Autor Wątek: vox time machine - digitech timebender - zna ktoś ??  (Przeczytany 4940 razy)

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
pytanie krótkie - miał ktoś z tym do czynienia ?? jak to się ma do boss-a dd albo echo smarka ??

szukam jakieś alternatywy dla echo którego próbuję ucelować ale mało ich ostatnio, a ostatni jego zakup skończył się doniesieniem na policji o oszustwo :/

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
mialem ten delay przez krotki okres czasu, sprzedalem na rzecz memory man with hazarai.
delay brzmi fajnie ale zupelnie nie teka jak ja chce, brak mu takiego "patetycznego echa" i glębi, brzmi jakos sterylnie a i mozliwosci sa mniejsze niz np w dd-20.
generalnie mam goscia co by chcial go za chyba 450 popchnąc ale uwazam ze lepiej jest zainwestowac i kupic np dd-20 ktory jest na allegro za 650.

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
ten tzn VOX ?? a i żeby było jasne miałem dd-6 i mi nie pasował w żadnym calu szukam coś co będzie bardziej jak echo

Offline youshy

  • Facebook follower No.1
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 422
  • Why do you wear that stupid mansuit?
    • Facebook
Miałem dłużej do czynienia z Vox'em, możliwe że nawet ładne echo byś z tego ukręcił, mnie jakoś wewnętrznie nie pasował, baaardzo mało tajemniczych trybów, tylko long-medium-short i dlatego poluje na hazarai ;)
"To, że nie mam projektu, nie znaczy, że nie mam projektu"

Offline mleko

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
VOX ?? a i żeby było jasne miałem dd-6 i mi nie pasował w żadnym calu szukam coś co będzie bardziej jak echo
to odpuść sobie na starcie timebendera, to jest bardziej zbajerowany efekt z 40 stronnicową instrukcją, a niektóre bajery też nie są najwyższych lotów (brak stereo w niektórych dodatkach, brak ping pong)

apropos voxa to on bardziej odbija niż tworzy głębie.

Offline yapcok

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 99
  • zło jak huj
dzięki za opinie, trafiło mi się, że mam teraz dwa echo parki jak nie miałem żadnego :) więc problem delaya został rozwiązany :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
7311 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lut, 2012, 10:59:36
wysłana przez domas
5 Odpowiedzi
2590 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2012, 02:54:24
wysłana przez schmeckt
4 Odpowiedzi
1810 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Maj, 2012, 13:30:52
wysłana przez terrormuzik
0 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Gru, 2013, 21:04:01
wysłana przez Donnie
1 Odpowiedzi
1951 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Mar, 2014, 19:27:41
wysłana przez vlamnick