Autor Wątek: Prawa autorskie cd...  (Przeczytany 3712 razy)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Prawa autorskie cd...
« 10 Lut, 2008, 22:14:03 »
Na ss.orgu pare godzin temu Chris odpalil nowy rejestr 7strunowek z fotkami i ktorkimi opisami. Przegladalem sprawdzajac czy nie ma jakis bledow jak to zawsze sie pojawiaja i natrafilem na moja fotke przy 7cst. od czasu jak ktos wykorzystywal moje foty do scammingu wywalilem wszystkie z zachodnich for internetowych, zablokowalem profil na photobucket i jestem zajebiscie wyczulony na tym punkcie bo nie kolesiowi ktory scamuje sie obrywa tylko....

poprosilem admina eby usunal moja fote, jak sie zreszta okazuje sam prosil o zwracanie mu uwagi jesli wykorzystal czyjes bez pozwolenia

a to w zamian

"You have been banned for the following reason:
I think you should not use "my site" for a while, since I accidentally used "your pic".

Date the ban will be lifted: 02-17-2008, 09:00 PM"


 ::)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Apophis

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #1 10 Lut, 2008, 22:43:19 »
Strasznie to jest dziwne z jego strony, bo kto jak nie ty ma do cholery prawa do twoich fotek, jak nie pozwalasz nie można umieszczać i koniec bajki :)
Ja sie nie wdaje w dyskusje na ss.org w tych sprawach, ale jego zachowanie i banowanie jest zdecydowanie dziwne czasami :) Nie jestes pierwsza "ofiarą" jego nieracjonalnych zachowań i to nie dobrze bardzo.

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #2 10 Lut, 2008, 22:54:15 »
Nie czaje od konca tematu, a jestem ciakaw. :)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #3 10 Lut, 2008, 22:59:13 »
wiesz same prawa autorskie to maja tu mniejsze znaczenie, poprostu nie czuje sie juz pewnie i bezpiecznie w sieci z tymi fotami i mam kaca moralnego ze "przeze mnie" prawie kogos przerolowano na 4tys $.

polityka chrisa mnie dziwi bo sam czesto sie oburzal kiedy znajdowal w sieci materialy z jego strony bez przypisow skad je zaczerpnieto, stad ten nowy nawyk znakow wodnych na fotach jakie ludzie umieszczaja (dawniej tego wcale nie bylo), z drugiej strony potrafil publicznie wysmiac jakiegos typa ktory ma strone z artykulami muzycznymi ktory prosi chrisa o usuniecie calego jego jednego artykulu z ss.org... a admin wysmiewajac stwierdza ze przeciez dziala na jego korzysc bo ss.org ma o wiele wiecej odslon miesiecznie niz strona prywatna tego autora :/

nie kuma tej niekonsekwencji i nie rozumiem takiego braku szacunku do uzytkownikow forum... ktore nie oszukujmy sie bez nich nie istanialo by bo to oni je tworza
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Apophis

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #4 10 Lut, 2008, 23:10:38 »
On chyba o tym nie pamieta czasami, że to uzytkownicy tworzą to forum, jak zreszta każde inne. Ma on to szczęscie i uzytkownicy również, że udziela sie tak kilka zacnych osobników i chwała za to, ale jego zachowania sa żenujące czasami.
To o którym wspomniałeś to jedne z ostatnich zagrań popisowych w jego wykonaniu.
Dzisiaj mamy zagranie z Toba, kolejne w kolekcji, jakiś czas temu było z Jonathanem (Desecrated) i tak dalej. Zero tłumaczenia, szybki ban i gadka w stylu, by nie gadać o tym publicznie tylko z modami, ale oni i tak mają cię w dupie i nie przyjmują żadnej argumentacji (w przypadku Jonathana było tak samo, bo mi dał do przejrzenia przebieg rozmowy z modem - zero zrozumienia z jego strony)

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #5 10 Lut, 2008, 23:20:45 »
ze mna nawet gadki nie bylo, najpierw wkleil fragment ze prosi o kontak jesli czyjas fota zostala uzyta bez zgody a autor sie nie zgadza... no wiem napisal ze sie nei zgadzam i podalem link do zdjecia z oficialnego katalogu, a on wrzucil ban i wywalil cala rozmowe :)

o co poszlo z desecrated??

smutne jest ze sie tak dzieje bo z jednej strony jest to najwieksza i najstarsza skarbnica wiedzy o nowoczesnych ERG i laczy najwiecej ludzi a z drugiej strony staje sie karykatura  a tera zjuz kopia tego co sami wysmiewali na poczatku czyli jemsite i harmony central
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #6 10 Lut, 2008, 23:33:20 »
"You have been banned for the following reason:
I think you should not use "my site" for a while, since I accidentally used "your pic".
Facet chyba na kwasie był bo tu nie ma nawet sugestii logiki. :-\
Dziwne straszliwie. Często się tam coś takiego zdarza?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #7 11 Lut, 2008, 00:03:56 »
nie doszukuj sie nigdy sensu w dzialaniach adminow na forach ;)


ogolnie to chyba nie za czesto... ostatnio jakies nasilenie
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Apophis

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #8 11 Lut, 2008, 10:37:35 »
Z Desecrated poszło o to, że koles z jego pracy zalogował sie na SS.org i miał to sasmo IP i troche namieszał i nawyzywał. Nie próbowano dociekac dlaczego, tylko od razu admini załozyli, że Desecrated załozył sobie drugie konto, by sobie ulżyć.
Tłumaczenie nic nie pomogło i dostał bana i zabrali mu wszystkie punkty rep. Sprawa się wyjaśniła  w koncu i sie okazało rzeczywiście, że Desecrated nie miał nic ze sprawa wspólnego, ban się skonczył, ale punktów rep nie oddano. Dopiero po interwencji u admina punkty oddano, ale z wielkim zalem i tekstami w stylu, że przeciez zawinił, bo powinien kompa pilnowac, że punkty sa dla niego ważne, a to takie jest dziecinne przeciez itd. Ostatecznie jednak punkty zwrócili.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #9 11 Lut, 2008, 10:44:30 »
Dobrze, ze to forum ma takich moderatorow jak ja...













...i gruby Leos

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #10 11 Lut, 2008, 12:33:11 »
Tak trochę OT...

Czasami czytam ss.org. Pamiętam jak jakiś czas temu bana dostał dzieciak - DSS3 (czy jakoś tak), za to że miał inną opinię o Krank'ach niż panowie z Division... :o Mimo młodego wieku ma dużą wiedzę na temat nagrywania (udziela się na forum Andy'ego Sneap'a, dużo rzeczy dowiedziałem się od niego)... Głupota admina...  :-\

Offline Apophis

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 43
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #11 11 Lut, 2008, 15:00:36 »
Niestety :(

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #13 18 Lut, 2008, 21:47:23 »
O co ho ?

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #14 18 Lut, 2008, 21:57:04 »
kolo juz usunal fotki bo go poprosilem, ale mnie ladnie wygielo jak wchodze dzien po zdjeciu bana na forum i pierwsze co widze to moje foty z watermarkiem ss.org :/
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: Prawa autorskie cd...
« Odpowiedź #15 18 Lut, 2008, 22:12:37 »
eee... widzialem wczesniej, w natloku zdarzen zapomnialem Ci powiedziec :/

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan