Autor Wątek: Orianthi  (Przeczytany 1376 razy)

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
Orianthi
« 24 Kwi, 2010, 12:07:35 »
Mozecie mnie zabic za to ze zakladam nowy temat ale jest zjawiskowa.
Byla gitarzystka MJ, teraz wydaje solowa plyte gdzie laczy avril lavigne z loomisem, lady gage z vai-em.



Poznalem ją na stronie ENGL i powiem wam ze przez nia przestaje grac na gitarze.

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Odp: Orianthi
« Odpowiedź #1 26 Kwi, 2010, 16:30:29 »
Jakiś czas temu znalazłem ją na MySpace i wiadomo, z ciekawości przeglądałem jej zdjęcia z różnych czasów.
--
Tutaj chciałem napisać, że niepotrzebnie sobie usta pompowała silikonem, pewnie wcześniej nie mogła się przebić. I nagle dotarło do mnie to, co powiedział o niej Steve Vai: ona ma tylko 15 lat. (sic!)
--
Teraz rozumiem, do czego zmierzał swoim postem Valentine: podobno wszystkiego można się nauczyć odpowiednio długo i ciężko pracując. Ale niektórzy rodzą się z talentem.
Moje muzowanie.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Orianthi
« Odpowiedź #2 26 Kwi, 2010, 16:32:39 »
Pietnascie lat miala dziesiec lat temu, nie histerujcie.

Offline Bielack

  • Gaduła
  • Wiadomości: 177
    • Blog pozycjonera
Odp: Orianthi
« Odpowiedź #3 26 Kwi, 2010, 17:12:54 »
Troszkę odetchnąłem. Ale tylko troszkę - z Vaiem grała jak miała 15, z Santaną jak miała 11. Spoko, nie ma czego się denerwować ;-)
Moje muzowanie.