Autor Wątek: [NA+CD] Bash Sidewinder MKIV+ + Mesa Rectifier 2x12  (Przeczytany 12760 razy)

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Hej,

Kilka dni temu kurier przytaszczył do mnie Sidewindera, wczoraj natomiast - już lekko wkurwiony - wniósł po schodach paczkę Mesy :D Pocieszyłem go jednak na pożegnanie, że na razie to koniec zakupów ;)

Basha przypadkiem trafiłem na Allegro, co prawda nie miałem zamiaru nic teraz kupować, ale wiecie, jak to jest ;) Head prawie nowy, parę dni temu obchodził drugi miesiąc życia. Wykończony w bordowej "wężowej skórce", ogólnie bardzo sexi. Naklejane na przednim panelu logo trochę średnio wygląda, ja bym tam widział solidny kawał metalu z wygrawerowanym logotypem (zresztą niewykluczone, że sobie coś takiego zmajstruję).

Paczka 2x12 Mesy na Allegro to chyba jeszcze większy fuks, niż Bash :D W ogóle mam ostatnio szczęście do fajnych zabawek  :devil: Co prawda droga w cholerę, ale pewnie zagości u mnie na długo, zwłaszcza, że za bardzo nie ma na co jej wymienić ;)

Brzmieniowo natenczas jestem w pełni zaspokojony. Dość powiedzieć, że pomarańczowy kanał w Bashu  oprócz solidnego wytargiwania i urywania co poniektórych części ciała, defloruje wszystkie dziewice w okolicznych wioskach :headbang:

Do zorientowanych w temacie mam następujące zapytanie:
- co robi przełącznik "ultra linear"?

W ogóle to mam taką sugestię do Szymona (oby to przeczytał), ażeby zrobić jakąś instrukcję do pieca. Ja np. jestem nieobyty w temacie i trochę nie do końca jest dla mnie jasny tylny panel. Widziałem, że na bashowym forum ktoś prosił o opisanie działania kilku gałek i przełączników, co mi również by dopomogło, ale niestety post pozostał bez odpowiedzi. Instrukcja zapewne uchroni Szymka od natrętnych maili i telefonów od takich sprzętowych indolentów jak ja  ;)

A tu słitaśne focie:




Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Prupki! Gdzie prupki dziwkowe?
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
zajebiście seksi! najlepiej i tak wygląda na pierwszym zdjęciu - wydaje się że różowiaczek
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Mogę się pobawić suwaczkami w photoshopie i zrobić Ci taki, jaki sobie wymarzysz ;)

Jeśli znajdę czas, to napiszę reckę sprzętu do odpowiedniego działu, wtedy też będą jakieś próbki. Na razie tylko foteczki.

Offline zuosiej

  • Gaduła
  • Wiadomości: 196
  • Fuck yeah!
normalnie zazdrość jak chuj!  zajebisty zestaw, gratulacje! tej sajd mega wygląda w takim obiciu w połączeniu z tą paką, a brzmi pewnie przekozacko :) wpadłbym kiedyś ograć :P

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Dzwoń do Szymka w sprawie instrukcji. Jak ja swojego nabywałem jakies 4 lata temu, to po dostarczeniu Szymon do mnie zadzwonił i objasnial co i jak działa i co gdzie co robi. Mówił też wtedy że zamierza wkrótce wydac instrukce do wzmaka ;)
Gratulacje :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Gratsy Necrox
Umówili byśmy się kiedyś na jakieś spotkanie co? :D
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Dzięki i zapraszam :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Gratuluje pedalskiego obicia i zacnej kolumny, też kiedyś chętnie pomacam :)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Czteropak pod pachę, siódemka do drugiej ręki i wpadaj! Może nawet dam Ci pomacać Twoje plejstejszyn :D

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Czteropak pod pachę, siódemka do drugiej ręki i wpadaj! Może nawet dam Ci pomacać Twoje plejstejszyn :D

Nauczę się grać i wpadnę z wiśniówką. Zgadam się z Coinem i uderzę na gg gdy będę gotów ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Do zorientowanych w temacie mam następujące zapytanie:
- co robi przełącznik "ultra linear"?

Przełącznik ten wprowadza końcówkę w stan bardziej LINIOWEGO upojenia ;)
Gra bardziej liniowo (opcja przydatna głównie na czystym) i na przesterze jeśli ktoś lubi oldschoolowy nieco suchy drive.

BTW: Czy były właściciel zdradził ci może dla czego go sprzedał?
Po kilku tygodniach od zakupu napisał mi (z własnej inicjatywy) że jest zajebiście zadowolony i że brzmieniowo dla niego bajka (itd).
Poza tym ile dałeś? Z ciekawości czystej pytam ;)
Pozdr

EDIT:
Wracając do tematu instrukcji. Przy okazji pisania (bardzo obszernej) instrukcji do MK5 wywalę z niej nieco nie potrzebnych rzeczy i w okrojonej trochę przerobionej wersji będzie ją można ściągnąć w PDFie jako rozpiskę do MK4 i MK3.
Seria MK4 po woli zbliża się do końca, także drukować tego już raczej nie będzie sensu.
MK5 za to będzie wymagała już cieniutkiej (ale zawsze) książeczki... .
Przy okazji już na prawdę bardzo nie długo a "05" w komplecie (premiera rzecz jasna) ;)
chociaż kto wie... :)
« Ostatnia zmiana: 09 Lip, 2010, 03:00:10 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
Dzięki za info!

Powód sprzedaży i cena zakupu są ogólnodostępne na Allegro, więc chyba nie będzie nietaktem, jeśli je tu wkleję.

Cena: 3200

Powód sprzedaży:
"Poszukuję jakiegoś raczej mniej higainowego wzmacniacza (najlepiej z pasywną pętlą efektów)."

Miałem się z nim nawet wymienić za mojego ENGLa, ale okazało się, że gość koniecznie chce head.

Offline Groszek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
Zajebioza po prostu. Head wygląda niesamowicie.

A ja szukam i szukam tej Mesy i nigdy nie znajdę jak mam kasę. Tak swoją drogą, po ile one teraz latają ?

Pozdro :)

Offline necrox

  • Gaduła
  • Wiadomości: 184
  • Idzie luty twardną suty
    • http://www.codeunder.com
W okolicach 2,5k, zależnie od stanu.

Offline Groszek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 75
Ale aż tak warto? Za taką kasę idzie już porządną 412 wycisnąć.

Offline hellever

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
Pewnie, że warto bo ta Mesa zajebiście gra, i udźwignąć samemu można ;)
Hellever for Ever

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Ale cena 2,5k za 2x12 Mesy to lekka przesada. 2,1-2,2k styka. Paka jest  bardzo zajebista: masywne, zwarte brzmienie.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Ekhem ekhem, ja nie chcę nic mówić ;)

http://rnr.pl/p5705.963_mesa_boogie_2_x_12_rectifier_horizontal_kolumna_gitarowa.html

Ja swoją w rnrrze kupiłem dwa lata temu za 2300 :) w kartonie nie rozdziewiczaną :) To były czasy...

EDIT:
A jak zobaczyłem to http://rnr.pl/p5336.1723_mesa_boogie_road_king_head_wzmacniacz_gitarowy.html
to stwierdzam : A niech ktokolwiek spróbuje powiedzieć, że sajd jest drogi...
Zbudowanie RK przy użyciu dokładnie tych samych podzespołów przy zrobieniu jednej sztuki (a nie setek czy tysięcy) jak w przypadku "M" kosztowało by w okolicach 3K z lekkim hakiem. :)
Mówię oczywiście o samych częściach.
« Ostatnia zmiana: 09 Lip, 2010, 22:12:47 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Damn, chciałbym porównać tą mesę do mojej obecnej VHT - to jest dopiero kompakt! Jak mi przyszła, to się zastanawiałem, czy aby na pewno tam są głośniki 12" ;)

BTW. Bash, PW!

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Ale aż tak warto? Za taką kasę idzie już porządną 412 wycisnąć.
Mimo tego, że mała, wpierdala wiekszość 4x12 na śniadanie, jeśli chodzi o brzmienie i skutecznosć. Jedyną realną przewagą 4x12 jest granie plenerów, a zwłaszcza Woodstock. Na powietrzu dźwięk, dzięki pomocy różnych wiatrów spierdala jak zły i słabo się słyszysz (nawet przy 120w bydlakach). Właśnie dlatego "Marshall" wymyślił 8x12" http://media.photobucket.com/image/marshall%208x12/eatrocksdaily/DSC01411.jpg  :) Jednak odkąd czarni zyskali wolność takie konstrukcje są zabronione, bo noszenie takich paczek tak przez afroamerykanów jak i afropolaków nie jest poprawne politycznie, a nikt o inteligencji sprawniejszej niż zagłówek w fotelu mojego Mercedesa nie bierze się za tę robotę.
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Spoiler

Bashu, masz kogoś kto ci zrobi edycję tekstu i łamanie? Bo tła i lejałt ogólny, to jak rozumiem grafik jakiś zaprzyjaźniony, chyba że jest wolny wakat?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Spoiler

Bashu, masz kogoś kto ci zrobi edycję tekstu i łamanie? Bo tła i lejałt ogólny, to jak rozumiem grafik jakiś zaprzyjaźniony, chyba że jest wolny wakat?

Ale o co konkretnie kaman? Napisałeś zbyt ogólnie jak na umysł poziomu zagłówka od corsy ;)
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Kurwa pogielo z tymi Mesami 2x12 :D Przeciez ta paka nie jest warta wiecej niz 1800zl. Dwa i pol kola za 2x12 Mesy to dla mnie troche przeginka
wearehelp.bandcamp. com

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
chuj tam ile dales, wazne ze Ci sie podoba i jestes zadowolony :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
31 Odpowiedzi
20074 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
14 Odpowiedzi
12554 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2010, 15:01:13
wysłana przez mondomg
0 Odpowiedzi
1788 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 16:43:09
wysłana przez korson333
104 Odpowiedzi
27697 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Mar, 2011, 12:46:28
wysłana przez matisq
3 Odpowiedzi
1561 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Paź, 2016, 13:21:22
wysłana przez Zomballo