Autor Wątek: NCabinetD (uwaga! hejwimetalowa zawartosc!)  (Przeczytany 10091 razy)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
NCabinetD (uwaga! hejwimetalowa zawartosc!)
« 14 Maj, 2010, 01:01:59 »


przywitajcie sie z moja nowa dziewczynka. ma na imie 1960A (glupio nie?) i jest oblesna murzynka.
generalnie to pierdolic to, ze jest pomalowana jakas bzdetna czarna farba - malowanie czarnego tolexu WTF :D, ze ma wymienione plecy, nie ma duszy (WTF #2), ze ma dziwne raczki, ze szmata na przodzie i logo sie nie zgadzaja, a w sumie to nawet chyba niekoniecznie jest Marshallem (WTF #3)... wszystko sie niedlugo wyjasni. na razie to mysle ze niezbyt aryjski ten Marshall, jesli w ogole.

najwazniejsze ze jest swietna do grania hejwi metalu, bo:

1. jest czarna
2. ma czarne glosniki ;D ;D ;D



to sa przesliczne Celeszczyny Blackbacki, czyli Greenbacki ale nie zielone - jedyna roznica. dwa sa ewidentnie z rocznika 1979, a dwa ciezko mi okreslic, ale pan sprzedawca twierdzil ze tez z tego samego, nie jestem pewien...

w kazdym razie postawilismy obok nowsza 1960AX na Greenbackach i moja wygrala :lambanan:
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2010, 21:31:14 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Jeszcze wczoraj widziałem ją na allegro. Gratuluje bardzo fajna :D
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Kabelki podejrzewam że prosto z elektrycznych ;) Ale gratuluje zajebiście paczuszki ;D
Ssiecie.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
zrobiwszy maly risercz, to wiem tyle ze:

- paka miala dusze ale ktos bezduszny musial ja usunac
- dwa glosniki sa '78, a dwa '79 i chyba w takim razie nie sa za bardzo oryginalne :D
- za to wszystko wskazuje ze to jednak stary marshall, ale z wymieniona szmata, logiem i raczkami.

plecy sa oryginalne bo znalazlem pozostalosci po tabliczce znamionowej (tj. cztery dziury po zszywaczach).

moze ktos zechce mi oddac swoja dusze? ;) albo ma pomysl skad wykombinowac cos takiego?

w kazdym razie zagralem dzisiaj po raz kolejny i to jest kawal fajnej paki! :)

chyba musialbym nagrac jakies porownanie i wrzucic na TVCasta, co nie?

Kabelki podejrzewam że prosto z elektrycznych ;) Ale gratuluje zajebiście paczuszki ;D

sugerujesz ze to robi jakakolwiek roznice? w moim drugim zmarszczalu sa bardzo podobnie cienkie.
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2010, 21:33:16 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
Bardzo fajny ten cabinet, jak bede mial JTM45 to se taka do niego sprawie.
Moze sklejka przycieta na wymiar da rade?

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
tak pewnie domin ;P to musi być trV odtleniona miedź o jeszcze profilowanym rdzeniu, żeby prąd zmienny płyną w odpowiednią stronę, a nie jakieś zwykłe takie tam kabelki :D to musi być marka!

Co do duszy, podejrzewam, że to zwykły kawałek drewna ;) jak masz dostęp do jakiegoś marshalla, to zmierz ją - pójdź do stolarza lub najbliższego stolarskiego znajdź kawałek o odpowiednich parametrach - poproś o docięcie lub wykonaj tą arcytrudną operacją piłką do metalu (z brzeszczotem do drewna) ;) Wyjdzie cię plus minus 10 zł pewnie ;)
Ssiecie.

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
chyba musialbym nagrac jakies porownanie i wrzucic na TVCasta, co nie?

No raczej !! :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
juz wiem dokladnie co zrobic zeby ta paczke naprawic:



na razie papierowy, ale po weekendzie sobie namaluje chyba jesli jutro ten pomysl bedzie mi sie tak samo podobac jak dzisiaj ;D

nagrywanie w niedziele!

tak pewnie domin ;P to musi być trV odtleniona miedź o jeszcze profilowanym rdzeniu, żeby prąd zmienny płyną w odpowiednią stronę, a nie jakieś zwykłe takie tam kabelki :D to musi być marka!

:) pytam bo nie wiem.
« Ostatnia zmiana: 14 Maj, 2010, 23:51:03 wysłana przez dom?n »
Łe tej.

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
jak tak zajebiście gra to skąd pewność, że dusza tego nie zepsuje? ;) przede wszystkim gratuluję pudła, ciekawy sprzęcior :)
do widzenia.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
E tam jakiś snupi



Gratuluję paczki, czekam na nagrywki :)

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
jak tak zajebiście gra to skąd pewność, że dusza tego nie zepsuje? ;)

na razie napisalem ze gra fajnie, to jeszcze poziom nizej od zajebiscie. a dusze moge zawsze wyjac i wrzucic do ogniska. ale jak gadalem z Page Hamiltonem, to mowil ze wymiana duszy w jego pace poprawila rezonans, wiec rozumuje ze brak duszy owocuje brakiem rezonansu. zobaczymy jak to wyjdzie.

E tam jakiś snupi

( Obraz usunięty.)


tego kolesia ciezko by mi bylo od szablonu zrobic, dawaj nastepne ;D
Łe tej.

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
domin ;) tylko nie traktuj broń boże poważnie tego co napisałem ;) Te bzdury o kierunkowości kabli można wsadzić między bajki, gdyż przez rzeczony kabel płynie prąd zmienny ;) I jeśli przekrój i jest to miedź, to jest odpowiedni. To naprawdę wystarczy ;)
Ssiecie.

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Domin, madafaka masz sunna ? i gibola na p90 ? kuuuurda już cie kocham . Paczka super już pisałem, chciałbym pograć na tym zestawie !
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
no to nagralem wideło, ale jest tak chujowej jakosci ze rece opadaja i w sumie nic na nim nie slychac. jutro zrobie poprawke, bo to bez sensu :/

EDIT:

no to jest. jakosc nadal jest cienka, ale juz lepsza. moze jakbym nagrywal dzwiek mikrofonem to by wyszlo lepiej, ale nie umiem i nie mam SM57. ale zafsze cus.

Łe tej.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ładnie ale czemu tak smutno ;). Gratuluję paczki i zamiast snupiego może rage guy? mógłbyś sobie za niego odpowiednio doliczyć przy sprzedaży ;)

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
clean mmm swietnie zagrane. ale przester to musiałbyś inaczej nagrać
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Bardzo fajne granie, jakościowo też oks, ale przester w porównaniu do czystego troszkę chudy.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
bede trzymal lapsko na pulsie i nagra sie cos lepszego, ale za jakis czas.
Łe tej.

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Niewiele konkretnego słychać, ale brakuje mi próbki jak grają obydwie na raz - to musi być konkret pierdolnięcie.

Bo z tego co słysze to 12M mają znacznie więcej środka przez co muszą konkret ku**ić na przesterze i przykrywać wszystko co się da, ale na czystym wolę bardziej wycięte brzmienie T75.

A tak na marginesie to mimo marnej jakości pięknie słychać sound P90tek - lubię to!

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Moze by dobrze graly na krzyz z G12t75 ?
wearehelp.bandcamp. com

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A ja tak nieśmiało spytam - idzie gdzieś dorwać LP semi-hollow z mahoniowym korpusem i P90? Zainspirowałeś mnie dom?n.

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
A ja tak nieśmiało spytam - idzie gdzieś dorwać LP semi-hollow z mahoniowym korpusem i P90? Zainspirowałeś mnie dom?n.
i z siedmioma strunami?
ore ore na traktore

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Nie, z sześcioma wystarczy.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
A ja tak nieśmiało spytam - idzie gdzieś dorwać LP semi-hollow z mahoniowym korpusem i P90? Zainspirowałeś mnie dom?n.

jak sie orientuje to nie ma takich rzeczy. LP ma maly korpus, hollowbody chyba sa duze z konkretnych powodow. ale jest to male ES-335, custom shop pewnie nawet zapakowalby tam P-90 za doplata miliard dolarow ;)

Moze by dobrze graly na krzyz z G12t75 ?

jeszcze lepiej pociete fachowym ruchem na krzyz zyletka ;D

moze sprobuje, myslalem juz o tym, ale jeszcze czekam na probe z calym bandem zeby kapnac jak to w miksie siedzi.
Łe tej.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Podzielmy sie tymi glosnikami, wsadze je do Orange, a pake sprzedam :)
wearehelp.bandcamp. com

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
65 Odpowiedzi
81798 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2016, 22:15:19
wysłana przez Amal_68
9 Odpowiedzi
5767 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sie, 2016, 17:14:21
wysłana przez bandit112
0 Odpowiedzi
1854 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Paź, 2016, 11:07:12
wysłana przez Wojtt
7 Odpowiedzi
6797 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Wrz, 2017, 14:49:05
wysłana przez Aremenius
Uwaga na podróby Elixirów!

Zaczęty przez Zomballo Struny

10 Odpowiedzi
5918 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Mar, 2021, 13:14:33
wysłana przez Zomballo