Autor Wątek: [pilne!] Gcb 95 czyli -> Jak naprawić to co żem zepsuł?  (Przeczytany 4002 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Jest taka akcja. Jakiś czas temu rowaliłem sobie zwykły switch w kaczce i przyszło mi go wymienic, ale jakoze akurat była promocja na 3pdt to stiwerdzilem ze machne sobie odrazu diode.. to było 3 tygodnie temu :D

teraz kaka lezy rozgrzebana, proboej ja poskladac ale kurna nie umiem i nie wiem co jest grane. Niestety google nie pomaga, bo nie ma jednoznacznego opisu jak to wszystko poskładać.

Załaczam fotkę.
Proszę zauważyć ze po lewej stronie są jakieś 2 przewody które zainstalował koleś robiąc TB i to za ich sprawą najbardziej sprawa sie pierdzieli bo nie wiem jak to polutować.. Po prawej mam wstawione kable do diody, nie wiem czy dobrze, ale wyczytąłem w necie, że tak ma być.

Fajnie by było jakby ktoś załączył jakiś rysunek jak to wlutować i co i jak. Nie musi być koniecznie z diodą, jutro koncert więc ratuje mnie kaczka działająca jakkolwiek.

Fotka:
Spoiler

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
http://www.wah-wah.co.uk/effects/tb4a.png  tak jakbyś chciał bez diody. Wykorzystujesz tylko 2 rzędy.
http://www.stinkfoot.se/andreas/diy/mods/dunlop.htm  tu jest pokazane podłączenie diody.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
myslisz ze nie przeczytalem stinkfoota? problem jest z tymi pojebanymi przewodami po lewej, nie wiem co z nimi zrobić, ale w sumie costam juz doczytałem, mam nadzieje ze jutro uda sie to poskładać.

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Te przewody po lewej to sygnał. Notabene koleś przy okazji wyjebał bufor z kaki.

Edek
myslisz ze nie przeczytalem stinkfoota? ....
Jeżeli wszystko poskładasz do kupy z tej strony to nie będziesz miał problemu z samodzielną naprawą.
« Ostatnia zmiana: 06 Maj, 2010, 07:50:49 wysłana przez maślak »

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
No niestety, poskaldalem tak samo i było zle, ale juz wiem co było przyczyna. zle obralem punkt odniesienia lutujac switch

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
125 Odpowiedzi
70997 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2016, 18:22:00
wysłana przez puffmajster
21 Odpowiedzi
14379 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2011, 16:01:15
wysłana przez Rachet
8 Odpowiedzi
3286 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2011, 15:21:13
wysłana przez Harnaź
34 Odpowiedzi
14368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Lip, 2014, 11:01:14
wysłana przez Dale Cooper
6 Odpowiedzi
1983 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Cze, 2017, 14:39:41
wysłana przez Skibodeptak