Autor Wątek: krasz testy na sprzecie!!!  (Przeczytany 2989 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
krasz testy na sprzecie!!!
« 11 Lut, 2008, 23:58:21 »
jak pierdoły to jedziemy, konkretnie mam zapytanie jak zachowały sie wasze sprzety po upadku z pewnych wysokosci np. wzmaka z paki?? albo po oblaniu piwem itp.


- jcm2000 znosi oblanie piwem w małych ilosciach i upadek z paki, niestety jak sie rzuci czyms w pake marszala to czasem maskownica sie przerywa
- ampegi tez sa dobre ostatnio kumplowi spadł na koncercie na ziemie wibracje itp podłaczylismy kabel zasilający i dawaj dalej
- regent to jest tank wyrwany został reverb ale dalej działał nie tak jak powinien ale działał byłem w szoku, bo kumpel gra a drugi trzyma czesci w reku i słychac reverb do tej pory nie rozumiem
- jak dziewczyna siądzie na flame lp3 to czasem sie gryf łamie pare cm od główki

mieliście jakies traumatyczne przezycia?


"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Nitram

  • Google Master Class
  • Pr0
  • Wiadomości: 535
  • Beerserker
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #1 12 Lut, 2008, 00:16:12 »
Grrr... Jakaś ładna chociaż siadła :) ? Długo by mi to spłacała :D

- Staggi elektroakustyki lubią się rwać razem z gniazdami jak nadepnąć kabel i pociągnąć za gitę :D

Słabo, wiem... Ale młody jeszcze jestem ;)
Some day... She'll be moaning just like i want to...

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #2 12 Lut, 2008, 00:23:02 »
ładna dlatego jakoś to przeszło ale gity nie naprawiono przystawki przydały sie do innej ;)

a z tym gniazdem to tez dobre ale pociesze cię jak sie rzuci butelką w gibsona sg to czasem lakier odpryskuje
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #3 12 Lut, 2008, 01:19:20 »
oj to taka kobiety by juz nie była moją kobietą. Nie miałes przez moment ochoty zrobić w 2 stronę? Połamać coś kobiecie gitarą? xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #4 12 Lut, 2008, 01:32:26 »
a nie napisalem nie moja gita była wiec loozik kumpel zniosł to bardzo łagodnie,
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #5 12 Lut, 2008, 01:35:29 »
Raz mi jedna taka usiadła na gitarze. Kobiety. Po. Prostu. Nie. Patrzą.
Ibkiem naznaczyłem parę sosnowych mebli. :D
Combo CRATE'a straciło logo po spadnięciu z ławki ale działa.

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #6 12 Lut, 2008, 10:19:40 »
moja mi tylko na słuchawkach usiadła kiedyś... kiedyś po pijaku nadepnąłem na pokrętła w gt-6 zamiast na przycisk zmiany banku i nic się nie stało :)
minimum respect!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #7 12 Lut, 2008, 12:12:41 »
to jak o gt-6 mowa, to też znośna maszyna. Ja nie mam, ale 2 gitarzysta ma. Piwem była oblewana i jeszcze jakimiś innymi cieczami i nadal żyje ;) Tylko jest brudny i śmierdzi ...naturalnie ciągle mowa o bossie :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #8 12 Lut, 2008, 12:35:25 »
to jak o gt-6 mowa, to też znośna maszyna. Ja nie mam, ale 2 gitarzysta ma. Piwem była oblewana i jeszcze jakimiś innymi cieczami i nadal żyje ;) Tylko jest brudny i śmierdzi ...naturalnie ciągle mowa o bossie :D

ja swojego regularnie 2 razy w roku czyszczę, więc mój nie śmierdzi. Dodam jeszcze, że stanąłem na tych pokrętłach w miarę solidnie, a ważę niemało :)
minimum respect!

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #9 12 Lut, 2008, 16:49:53 »
GT-6 pożyczonego od kumpla porządnie obiłem niosąc przez miasto ale działa więc dobrze jest. :D

Offline gumis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 56
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #10 12 Lut, 2008, 18:05:42 »
A mnie raz potrąciło auto jak niosłem Ibaneza 550 w casie Warwicka  ;) Od tego czasu polecam wszystkim te case'y - gitara poszybowała trochę w górę, a później upadła na jezdnię, ale nic jej się nie stało :devil:Case był troszkę pęknięty w jednym miejscu ale też nic poważnego :P

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: krasz testy na sprzecie!!!
« Odpowiedź #11 12 Lut, 2008, 18:42:42 »
A mnie raz potrąciło auto jak niosłem Ibaneza 550 w casie Warwicka  ;) Od tego czasu polecam wszystkim te case'y - gitara poszybowała trochę w górę, a później upadła na jezdnię, ale nic jej się nie stało :devil:Case był troszkę pęknięty w jednym miejscu ale też nic poważnego :P

Gdybysmy mieli konkurs na post miesiaca, to bys wygral bracie  :devil: