas w życiu cieszy ;)
« Odpowiedź #12374 03 Wrz, 2016, 17:34:15 »
Combo szczęścia :) 27" WQHD + lepsze monitory do miksów + nowy interfejs + tydzień urlopu + seksy 2x dziennie.
Spoiler