Autor Wątek: Bugera - ponowny atak klonów ;) Trirec i Magician  (Przeczytany 18640 razy)

locco

  • Gość
Czytałem to, inne arty też - nie wierzę - PRowska gadanina. I nie jestem idiotą kochanie :) To, że ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie nie oznacza, że nie ma o niczym pojęcia, może akurat przeciwnie :) I nie wiem czemu mnie za nie w tak mało kulturalny sposób atakujesz. Amen.

Mod powinien wyciąć cały ten OT - może też moją wypowiedź o VHT jak Cię tak bardzo szczypie w oczy, że musisz po kimś pojechać :P
ROTLF, chcesz powiedziec, ze Steven sfingowal process o swoja nazwe, wydal kase na prawnikow, tylko po to zeby ukryc przed swiatem fakt, ze wciaz macza palce w nowych VHT?  :facepalm:

Znasz jeszcze jakies fajne teorie spisowe?  ;D

jesli tak, to pomyliles topic  ;D

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
a widzieliście to? spacer po fabryce bugery

locco

  • Gość
pomimo mojego wielkiego szacunku dla Bugery, po prostu w to nie wierze. przecież nie widać żadnej miski ryżu- ściema, i naiwność myśleć inaczej  :)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
taaa :D

Widziałem 6260 od środka - jest zrobiony aż ZADZIWIAJĄCO dobrze. I tak jestem ciekaw tych nowych wzmachów. Powinny się pojawić dość szybko w PL mam nadzieję bo cena nie powinna być zbyt przytłaczająca :)

Edit : 950 Euro :D Poleciały chłopaki koło 3600 zł. Zobaczymy :)

Chodź i tak celuję aktualnie w PowerBalla :D z niemieckiej manufaktury :) Z małą swastyką nabitą na PCB XD

Swoja drogą fajną fuchę ma ten koleś z gitarą na filmie :P wepnij/pograj/poślij dalej :D
« Ostatnia zmiana: 23 Kwi, 2010, 18:59:36 wysłana przez Vertigo »

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Nie ma co się śmiać z Behringera. Wykupili "Midasa", a jest szansa, że wyciągną wnioski i podpierdolą technologię. Mogą stać się niebezpieczni nawet dla Mesy produkowanej w Meksyku i ruskich, co to działem protonowym zestrzelili TU-154, a w obie te rzeczy jeden z kolegów, jak napisał, święcie wierzy :D
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
A ta niby plexa Bugery? Co to jest?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

locco

  • Gość
niezle jestes poinformowany, koles. kupujac vht masz napisane, ze kupujesz wzmacniacz produkowany w chinach, co nie ?

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Właśnie w tym rzecz - kupując Maybacha - kupujesz VW z silnikiem Audi.
Gówno prawda bo Mersedesa W221
Cytuj
Kupując Chevy kupujesz Daewoo.
Acha. Zwłaszcza Camaro. Bo to proszę pana, jest Nexia po tuningu aptecznym. Optycznym. A Suburban to Musso.

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Tak się składa, że akurat mam kilka osób z rodziny w kanadzie i stanach w tym gitarzystów i klawiszowców. Mesa JEST produkowana w meksyku kochaniutki :)
A czy twojej zagranicznej rodzinie w reprodukcji nie towarzyszył jakiś sprytny multikolorowy gościu od kablówki, albo pizzy? Rozumiem, że mieszkasz w małej dziuro- miejscowości zwanej Cieszyn, gdzie genealogia jest PRAWIE pewna, ale skąd w Twojej zagranicznej rodzinie klawiszowcy grający na meksykńskim Mesa Boogie? To trzeba leczyć! Chyba :( ?
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
nie pekaj - teorie nakrecaja podniete :)

btw - wezmiecie JCA ? jet city rzecz jasna.
jebac master volume.

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
jessss.

strzel focha :D

btw mesa ssie. niestety bez polyku.

cos Ty sie tak do mesy przypierdolil w ogole?
jebac master volume.

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
jessss.

strzel focha :D

btw mesa ssie. niestety bez polyku.

cos Ty sie tak do mesy przypierdolil w ogole?
Już strzelił. Ofensywa w stylu rodziny kanadyjskiej :D
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Macie :) Bawcie się w swoim małym świecie :D W końcu każdy z was wie wszystko lepiej :P
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2010, 11:27:33 wysłana przez Vertigo »

locco

  • Gość
najpierw "chinole", teraz czarni. wez sie juz w koncu zamknij  :facepalm:

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
specjalnie dla ciebie kochanie :*

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Zanim Leon się wkurwi...



:D

A tak swoją drogą, to chyba miał być temat o Bugerze...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
najpierw "chinole", teraz czarni. wez sie juz w koncu zamknij  :facepalm:

locco stary wyluzuj bo sie zenujące to robi. spoko, fajnie ze lubisz vht ale przestan opierdalac wszystkich ktorym moze ta firma nie podchodzi. podeslalem linka w ktoryum bylo ewidentnie napisane ze jest made in CHINA. reszta rozmowy to juz wasza sprawa panowie.

 A TAK POZA TYM 5150 RZADZI I WOGOLE KONIEC Z TYM OFF TOPEM BO ROBI SIE G.PL

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Macie :) Bawcie się w swoim małym świecie :D W końcu każdy z was wie wszystko lepiej :P
Najlepiej nie, ale od Ciebie lepiej wiedzą praktycznie wszyscy. Oczywiście w naszym małym świecie. Twój świat z pozycji mieszkańca prowincjonalnego miasteczka jest obyty i właściwy wyłącznie z pozyji czytacza i słuchacza opowieści od rodziny z Wielkiego Świata. Nie jestem Twoim bratem ciotecznym z Wielkiego Świata, ale w nim bywam, choć nie jest to dla mnie powód do dumy. Uwierz mi Czereśniaku. Mesa jest robiona w USA, Ibanez w fabryce Cort w Chinach,  a Merlin Pickups w Polsce.

ps. Wierzysz, że ruscy zestrzelili tupolewa bronią elektromagnetyczną? Brat z zagranicy, który głosuje na PiS tak powiedział?

Tak swoją drogą. Dystrybucja Behringera w Polsce się zmieniła i będzie można prawdopodobnie zobaczyć te wszystkie "cuda" na żywca. Ciekawe jak będzie wyglądać awaryjnosć po wchłonięciu tak POWAŻNYCH technologii jak "Midas". Czekam.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2010, 17:32:35 wysłana przez Icchok Lejb Perec »
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
ss.pl = g.pl :( Ograniczcie wycieczki osobiste.

BTW. Gdzieś w tym Wielkim Świecie podali ceny tych wzmaków?

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
thomann.de czyli tradycyjny atak szwabskiego bydlaka na biednego Polaka.
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
950 Euro w słowacji której ceny są dość adekwatne do tych polskich (za tego "Tri"). Zresztą na stronie samej bugery (jeżeli ktoś sie pofatygował) - są ceny dla większości europy - nawet rumunii, tylko oczywiście nasz kraj wszystko wiedzących jest zacofany z lekka i go nie ma :)

Icchok, wielkomiejski leśniku - punkt 15 regulaminu ;) Ps. nie głosuję na PIS :) więc peace :) Zapytałbym czym różni się taki mieszkaniec mniejszej wsi od większej wsi ? Chyba dawno nie byłeś w tej mniejszej - zrób sobie wycieczkę i otrzyj pianę bo aż kipi :P

Części do Mesy są robione w meksyku niestety, reszta jest składana w USA - tak wynika z moich informacji. Tak samo jest z fenderami ale tam nikt nie robi z tego tajemnicy :) Wiec nie rozumiem o co chodzi z tym najazdem na mnie z tego powodu. Wiele firm tak robi - produkujesz gdzie indziej, składasz gdzie indziej i walisz znaczek typu 'made in germany'. Ostatnio, szczególnie niemcy są w tym dobrzy. To przecie żadna nowość i nie widzę w tym nic niezwykłego, a już tym bardziej, robić taką furorę z tego powodu :P
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2010, 00:36:36 wysłana przez Vertigo »

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
"nawet rumunii, tylko oczywiście nasz kraj wszystko wiedzących jest zacofany z lekka i go nie ma"

A skąd wiesz jak ja zacofany jest nasz kraj (pomijam prowincję mentalną).
Nie aż tak bardzo jak ludziom w Polsce się wydaje.  Poważny błąd, to takie myślenie, bo nadstawiamy odważniejszym i bogatszym cwaniakom karku. Jesteśmy jako naród i jako muzycy wyjątkowi, ale tylko nasi pobratymcy jak Hajdamaki i nasz rozchorowany polski kumpel (Maciek zdrówka!) wykorzystują swoją wyjątkową siłę. Wiem, że zrobił się offtop i może warto przenieść temat gdzie indziej, ale to wszystko wydaje się być ważne mimo tego, że trochę pierdolę jak ten złamas Pospieszlski, którego uczyłem grać na ślizgawce. Chuj mu w ryj.
Ważne, że i tak jesteśmy skazani na chińskie produkty, ale pozostaje kwestja co jest warte użycia i wydania naszej ciężko zdobytej kasy. Czekam, aż te cuda nas nawiedzą w ilości, która pozwoli stwierdzić czy warto było.
Masz brata ciotecznego (!) w Kanadzie (Blame Canada WERY FUNNY :D), który glosuje na pisd, więc nie naruszyłem regulaminu. Szkoda, że nie ma w regulaminie punktu, który nakazuje udokumentowenie informacji o Meksyku. Przecież każdy wie, że części są z Chin, a nie z jakiegoś tam Maksyku. Burito w miejscu mózgu jest jak chomik w odbyucie. Kanadyjski styl. Jak tam brat?
« Ostatnia zmiana: 25 Kwi, 2010, 01:01:39 wysłana przez Icchok Lejb Perec »
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Dobra, niezmiernie mnie to bawi ale już zamknę, dla pozorów porządku.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
29 Odpowiedzi
7222 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2014, 12:48:47
wysłana przez Stivo2005
8 Odpowiedzi
3419 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2014, 13:51:41
wysłana przez Rot
6 Odpowiedzi
1607 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2014, 18:00:20
wysłana przez sinquestsound
14 Odpowiedzi
3461 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2014, 20:54:37
wysłana przez Luke
5 Odpowiedzi
3038 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2019, 19:13:54
wysłana przez majkeln