Autor Wątek: P. Kamecki - Infinity - Jacek Grecki Signature  (Przeczytany 25425 razy)

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
P. Kamecki - Infinity - Jacek Grecki Signature
« 11 Maj, 2010, 01:12:41 »
Błądząc po myspace Lost Soul znalazłem kilka takowych zdjęć. Nie wiem, czy to sentyment do wioseł Kameckiego (wszak miałem podobnego stwora, 27 progów itd. - niektórzy pamiętają), ale ta pseudofałka mi się podoba. Net mi szwankuje, jak tylko uda mi się wysłać wiadomość, to poznamy speckę, choć wydaje mi się, że nawet na oko już ją znamy :). Chyba, że Domin777 się odezwie pierwszy. Oto foty:







I co Wy na to? Ja jestem na tak, chociaż dzisiaj jestem zmęczony i to w... bardzo.
Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
A mi się nawet podoba, chociaż i tak mojemu nr 1 w liście nietypowych vauek nie zagrozi :




Uploaded with ImageShack.us

Offline GleboGryzarka

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 48
na pierwszej focie typ ma mine jakby... nie mógł jej poradzić :P jak dla mnie to zbyt wyszykana ta vauka :) ta ze zdjecia tideusa bardziej mi siedzi
משוגע
A stale organic cage. Incarceration...

Offline PokerFace

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Wg. mnie jest strasznie brzydka. Tak jakby V i tak nie miało łatwego dostępu do wysokich pozycji to tu jeszcze to wcięcie... Inlay też od czapy trochę. Gniazdo w dziwnie umiejscowione- jaki kabel do tego pasuje? Krótszy róg u dołu wygląda raczej kiepsko. Główka też.
W ogóle ciekawi mnie czemu floyd ma tyle luzu z tyłu?
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2010, 12:52:27 wysłana przez PokerFace »
na pochyłe drzewo nawet Salomon nie naleje.

Offline Martens_emenems

  • Pr0
  • Wiadomości: 612
  • innowacja
W ogóle ciekawi mnie czemu floyd ma tyle luzu z tyłu?

W moim Kamku też tak było.

Djent się skończył, zanim się zaczął, a hard rock jest wieczny.

Offline mlodysatan

  • Pr0
  • Wiadomości: 633
  • Graj to co czujesz, to jest najlepsze !
    • KOZI RECORDS
Mi sie ogolem patent podoba choc za V nie przepadam :) Ale co do gniazda to racja... Zle miejsce na kabelek...

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Gniazdo w dziwnie umiejscowione- jaki kabel do tego pasuje?

Każdy łamany. Pewnie chcieli uniknąć mocowania gniazda na topie, więc... jakie inne miejsce zostaje? RRy, KingV i inne też mają na na bocznej ściance korpusu, tylko tam jest bardziej regularny kształt i do tego często montują gniazdo jak w stracie gdzie wtyk jest schowany.

PS. Co do dostępu do progów - np. w produkowanej obecnie wersji Gibson V '67 dostęp do ostatnich progów jest po prostu byle jaki (a jest ich tylko 22!)



W '59 (Epi nazywa to '58Korina) to co innego:



O RR24 Laiho już nawet nie wspominam ;)

Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
PS. Co do dostępu do progów - np. w produkowanej obecnie wersji Gibson V '67 dostęp do ostatnich progów jest po prostu byle jaki (a jest ich tylko 22!)

byle sraki. byle jaki to jest w LP. miales to '67 w rekach?
Łe tej.

Offline Draiman69

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • .Comin
Ale brzydal :P
W ogole mi się nie podobają te wiosła od kameckiego...Coś mnie od nich odpycha.
A jeżeli chodzi ogólnie o V-ałki to z wielką chęcią bym przygarnął tą korine tyle ,że czarną :)
Jak się nie ma co się lubi ,to się lubi co się ma !

Offline Bloo

  • Gaduła
  • Wiadomości: 219
od główki do końca mostka zajebiście mi się podoba, poniżej już tak sobie.

Offline Rumak

  • Pr0
  • Wiadomości: 644
Ja pierdolę ale brzydka! Taka ohydna, że aż coś w sobie ma ... Tylko do tej pory nie wiem co

/pewnie właściciela.

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
specka jak w poprzedniej, czyli mahoń/ jesion w korpusie i klon/orzech na gryfie. Pup to seymour duncan sh6 custom. Tak przynajmniej kojarzę z tego co Kamecki o niej wspominał.

PS. na pierwszym zdjęciu moja wisi na haku w tle :D

aha i inlay na XII progu jest ze srebra i cośtam sobą przedstawia, wystaje jakieś 0,5 mm nad podstrunnicę (Kamecki twierdzi, że wszystko sprawdzali i nic nie haczy o struny)
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2010, 20:23:40 wysłana przez Dexter »

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
..ta V-ka to brzydka jest jak dupa mojej bylej tesciowej...a tak z ciekawosci zapytam to duzy wplyw na brzmienie czy tez komfort gry ma ten srebrny inlay..???

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
tja, możesz sobie rozmasować palce podczas podciągania struny w tamtej okolicy :p

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
A mi się nawet podoba, chociaż i tak mojemu nr 1 w liście nietypowych vauek nie zagrozi :






Uploaded with ImageShack.us

tez chcialbym tego vixena ;)
poki co ciesze sie swoja kopia :P
a ta Jacka Greckiego, cos do mnie nie przemawia ale wiadomo - o gustach sie nie dyskutuje :)
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2010, 15:47:52 wysłana przez Matt-Carnage »

Offline ftideus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 212
A mi się nawet podoba, chociaż i tak mojemu nr 1 w liście nietypowych vauek nie zagrozi :






Uploaded with ImageShack.us

tez chcialbym tego vixena ;)
poki co ciesze sie swoja kopia :P
a ta Jacka Greckiego, cos do mnie nie przemawia ale wiadomo - o gustach sie nie dyskutuje :)


Twój Wiącek Vixen też przekozacki - nie tylko ja czekam aż wyląduję w końcu na allegro ;D

Offline PokerFace

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Każdy łamany.

Właśnie o to mi chodziło, że wcale nie. Zobacz, że Grecki przykleja go taśmą kablem do góry, bo w dół jest źle korpus wycięty
na pochyłe drzewo nawet Salomon nie naleje.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
A czy ja mówiłem że to miało w dół iść? Ja też jakoś mam manię przekładania kabla przez pasek koło straplocka, może to tak miało być...*

*albo faktycznie pan projektant nieźle spier... sprawę :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
PANOWIE PROJEKTANCI. Nie chcę tu robić reklamy Kameckiemu (a powinienem, chociażby z tego powodu że mam gitarę od niego), ponieważ każdy instrument jest rysowany przez Kameckiego na kalce i właściciel ma wgląd w rysunek, ew. może cośtam sobie poprawić (w każdym razie ja mogłem)

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
wiesz, co dzięki temu że to taka pokraka wygodnie mi się ją trzyma

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
ładna ta vka :) Na pewno ładniejsza od raptora, widać że gość ma zamiłowanie do dziwnych kształtów ;)

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Nie ma nic lepszego niż V by Randy Rhoads!!! Te "diabelne" V'ki wyglądają śmiesznie. A umieszczenie gniazda jack jest wręcz kuriozalne :D Niemniej co kto lubi.
made of hate

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Zgadzam się: RR i jeszcze flying V to dla mnie jedyne Vki do zaakceptowania. Ta tutaj trochę jakby przekombinowana. Problemem dla mnie w Flying V nie jest za to dostęp do wysokich pozycji, tylko to, że taka siódemka (asymetrycznie rozłożone struny na główce) chyba by "nie wyglądała" - w przeciwieństwie do szóstki.
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline PokerFace

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 83
Wiesz, zawsze można założyć klucz na czubku jako oś symetrii dla pozostałych ;D (pytanie tylko skąd wziąć pionowy klucz  :P)
na pochyłe drzewo nawet Salomon nie naleje.

Offline Wesoły Szatan

  • Gaduła
  • Wiadomości: 107
oczywista chodzi o moją pokrakę X. w niej jak i w tym corcie (BEZ SKOJARZEŃ !!! ) wsadzasz róg z pokrętłami między nogi. Daje to b. stabilną pozycję.

Co do V-ki Greckiego - rozmawiałem z Kameckim na jej temat (marzy mi się biała V-ka, najprawdopodobniej wystrugana również u Kamyka, powstały już wstępne plany i wstępne rysunki; przy okazji rozważań na temat projektu Kamecki opowiadał mi o wiośle Greckiego) i mówił mi, że w pozycji siedzącej noga jest zakleszczona między wypustkami z rogów i pozycja również jest stabilna. Słyszałem, że V-ka to nie jest gitara do siedzenia. Moim zdaniem to bzdura, problem leży w umiejętności siadania z takim instrumentem. No i takich udziwnień jak kształt rogów.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2010, 17:06:06 wysłana przez Dexter »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
3241 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Sty, 2009, 19:21:12
wysłana przez haxigi
12 Odpowiedzi
9785 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Kwi, 2010, 22:03:55
wysłana przez domas
19 Odpowiedzi
12766 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2012, 17:46:52
wysłana przez niedziak
0 Odpowiedzi
1371 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Gru, 2013, 11:44:57
wysłana przez escape_artist
0 Odpowiedzi
997 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lut, 2018, 01:04:47
wysłana przez glassprison