Autor Wątek: NGD fuck yeah! Flame Signum Dragon Baritone Ebony  (Przeczytany 13553 razy)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
W Mayo nie warto zamawiać pickapuf wedle widzimisię ("custom" których nie mają w ofercie), bo za zmianę doliczają koszt wybranych do ceny sklepowej plus montaż. Lepiej stockowe brać, i u lutnika wymienić na pożądane (najlepiej kupić w juesej), a stocki na alledrogo posłać... wyjdzie taniej. BTW chociaż miałem kilka gitar tej firmy (jedną mam wciąż jako główne wiosło) to gadki w stylu zróbcie mi tak jak chce, z reguły kończą się odpowiedzią NIE! nie do końca odpowiadają założeniom custom szopy... Ran zrobi co zechcesz, i to w atrakcyjniejszej cenie, więc mayo powinno tylko brać z nich przykład.
Powiadasz, że taniej? A ile Ran policzyłby sobie za takie malowanie choćby na ich vce - plus takie pikapy no i mniej więcej taka skala?
Chodziło mi o to że, w majo nie powymyślasz nie wiadomo czego bo mają bardzo sztywne ramki jeśli chodzi o konstrukcję, skale, drewno na topy. Z ciekawości wysłałem zapytanie do ran o cruisera 8 full kastom jesion swamp,  z topem z bubbingi, gryf neck thru 28 cali 5 części klon/machoń, podstrunnica heban, główka revers blokowane spercele, SD BO 18v rozłączane cewki, nawymyślałem z elektronika (dużo gałek pusz pull, kilswitch osobne puszki na bateryjki), lakierem, markery z aluminium, wszystko na najlepszym osprzęcie. Podliczyli 8980pln za wiosełko z flight kejsem szytym na miarę. Zadzwoń do mayo z  zapytaniem o regiusa 8 w podobnej specyfikacji nie wiem czy w 16000 się zmieścisz ale to i tak nieistotne bo Ci takowego nie zrobią:D Taki custom z szopy:)
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Nie kminisz o co mi chodzi. Nie mówimy tutaj o majonesach tylko o flame'ach - a za 2,5k (pewnie kolega gdzieś tyle dał może trochę więcej) w ogóle raczej nie zamówisz gitary u RANa. I tyle.
Ssiecie.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7227 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lis, 2008, 16:46:58
wysłana przez Pan Sinner
76 Odpowiedzi
29573 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2011, 11:07:58
wysłana przez wuj Bat
10 Odpowiedzi
5950 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lut, 2011, 00:27:51
wysłana przez blackdahlia
35 Odpowiedzi
12999 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Paź, 2011, 22:48:23
wysłana przez gkoz
35 Odpowiedzi
14678 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2012, 13:43:08
wysłana przez Rachet