Autor Wątek: melodic postrock/hardcore z blastem na wstepie :)  (Przeczytany 2667 razy)

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Nie, ze mixem, tylko bardziej muzyka sie chcialem pochwalic.

Jesli chodzi o wstep to jest o 2 "razy" za dlugi, ale nie chce mi sie tego skracac i od nowa wrzucac, wiec daje jak jest.
Co do tego czy pasuje, czy nie, z poczatku mialem watpliwosci, ale im wiecej slucham tym bardziej sie do niego przekonuje.
Jesli chodzi o "zwrotki" (motym, w ktorym prawa strona znika), to planuje dac klawisz, taki jak jest w Isis - Ghost Key (chodzi o brzmienie).

http://www.voila.pl/150/iawuu/?1

http://www.sendspace.com/file/orcah1

Ah, no i koncowa ma w planach krecenie galka "time" od delaya przez jeszcze chwile. W przypadku nagrywania na TP jest to niemozliwe :)
wearehelp.bandcamp. com

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
ladne ale mam male watpliwosci do PM z delayem, to nie brzmi najlepiej. i patent z 1:01 jest ubergit.

poza tym smierdzi przegainowaną Spartą, i fajne jest :D
Łe tej.

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
jeszcze wchuj bródu na to wszystko i mam The Angelic Process ;] ....no przynajmniej z początku bardzo słitaśnie

Zomballo

  • Gość
Zajebioza! Początek w iście blackowym wydaniu ;)

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
imo ten motyw z pm jest zbyt post-rockowy (;)) i drażni mnie w nim pera - takie pycu pycu wesolutkie, ogólnie sam poszedłbym bardziej w stronę sludge'u ala np Neurosis. pasowałby mi tu jakis przeciągający się czysto-drący wokal. i w ogóle podobje mnie się :)

ed. no moze jedynie początek trochę za blackowy, ale i tak wałek ma duży potencjał ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Kwi, 2010, 19:33:08 wysłana przez Wybielacz666 »
do widzenia.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
poczatek taki ma byc i chuj bo ja chce blast i nie blackowy tylko w stylu united nations :) o
a to tlumione, nie postrockowe tylko takie no bardziej hardcore/metal ta ? chodzi o motyw ktorym sie konczy kawalek ? no jest pitu pitu takie punkowe, na bebnach....
wearehelp.bandcamp. com

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
nie, ten od 1:02 - jakby przester był mocniejszy/niżej zagrane i pera jakaś dosadniejsza to byłoby może fajniej. bo ogólnie ten motyw na gicie jest dobry :) a końcówka też. w ogóle dobre to jest, tylko się dopierdalam bo trzeba, nie :D
do widzenia.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
No nie wiem, piosenki mamy takie troche w tym stylu, nie chce zeby teraz dojebywac jakiegos sladza, bo w tym typie nie gramy. Chcialem tam tylko taki klawisz jak w Ghost Key, taki troche nintendo, troche disco, troche syrena, trudno to okreslic. Nie jest wesolutkie, staram sie unikac radosnych melodii, moze co najwyzej jest pogodne, moze troche wzniosle?  :) Kurwa no, nie lubie Isis ani Neurosis, tylko ten klawisz, to brzmienie mi sie podoba.
wearehelp.bandcamp. com

Offline Wybielacz666

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 287
  • mam paliwo razy sto, suki
    • growl'n'roll, baby!
no spoko, piszę tylko jak ja sam bym to rozwiązał tak, żeby mi się podobało, bo akurat ja Neurosis lowe ;) a jakiś wokal jest przewidziany, czy robicie tylko instrumentale?
do widzenia.

Offline Page_Hamilton

  • Pr0
  • Wiadomości: 863
Mamy wokal. Nie jest neurozowy ani nic. Probuje spiewac, melodyjnie.
wearehelp.bandcamp. com

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
1747 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2012, 01:07:48
wysłana przez Bielack
1 Odpowiedzi
866 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lut, 2013, 09:36:12
wysłana przez Sikor
5 Odpowiedzi
1630 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2013, 22:27:38
wysłana przez Stivo2005
0 Odpowiedzi
914 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2014, 20:35:37
wysłana przez lopatron
2 Odpowiedzi
1324 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Lis, 2018, 10:18:17
wysłana przez SQREK