Autor Wątek: Nowy kolor Jacksona SLAT3-7 ... Red Blue Pearl  (Przeczytany 5065 razy)

Offline Sebastian

  • Gaduła
  • Wiadomości: 433
Nowy kolor Jacksona SLAT3-7 ... Red Blue Pearl
« 08 Cze, 2010, 17:30:16 »
Nie wiedziałem czy zakładać nowy temat czy dopisać do już stworzonego przezemnie tematu http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/%27poprawiony%27-jackson-slat3-7-soloist-archtop/

Ale ze gitara nie ma duzo wspolnego z "poprawionym Slat3-7" t postanowilem nowy zalozyc..  sie rozpisalem :D



Bardzo ładny kolor :D szkoda ze brak hebanowej podstrunnicy, reversed headstock i główki pod kolor... ktos powiedzial ze niemozna miec wszystkiego ...

EDIT: wyglada na to ze to "wczesniejsza" nie poprawiona wersja, ale z niwa kolorostyka, wiec mam nadzieje ze ten kolor bedzie rowniez dostepny w "poprawionej" wersji  ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Cze, 2010, 17:42:08 wysłana przez Sebastian »


Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Ładna nawet, ale ja widzę jeszcze binding na gryfie. Wtedy byłaby jeszcze smaczniejsza. ;]

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
O ! ładna sucz :) Szkoda że headstock nie w kolorze korpusu.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Przypomina mi kolorem Ibaneza Joe Satrianiego. W kolorze candy apple, czy jakoś tak. Ale Ibek był smaczniejszy. Jackson wygląda w tym kolorze albo jak plastik, albo jak świeżo pomalowana w parku ławka. IMO. ;)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline bartolinho77

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Mysta bombastyk
    • Gamheden
Zajebista. Jako uzależniony od Jacksonów shredder, będę musiał się z nią przespać kiedyś ;P...
Tylko gdzie oni kurwa mieli oczy robiąc nieodwrócony headstock?!?!?!?! Ale i tak bym ją pomacał xD

Offline Artisth

  • Gaduła
  • Wiadomości: 105
Niemrawy ten kolor jak dla mnie.
Burek! Dobry Pies.

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
no calkiem calkiem :)

moze zrobia taka sama z serii US Select - wtedy będzie i heban i binding

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl

EDIT: wyglada na to ze to "wczesniejsza" nie poprawiona wersja, ale z niwa kolorostyka, wiec mam nadzieje ze ten kolor bedzie rowniez dostepny w "poprawionej" wersji  ;D

A co poprawili? Powinni główke, bo jest strasznie porażkowa...
Leweoczkomisiarysia

Offline b3ny666

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
  • Guitars&Gear Collector
    • Tam gdzie gram :)
A co poprawili? Powinni główke, bo jest strasznie porażkowa...


IMHO reverse jest dopiero porażkowe :)

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
To jest wiosło a nie główka, mogli upchać to jakoś na główce od 6 i było by proporcjonalnie przynajmniej.

pozatym
Uwielbiam Soloisty/Dinky, ale IMO kolor jak kolor - nothing special. FR i EMG to też nie moja bajka. Stały most, pasywne pupy i mógłbym ją polubić. Kolor ani mnie ziębi ani grzeje. A za brak rewesu ma u mnie plus. Miałem jakieś wiosła z główką reverse i wkurwiało mnie to. W sumie lubię Jacksony, ale coś ostatnio nie powalają mnie pomysłami. Z tej stajni to zdecydowanie pozytywnie zaskakuje Charvel, choć tam nie widziałem siódemek.

+ 1,5
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
24 Odpowiedzi
14873 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Wrz, 2009, 09:21:24
wysłana przez Leon
16 Odpowiedzi
10188 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 22:15:04
wysłana przez Jakub_Z.
17 Odpowiedzi
10980 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Mar, 2013, 00:06:06
wysłana przez snapkejs
20 Odpowiedzi
8083 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2016, 17:44:17
wysłana przez Nightmarishreaper
17 Odpowiedzi
8887 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Maj, 2016, 09:50:19
wysłana przez buch