Autor Wątek: eastern discomfort, let's kill god  (Przeczytany 2274 razy)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
eastern discomfort, let's kill god
« 11 Lut, 2008, 20:33:03 »
punk z crustem od paru miechow gram sobie w tym projekcie obczajcie:

http://www.myspace.com/letskillgod  


eastern discomfort to projekt z basistą i perkusistą kapeli u góry na wokalu jest mietek tylko wyjechał i zawiesilismy działalnosc, nie dorobilismy sie lepszych nagran z racji wyjazdu wokalu ale damy rade, jak wroci bedzie wolniej i cięzej, nagrania są kiepskie jak ktos lubi brud i syf prosze bardzo:

http://www.myspace.com/easterndiscomfort  

mały edit
« Ostatnia zmiana: 06 Paź, 2009, 02:26:17 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
let's kill god brzmi troszku jak kredki live. I to nie w pozytywnym sensie. Generalnie brzmi to raczej mało ambitnie. IMO lepiej zrobić jeden porzadny kawałek, troszku bardziej dopracowany. Choć jak na punk to raczej styka tak jak jest ;)  i gdzie ten grindcore tam jest? :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie

masz racje te nagrania nie oddają calego klimatu ale to jest punk a nie fall out boys jak zaczynalem grac z chlopakami tez mnie czasami skrecało ale to nie ma byc tort tylko chleb i tak to wlasnie jest. A gdzie grindcore nie byles na naszym koncercie wiec nie mozesz wiedziec bo jest nie nagrany :-\
« Ostatnia zmiana: 11 Lut, 2008, 21:35:08 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
twojej starej sie podobało...

pierwsze ostrzezenie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
twojej starej sie podobało...

pierwsze ostrzezenie



rozumiem sorki za dowcip z niskiego pułapu
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
looz, moja mamusia lubi różne dziwne rzeczy ;)

i jak będziecie mieli coś grindowego to sie pochwal, bo lubie takie klimaty. Punkowe zresztą też. Jedyne o co mi chodzi, to o to, że dales piosenki takiej jakości, które niestety nie zrobią promocji w pozytywnym tego slowa znaczeniu :)
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
jakosc jest straszna ale niedługo mamy zamiar sie nagrac konkretniej, bede sie chwalił ;D
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
eastern discomfort
« Odpowiedź #7 06 Paź, 2009, 02:03:23 »
w zabijach już nie gram wiec olejcie temat ale about Easternów obczajcie sobie grindcora mieliśmy bardzo długa przerwę w graniu ale ruszyło nagrania mocno lo-fi z próby z błędami więc nie musicie tego oceniać ;) ale ja je lubie są true i coś mi ns2 szwankował bo to nie mój :P
jest okazja zeby posłuchać jak gra mój exg7 na pace noisy MOW i tsl100

pierwsze 3 kawałki nowe reszta stara bardzo, już tego nie gramy, dobra no ostatni gramy :) ale pochwalimy sie po studiu najprędzej

http://www.myspace.com/easterndiscomfort  
« Ostatnia zmiana: 06 Paź, 2009, 02:25:00 wysłana przez Drevniak »
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
34 Odpowiedzi
13120 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lut, 2010, 14:07:21
wysłana przez Wybielacz666
6 Odpowiedzi
2505 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2012, 22:10:41
wysłana przez Gutek
0 Odpowiedzi
741 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Kwi, 2013, 19:20:18
wysłana przez jonek
1 Odpowiedzi
840 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2013, 16:44:43
wysłana przez indabrain
0 Odpowiedzi
1781 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Sie, 2016, 16:43:09
wysłana przez rockstarzzz2