Autor Wątek: Najepsze dvd/nagrania z koncertów jakie widzieliście?  (Przeczytany 41261 razy)

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Jedno z moich najulubieńszych wideł ;) koncertowych jest tutaj:
http://www.undergroundvideotelevision.com/updates/2008/live-videos/the-dillinger-escape-plan-live-concert/
dziękuję za tego linka! wczoraj sobie obejrzałem i czuję że wróciła mi ochota na dep. Świetne nagranie

jak zna ktoś coś fajnego w podobnych klimatach (łamanie, pamięciówa i liczenie) to fajnie jakby się pochwalił :)

poza tym oglądałem ostatnio:
porki- anesthetize- fajne, choć nie przepadam za twórczością tej kapeli. Można się wciągnąć..
gilmur (ten koncert z Bowie)- fajna część gdzie grają utwory pinkflojdów, ale reszta niespecjalnie (może dlatego że nie znam tych utworów)

king crimson- jakiś stary koncert. Baaaardzo fajnie zagrane, fajny repertuar. Przyjemnie spędzone 2 godziny
« Ostatnia zmiana: 31 Sty, 2012, 10:19:29 wysłana przez terrormuzik »

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
Ale o czym mówisz?

Kurde obrazek zeżarło... no ale wielu koncertówek Meta nie miała, więc tym bardziej można się było domyślić że:



LIVE SHIT - BINGE & PURGE LIVE :headbang:
« Ostatnia zmiana: 02 Lut, 2012, 18:24:55 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
The White Stripes - Under Blackpool Lights

zajebioza. Oglądałem wczoraj, przedwczoraj i 3 dni temu, coś czuję że jeszcze dziś sobie obejrzę. Bardzo fajny koncert, bez zbędnych przerw, wywiadów pitupitu itd. wchodzą na scenę, robią rozkurw i schodzą ze sceny. Nie zagrali blue orchid ale nawet bez tego dvd zdecydowanie warte obejrzenia.

kower jolene <3 na zachętę

Offline lis

  • Gaduła
  • Wiadomości: 264
"It doesn't matter what people say about you, as long as they're talking about you."

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Wczorajszy wieczór minął pod znakiem Between the burried and me (koncertówka nazywa się colors). Nie znałem wcześniej prawie wcale twórczości tej kapeli i widzę teraz ile mam do nadrobienia. Zajebiście dopracowane utwory, różne gatunki ale ciągle ze specyficznym, przyjemnym klimatem. Ruchu scenicznego nie ma tu zbyt wiele, ale przy takiej muzyce ciężko o to. 2- godzinna dawka świetnego grania, polecam!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
właśnie zaczęła się przerwa w transmitowanym na żywo koncercie Madonny w Paryżu na jutubie i jak do tej pory to kawał świetnego koncertu. Włączyłem żeby zobaczyć kawałek a teraz muszę czekać do końca żeby usłyszeć Hollywood i Music :)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
METALLICA - Francais Pour Une Nuit France Nimes 2009





Muszę znaleźć te nieco ponad 2 godziny na przesłuchanie, no muszę... po wstępnym powiem tyle - gacie mothafucka spadają!!! Takiej formy nie widziałem chyba od czasu jak się sprężyli na S@Ma, a nie wiem czy i nie na wcześniejszych jeszcze nagraniach. I już wiem po co im Trujillo, w paru miejscach są takie zajebiste funkmetalwstawki że łochuj. Jakbym z 10 lat odmłodniał. I sram na to że jestem kindermetalem, META 4 EVER :headbang:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 771
Leży i leży toto w domu, w końcu w takim razie obejrzę!
Paczki z głów!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Obejrzałem ;D Się zebrałem i obejrzałem od razu ;D

I tyle - jakby nie kilka niedoróbek (2gie solo w Blackened, rozjeżdżające się Dyer's Eve i to jeszcze bez doublebassu :facepalm: czy parę pomniejszych) i nieco inny zestaw utworów (gdzie ForWhom? gdzie coś więcej z Mastera czy Justice? A zamiast Morotbreath lepiej byłoby dać kill'emallowy medley) byłby to chyba najlepszy koncert Mety jaki widziałem/słyszałem, wliczając w to S&M, CunningStunts i sławetne LiveShit.

Ale i tak jest dobrze. Jest bardzo dobrze. Jest zajebiaszczo. :allah:
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!

( Obraz usunięty.)

LIVE SHIT - BINGE & PURGE LIVE :headbang:

Pamietam jak kumpel mial to na kasecie, nie moglem z tego jak oni szybko grali te kawalki i to jak najebani:D:D:D

A odnosnie BTBAM: Selkies....., to tez polecam, zajebisty koncert!!!!
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline głuchy_zjeb

  • Gaduła
  • Wiadomości: 225
  • mahoń, heban, emg
    • Komandor gwiezdnej floty
A u mnie w szafie leży coś takiego :D

kawał niezłej sztuki zresztą
ore ore na traktore

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
Przegapiłem kiedy było transmitowane na żywo i od wtedy sprawdzałem co 2 dni czy już wrzucili nagranie. W końcu wrzucili, póki co obejrzałem raz i stwierdzam że zajebiste i na pewno jeszcze wiele razy obejrzę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o luz z jakim to wszystko jest zagrane. Są połamane rify, a pomiędzy nimi przestrzenne, wpadające w ucho melodie. Niesamowite
http://audiotree.tv/session/exotic-animal-petting-zoo/

Offline grz_ost

  • Pr0
  • Wiadomości: 508


Nie trawię za bardzo ich muzyki, ale koncertówka niczego sobie.  ;)

Offline Garf

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Najlepsze DVD jakie ostatnim czasem widziałem należy do STEEL PANTHER - BRITISH INVASION!!! Jak ktoś lubi takie klimaty, niech obada, bo warto!!! :)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Joe Bonamassa Live at RockPalast, ten ostatni Scorpionsów w 3D, The Song Remains the Same Zeppelinów, Clapton Unplugged.

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
dzięki Zelman, zajebiste!

Offline mrshall

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Moje typy to:

Dream Theater - Live at Budokan, Score, NY
Dire Stirats - Alchemy, piękny koncert :D
No i Pink Floyd Live 8 - chociaż krótki, to treściwy

Offline Denat

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 31
W moim przypadku odpowiedź może być tylko jedna:



Gdzie brat dorwał wtedy (1991) tego VHSa już nie pamiętam.

Offline OfensywnyRondel

  • Gaduła
  • Wiadomości: 412
  • podstępny wysłannik kalafiora
cała płyta live ciągiem

nie lubie placki

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Właśnie obejrzałem Celebration Day. Moc jest, choć nie taka petarda, jak 40 lat temu, ale i tak polecam; na pewno warte obejrzenia, na TPB w Full HD jest.
Spoiler

Offline Zbir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 319



Gniecie jeszcze RadioHead - live in basement :D

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115

Offline Przychlast

  • Pr0
  • Wiadomości: 822

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
6 Odpowiedzi
6405 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Gru, 2008, 13:53:26
wysłana przez lord_awesomeguy
15 Odpowiedzi
6342 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Maj, 2012, 13:13:47
wysłana przez KykuPL
1 Odpowiedzi
1397 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2014, 09:45:19
wysłana przez kempas
7 Odpowiedzi
6871 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Gru, 2014, 17:21:14
wysłana przez Matt-Carnage
0 Odpowiedzi
2362 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2016, 09:56:07
wysłana przez karbol