Autor Wątek: Hammondy i różne synth-horror-dzwieki poszukiwane.  (Przeczytany 3514 razy)

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Bez zbednego wstepu: Poszukuje fajnego Hammonda VSTi, czy czegos blisko. Do tego potrzebuje troche dzwiekow z horrorow najgorszej klasy, smyczki jakies czy cos.. Mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi. Wszystko najlepiej jako VSTi.
Nie pogardze tez jakims "rozstrojonym pianem" - nie pamietam jak to sie nazywa - honky costam?

Musze skleic na szybko kawalek w klimatach pop-horrorowo-psychobillowych, jesli ktos wie o czym mowie. ;)


Lord, pomozesz?

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Honky Tonky?

Dobre do organów i innych takich jest Native Instruments B4, do tego dorzucam jeszcze sample z biblioteki Kontakt 3 i ewentualnie do poszczególnych instrumentów wtyczki vst od Melda Production: vibrato, tremolo, ring modulator; phaser i chorus od Sonic Lion; reverb z IR od Bricasti i delay z Ableton Live.

Jakby co, to mogę coś zrenderować i Ci przesłać, bo biblioteki sampli jednak swoje zajmują/kosztują.

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Hmmm... szczerze mówiąc nie wiem co polecić z darmowych rozwiązań. +1 do Native Instruments B4 jeśli chodzi o Hammonda. Smyczki i orkiestra to raczej Symphonic Orchestra od EastWest. Świetne loopy perkusyjne do muzyki filmowej ma Heavyocity Evolve. Do tego jakieś darmowe sample z freesound.org :)

Offline birthmark

  • Gaduła
  • Wiadomości: 445
Jeśli chodzi o Hammondy to: ORGANized Trio albo mniejsze i okrojone MicroOrgan MKII.
Suto wędlin kładź na chleb

Offline Grzgrz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 240
Czasu nie starczylo na testy i poszukiwania wtyczek. Finalnie uzylismy Rolanda - Juno G.. Nawet dalo rade..

Dzieki za odpowiedzi! Chetnie pozbieram info na przyszlosc! :)

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Ja do takich rzeczy używałem emu Yamahy DX-7, ale ja jestem pojebany i używałem FL Studio :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
694 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2013, 18:18:11
wysłana przez Vertigo
2 Odpowiedzi
1912 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Gru, 2013, 15:54:31
wysłana przez Dun
8 Odpowiedzi
7352 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Gru, 2014, 15:04:58
wysłana przez Aston
3 Odpowiedzi
1555 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2016, 14:22:26
wysłana przez temol
4 Odpowiedzi
2809 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2017, 23:05:29
wysłana przez vysnafca75