Autor Wątek: Bugera - ponowny atak klonów ;) Trirec i Magician  (Przeczytany 18643 razy)

Zomballo

  • Gość
No i co tym razem stworzono za czapkę ryżu?
Ano to:
http://www.bugera-amps.com/EN/products/TRIREC.aspx
i to:
http://www.bugera-amps.com/EN/products/MAGICIAN.aspx
Hmm, do czego to jest podobne? :D
Ciekawe jak to gra. Jeśli nie będzie się jarać jak poprzednicy to chyba sprzedam PODa i dozbieram. ;D
« Ostatnia zmiana: 21 Kwi, 2010, 14:47:40 wysłana przez Zomballo »

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Że niby Engiel i Marek V?

Ehh... Bugery to patykiem bym nie tknął....  :-\
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Zomballo

  • Gość
Ano ich delikatne podejście do tematu jest jak podanie kaszanki na złotej tacy.

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
"...and then shall the end come..." :o
Marze o tym żeby obydwa przetestować i zostawić sobie tego który nie padnie na drugim gigu.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline maślak

  • Pr0
  • Wiadomości: 620
    • lowtide
Jeszcze Was zaskoczą :)

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
Że niby Engiel i Marek V?
jak na mój gust to raczej TripleRectifier i Mark V ;)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Ja też uważam, że zaskoczą nas te ampy.

Poprzednicy może i byli awaryjni, ale to też pewien odsetek - po za tym nowe mesy też się sypią bo są robione w meksyku więc nie ma co płakać. Jestem naprawdę ciekaw brzmienia tych ampów - sądzę, że w swojej kategorii cenowej znów zdeklasują konkurencję. Co z tego, że za michę ryżu ? teraz nawet z celestionów ryż się sypie i nikt nie narzeka szczególnie.

Do wyboru zostało tak naprawdę niewiele marek, kilka butiqowych firm i większych manufaktur jak Diezel, Soldano czy Engl. Więc ja czekam kiedy chinole zaczną po prostu te bugery dobrze składać. To przecie behringer w rzeczy samej - ale i on ma kilka komponentów które mogą zaskoczyć. Sam używam FCB i UCA200, a planuję któryś z ich korektorów graficznych. Tak jak mam ochotę przegrać Vette II czy 147 Line'a - pomimo, że nie lubię tej firmy - sądzę, że mogą zaoferować coś ciekawego - tak samo z Bugerą - sądzę, że da się z nich ukręcić coś konkretnego. Zaczynają i kopią ryj w cenie w jakiej są sprzedawane, po jakimś czasie zaczną wypuszczać wzmachy z wyżej półki.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwi, 2010, 11:04:59 wysłana przez Vertigo »

locco

  • Gość
ja jebie, wez ogarnij z tym vht

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Akurat nie chodzi mi o to ze są awaryjne, tylko akurat te Bugery, z którymi miałem do czynienia były najgorzej brzmiącymi lampami na jakich grałem :/
Może te bedą lepiej brzmieć... wątpie.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Akurat nie chodzi mi o to ze są awaryjne, tylko akurat te Bugery, z którymi miałem do czynienia były najgorzej brzmiącymi lampami na jakich grałem :/
Może te bedą lepiej brzmieć... wątpie.
???? No nie wiem jak dla 6262 wycinas takie wzmaki jak PeaveyVK i Ashdown FA i inne tego typu sprzęty, nawet ze spokojem bez wstydu można posadzić ją koło 6505.   Chyba że porównałeś Bugere do Engla albo Framusa....ale to by było bez sensu....
Awaryjność modelu 333xl jest dla mnie legendarna, nie znam sztuki która by się nie zepsuła.
Mam nadzieje że te modele to będzie inna bajka.Pozatym CENA ich też jest inna.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
Ja też uważam, że zaskoczą nas te ampy.

Poprzednicy może i byli awaryjni, ale to też pewien odsetek - po za tym nowe mesy też się sypią bo są robione w meksyku więc nie ma co płakać.

kurwa, rece opadaja.

nie ma znaczenia GDZIE tylko JAK.
jebac master volume.

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
ja jebie, wez ogarnij z tym vht

http://www.vhtamp.com/vht-20w.html

wez ogarnij z tym vht
locco miał na myśli to, że obecne VHT to zupełnie inna bajka niż stare VHT (obecnie Fryette).

Offline So99

  • Gaduła
  • Wiadomości: 202
  • I am that I am
porownywales? ;]
jebac master volume.

locco

  • Gość
ja porownywalem. zanim cos napiszecie, to sprawdzcie jak bylo z ta marka (nie firma) i jej przejeciem, bo mi sie nie chce pisac tego juz chyba 3 raz tutaj

Offline davqoniu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 164
  • Brotherhood of Lefties ;)
porownywales? ;]
nie. Ale stawiam dożywotni zapas strun na to, że moja teoria by się potwierdziła :)

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Bo to im za darmo to "VHT" dali, w prezencie - i pewnie dawno już chcieli zmienić nazwę, a tu się skośnoocy nawinęli. Żadnych %-tów udziału w tym pewnie nie mają, ależ gdzież tam. Pewnie Pan Fryette nie ma w tym żadnego interesu, gdzie tam. Weź ja Cię błagam. Będą klepać VHT a na drugiej zmianie po misce ryżu poleci z logiem Fryette i "Made in USA" :)

Po prostu w to nie wierzę - pomimo mojego wielkiego szacunku do produktów VHT - sam popoluję na Fat Bottom jak tylko będę miał kasę - nie wierzę, że tak nie będzie. Naprawdę z całym szacunkiem i bez gryzienia - ale to naiwność myśleć inaczej :) O celach też by nikt nie pomyślał - aż w końcu dostałem G12T-75 z "Made in UK" a na wewnętrznej stronie kosza jest mini nalepeczka "Made in China" :)

locco

  • Gość
Bo to im za darmo to "VHT" dali, w prezencie - i pewnie dawno już chcieli zmienić nazwę, a tu się skośnoocy nawinęli. Żadnych %-tów udziału w tym pewnie nie mają, ależ gdzież tam. Pewnie Pan Fryette nie ma w tym żadnego interesu, gdzie tam. Weź ja Cię błagam. Będą klepać VHT a na drugiej zmianie po misce ryżu poleci z logiem Fryette i "Made in USA" :)

Po prostu w to nie wierzę - pomimo mojego wielkiego szacunku do produktów VHT - sam popoluję na Fat Bottom jak tylko będę miał kasę - nie wierzę, że tak nie będzie. Naprawdę z całym szacunkiem i bez gryzienia - ale to naiwność myśleć inaczej :) O celach też by nikt nie pomyślał - aż w końcu dostałem G12T-75 z "Made in UK" a na wewnętrznej stronie kosza jest mini nalepeczka "Made in China" :)

:facepalm:

Cytuj
As Steven Fryette Design Inc., Fryette plans on continuing working with others as a design consultant in addition to building Fryette Amplifiers and accessories. "Earlier this year, I had consulted with AXL and thoroughly enjoyed the experience of working with another manufacturer. In a surprise move, AXL offered to buy the trademarked VHT brand name and logo. They will now manufacture their own product under that name. The offer to buy was also an opportunity to rebrand the company under my name." says Fryette. All of the original VHT intellectual property, patents, designs, and trade dress have been retained by Steven Fryette Design, Inc.

wierz w co chcesz i blagaj kogo tam chcesz, ale zanim zaczniesz pierdolic o naiwnosci, "skosnookich", sprzecie i firme, o ktorej nie masz, z tego co czytam, zielonego pojecia, przeczytaj chociaz podstawowe informacje i najlepiej zagraj chociaz na jednym vht, czy fryette. Steve Fryette to nie miedzynarodowa korporacja, sa jeszcze na swiecie prawdziwi ludzie z prawdziwymi pasjami i aspiracjami

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Może i ja zacznę robić wzmaki w chinach  :angel:
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Może i ja zacznę robić wzmaki w chinach  :angel:

Nie! :D
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline Vertigo

  • Pr0
  • Wiadomości: 683
  • I'm here to solve problems.
    • Good Girl Maggie
Bo Ty Bashu to jesteś jeszcze manufakturka malutka, więc nie możesz w chinach :P Potem sami przyjadą :D

Offline Icchok Lejb Perec

  • Leśnik
  • Zbanowany
  • Wiadomości: 126
Potem sami przyjadą :D
I wykupią go razem z lutownicą,a psa będą karmili kurczakiem w pięciu smakach. :)
Kto kupi u niemca ten pedał.

Offline Sikor

  • Gaduła
  • Wiadomości: 443
    • Moje galerie...
Czytałem to, inne arty też - nie wierzę - PRowska gadanina. I nie jestem idiotą kochanie :) To, że ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie nie oznacza, że nie ma o niczym pojęcia, może akurat przeciwnie :) I nie wiem czemu mnie za nie w tak mało kulturalny sposób atakujesz. Amen.

Mod powinien wyciąć cały ten OT - może też moją wypowiedź o VHT jak Cię tak bardzo szczypie w oczy, że musisz po kimś pojechać :P
ROTLF, chcesz powiedziec, ze Steven sfingowal process o swoja nazwe, wydal kase na prawnikow, tylko po to zeby ukryc przed swiatem fakt, ze wciaz macza palce w nowych VHT?  :facepalm:

Znasz jeszcze jakies fajne teorie spisowe?  ;D
Practice cures most tone issues - John Suhr
--
Moja galeria z Musikmesse 2014 i nie tylko...

Offline dan777

  • Gaduła
  • Wiadomości: 422
Może i ja zacznę robić wzmaki w chinach  :angel:
Jeżeli jakość będzie zbliżona a cena o połowę mniejsza....to ja nie mam nic przeciwko.
Nagrywanie | Edycja | Mix | Mastering | Produkcja
http://www.aurorastudio.pl

Zomballo

  • Gość
Może i ja zacznę robić wzmaki w chinach  :angel:
Chińczyka w piwnicy ponoć już masz :P
A wracając do tematu, to jakby tak dobrze zadbać o taka Bugerę. W sensie nie bać się lutoli, umieć ustawić bias, mieć gaśnicę pod ręką. To może coś z tych potworków by szło wykrzesać?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
29 Odpowiedzi
7222 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Paź, 2014, 12:48:47
wysłana przez Stivo2005
8 Odpowiedzi
3419 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2014, 13:51:41
wysłana przez Rot
6 Odpowiedzi
1607 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Wrz, 2014, 18:00:20
wysłana przez sinquestsound
14 Odpowiedzi
3461 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Paź, 2014, 20:54:37
wysłana przez Luke
5 Odpowiedzi
3038 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2019, 19:13:54
wysłana przez majkeln