Autor Wątek: Utwór dnia - jeden na dobę (podpisujcie linki)  (Przeczytany 749470 razy)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
dzizys omlet, już bliżej 12 sie nie dało :D

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Zmieńmy nazwę tematu na "Utwór dnia Pana Omleta". :P

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Fak ju - przecież miałeś szansę wrzucić dziś coś przede... emm, no, ten...

 :kissmyass:


Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Cytuj
kurczę, nie róbmy tak, że jak nikt przez pierwsze 10 sekund nic nie wrzuci to od razu dajemy swoje. W ogóle jedna osoba nie powinna dawać 2 dni pod rząd.

Bez kitu Omlet, my też słuchamy muzyki i też chcielibyśmy się nią podzielić. traci sens ten topik.

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
przynajmniej teraz wrzuca co 2 dzien

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Wczoraj Rachet wrzucił o prawie dziewiątej rano, a dziś kwiczycie jak stare baby :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Przychlast: najpierw piszesz, że temat trzeba zamknąć, a teraz jojczysz, że chciałbyś coś wrzucić.
O co ci chodzi?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822
Jojczyłem że należałoby zamknąć, jeśli sytuacja ze spamem by się nie nie zmieniła. A się zmieniła. I nie mówię, że tylko ja chce coś wrzucić ( co i tak uznałbyś za gejozę, gówno, i tylkodeathsięliczy :) ), ale wypowiadam się w imieniu większej ilości użytkowników.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Jesteśmy w offtopie - można offtopować.
A sens tego wątku od początku istnienia był taki by wyczekać z zegarkiem w ręku do północy i wrzucić coś ekstra, a nie pytać czy może inni zechcieliby...
Jeżeli nie umiesz to ci powiem jak sprawdzić dokładną godzinę na forum. Wtedy może poczujesz dreszcz emocji rywalizacji i w chwale zwycięstwa wrzucisz jutro coś od siebie(co i tak uznam za gejoze, gówno, i tylkodeathsięliczy) ;)
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Właśnie na dobry początek dnia zapoznałem się z DNB'ową Utopią i na dzień dobry zostałem wjebany w fotel  :o . Takich beatów nie ma nawet pendulum  :o

« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2011, 05:50:47 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
No, ale... Kolega tu przecież nie od wczoraj, a podstawówka w Polsce obowiązkowa jest... Ech...
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Ale nie może tak być, że ktoś sobie ustawi budzik punktualnie na 00:00 i będzie zabierał cały dzień - trzeba rozwiązać to jakoś inaczej - myślę, że nie tylko ja mam takie zdanie w tym temacie. Proponuję rozszerzyć utwór dnia na kilka osób, myślę że wtedy szanse na sytuacje "kolizyjne" będą minimalne - nie wiem, co na to zarząd forum? Dodam, że 77 stron w temacie, który jest o utworach muzycznych a ma trzy lata to nie jest dużo, nie ma co bać się "nadmiaru spamu".

PS.
Cytuj
Kolega tu przecież nie od wczoraj, a podstawówka w Polsce obowiązkowa
Czytałem już lepsze haiku  :D
« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2011, 16:50:56 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Jak w życiu - tylko sprytniejszy wygrywa. Ja tam lubię siedzieć z palcem na myszce ;).
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 870
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Proponuję rozszerzyć utwór dnia na kilka osób

A ja proponuję, żeby każdy użytkownik forum codziennie obowiązkowo wrzucał tu jakiś kawałek...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
Ale nie może tak być, że ktoś sobie ustawi budzik punktualnie na 00:00 i będzie zabierał cały dzień - trzeba rozwiązać to jakoś inaczej - myślę, że nie tylko ja mam takie zdanie w tym temacie  :) . Proponuję rozszerzyć utwór dnia na kilka osób, myślę że wtedy szanse na sytuacje "kolizyjne" będą minimalne - nie wiem, co na to zarząd forum? Dodam, że 77 stron w temacie, który jest o utworach muzycznych a ma trzy lata to nie jest dużo, nie ma co bać się "nadmiaru spamu".
Umiesz Ty czytać ?

"Utwór dnia - jeden na dobę (podpisujcie linki)"

jeden na dobę, to znaczy że jak kolega był szybszy to czekasz do następnego dnia i wtedy wrzucasz swoj utwór. Jak Ci zalezy postaraj sie o 12, jak nie to nie ma o co płakać. Tyle w temacie

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja proponuję nie kłócić się o gównianą sprawę :)
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 781
Omlet - to dziś się wstrzymaj z kupą albo robieniem herbaty, loda do północy ;).
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Tak zrobię, bo już te piski i lamenty przestają być zabawne :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Dobra, spoko. Chcą wojny to będą ją mieli <foch> ^^

zobaczymy kto ma szybsze łącze i mniejsze lagi 8)
« Ostatnia zmiana: 04 Lip, 2011, 14:37:33 wysłana przez Harbinger »
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Bijcie się - ciekawe czy komuś uda się trafić tak dobrze jak mi wczoraj (a w zasadzie dzisiaj, czy jakoś tak) :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
a taki fajny topic kiedyś był
do widzenia.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
A tak fajnie teraz w nim jęczycie.
Naprawdę, załamujecie mnie :/
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395


z dedykacją dla harva i leona, którzy na pewno będą w Zawierciu 16go :P

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725