Autor Wątek: Utwór dnia - jeden na dobę (podpisujcie linki)  (Przeczytany 737044 razy)

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378

Pantera - Mouth For War  :headbang:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
I znowu ja, więc porykiwań nie będzie :P

BLIND GUARDIAN - MIRROR MIRROR

wersja singlowa z teledyskiem (sorka, nie mogłem się doszukać dobrej jakości video, kiedyś było ale gdzieś posiało):

wersja pełna:

Może się podobać, albo nie (albo zdecydowanie nie :devil ) ale cała płyta "Nightfall in Middle-Earth" to szczyt tego co można wycisnąć z agresywniejszych odmian power metalu - nikt dalej już nie poszedł, a jeśli to w stronę power-melodic-deathu jak np. COB.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
"Nightfall..." to także dla mnie najlepsza płyta Blindów, ale mówić, że to "szczyt tego co można wycisnąć z agresywniejszych odmian power metalu"? Nie podoba się :P. Chyba sobie ktoś tu odpuścił amerykańską szkołę power metalu ;). Nie mam teraz za bardzo czasu grzebać na youtube, ale mały przykład ze Stanów.

[Wyedytowane]
« Ostatnia zmiana: 18 Cze, 2010, 20:33:21 wysłana przez Krzak »

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Nie mam teraz za bardzo czasu grzebać na youtube (...)
Na przeczytanie tytułu wątku jak widać też czasu nie miałeś...
4string

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Nie mam teraz za bardzo czasu grzebać na youtube (...)
Na przeczytanie tytułu wątku jak widać też czasu nie miałeś...

A wyobraź sobie, że miałem. To co napisał kolega wpłynęło na mnie bym odświeżył sobie Seven Witches, a to jeden z najlepszych ich kawałków. W pracy sobie ich nie posłucham, ale jak wrócę do domu to na pewno ten krążek wyląduje w wieży.
Fakt, że nie do końca zwróciłem uwagę na zawartość posta, bo umknęło mi, że ma być teledysk. Niestety Seven Witches nie kojarzę by jakiś nakręcili. Pod tym względem przepraszam i obiecuję poprawę.

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Nie teledysk, tylko jeden utwór na dobę*

Ok, teraz załapałem. W ogóle mój tok rozumowania potoczył się inną trasą. Błąd poprawiłem.

A co do Wiedź to rozmowa nie na ten temat ;).

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Hehe, wszyscy odsypiają po piątku? No to znowu ja :D

BRUCE DICKINSON - ACCIDENT OF BIRTH



Czyli co się stało, kiedy pan BD skumał się na dobre z Royem Z, który wraz a Adrianem Smithem nastroił się do drop D, i obaj postanowili na prawie-czyste-heavy. Nawet dla tych co nie bardzo lubią Ironów ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja nie trawię Ironów, ale to co Bruce odwala w swojej kapeli bardzo mi podchodzi. Szczególnie riff z Trumpets of Jericho przewraca mnie na lewą stronę :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Krzak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Hava Nagila
    • Ape to God
Trochę techno thrashu zza wielkiej wody.

Watchtower - "The Eldritch"

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Queen - Love Of My Life Live



zwróćcie uwagę na to jak czystko śpiewa japoński tłum. jak pierwszy raz usłyszałem ten koncert, to nie mogłem wyjść z podziwu. Nikt tam nie piłuje japy, nie drze się tylko wszyscy czysto lecą, prawie jak chór.
No pain No gain !

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Chcecie to macie :P

BATHORY - ONE RODE TO ASA BAY



Co by nie mówić - trochę wstyd nie znać :devil:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No lepiej wybrać nie mogłeś :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
moja propozycja na utwór dnia to cult of luna-finland

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT

Otep - Smash The Control Machine
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Hm... Kobita na wokalu, słowa da się zrozumieć, istnieje teledysk, do tego pro zrobiony, gitarę da się odróżnić od basu, umieją grać, materiał wygląda na wymyślony i zrealizowany na trzeźwo.

Czytaj - totalne przeciwieństwo moich klimatów :D

Podeślę to kumplowi który słucha takiej muzy, na 99% łyknie :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline maarioo

  • Pr0
  • Wiadomości: 659

monuments - memoirs

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
A co do samego tematu utworu, to w sumie nadaje się trochę do teorii spiskowych, bo sam pan Gurdjieff / Gurdżijew (ech te rosyjskie nazwiska :P ) i jego "czwarta droga" to ciekawe sprawy:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Georgij_Gurd%C5%BCijew
http://www.hellinger.pl/mistycy/?gurdzijew-1873-1949,24
http://www.gurdjieff.org.pl/

Co ma Gurdjieff wspólnego z "teorią spiskową"?

edit:
A kawałek nie ma blastów i growlu :(

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nareszcie zdążyłem :D

PELICAN - DROUGHT



Ciężar.

 :headbang:
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sei.tahn

  • Gaduła
  • Wiadomości: 378
O man, ale zajebiste!

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie


Creed - Bullets
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755

Otep - Smash The Control Machine

Ja tylko pozwolę sobie wyrazić zdumienie, co się z nimi stało :o, przecież OTEP to było:
Spoiler
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 862
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
U mnie jak zwykle, czyli fani "blastów i growlów" nie mają czego szukać :P

Niekoniecznie ze mnie fan growlu i blastów, ale przyznam, że mnie w muzyce Ramma Gay i podobnych kapel najbardziej odpycha maniera wokalisty.
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Dla mnie już po nazwie i już w latach 90' wiadomo było, żeby takie kapele omijać ;)
Z góry przekreślam jedynie diho polo i country muzik, slucham wszystkiego, ale skowyty od Dickinsona, przez Kaia, aż do Warrela Dane - niemiłosiernie wkurwiające som. Jakoś żeby tak po męsku bardziej było śpiewane ;)

Dajcie jutro coś fajnego :D
« Ostatnia zmiana: 01 Lip, 2010, 12:42:42 wysłana przez wuj Batman »
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kiedyś słuchałem pałer metalu - miałem 14 lat :D
Ale gamma gay jako jedyne czasem sobie jeszcze puszczę...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Oj jak wy się prosicie... Ale dobra, btym razem będzie troszkę inaczej, chociaż blackdeathdoomshitu wrzucać i tak nie będę ;)

BLACK SABBATH - CHILDREN OF THE GRAVE



Zajebiaszczy utwór, zajebiaszcze wykonanie, zajebiaszczy imydż :D

Studio: - do posłuchania dla tych którzy stroją w ŹXźźŹXXXZ - tu jest "tylko" C# do tego z basem w unisonie i brzmi cięęęęęęęęęęęęzko :devil:

EDEK: WYŁĄCZCIE TEN CH*** ZAKAZ PISANIA POSTA POD POSTEM!!! :evil: Rozumiem że to ma zapobiegać trollizmowi i spamerstwu, ale jednocześnie strasznie utrudnia podbijanie tematów. I to nie chodzi mi tylko o ten, bo w sumie to nic wielkiego, ale przde wszystkim o NGD czy "znalezione w sieci", co jest raczej wkurzające, bo po co pisać coś o i tak nie zostanie przeczytane?
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, którą także nadmienię w dziale technicznym.
MrJ
« Ostatnia zmiana: 03 Lip, 2010, 09:33:50 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.