Autor Wątek: Randall RH 150 G3 a Randall RH 150 G3 PLUS  (Przeczytany 6955 razy)

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Randall RH 150 G3 a Randall RH 150 G3 PLUS
« 14 Mar, 2010, 09:16:22 »
Jak w temacie.. Panowie czym sie to generalnie różni? Bo róznica w cenie na nowym jest okolo 600zł...
Na allegro jest ta zwykła za okolo 900zł, zastanawiam sie czy jej nie brać jak na poczatek gry w kapeli...
Ale do rzeczy... grał ktoś na jednym i drugim? Czy warto szukać używki z PLUS;em czy sobie darować bo różnica i tak może być znikoma, a cały ten plus to chwyt marketingowy? ;)
Rock

Offline iscaryoth

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Podobno w G3 plus masz zupełnie inny układ odpowiadający za kanał przesterowany, który to jest zaczerpnięty (nie wiem, czy żywcem) z serii V/T Randalla. Trochę inna jest gałkologia, jak to się przekłada na brzmienie, mówiąc szczerze, nie jestem w stanie powiedzieć, bo mam tylko wersję +. Mogę jakieś próbki nagrać, jeśli to Cię zainteresuje mam jakiegoś audix'a i kilka innych mikrofoników i prawdopodobnie również będę chciał moją głowę sprzedać, bo się przestawiam na rack'a. :)

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
OOo widzisz, to ja byłbym mocno zainteresowany co do próbek:) jak nagrasz to wal na gg:) bede wdzięczny:)
Rock

Offline fearlon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 84
Co do wersji z plusem się nie wypowiem, bo nie miałem z nią do czynienia, ale zwykłe G3 miały problem z przebijaniem się w kapeli ;/
ESP LTD EC-400 STBC 18V
Korg DT-10 + Dunlop Crybaby + BBE Sonic Stomp Maximizer + Boss SE-70 & FC-50
H&K TriAmp + Harley-Benton G212 Vintage

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
ja już zgłupiałem odnośnie tego co mam kupić..
Rock

Offline marcin512

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
Co do wersji z plusem się nie wypowiem, bo nie miałem z nią do czynienia, ale zwykłe G3 miały problem z przebijaniem się w kapeli ;/

dobrze wiedzieć ...

Offline iscaryoth

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
Co do wersji z plusem się nie wypowiem, bo nie miałem z nią do czynienia, ale zwykłe G3 miały problem z przebijaniem się w kapeli ;/

U mnie ten plusik się całkiem nieźle przebija. Muszę przyznać, że jak wróciłem po dłuższej przerwie to byłem wręcz zaskoczony tym jak się przecinał ładnie.

Jutro będę na norze z kapelą, więc coś tam zarejestruję. Mam dwie kolumny do dyspozycji: na 2xEminence V12 i 4xEminence Man-o-War. Jakieś preferencje? ;-)

Offline Rock

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
Nagraj wedle uznania:) coś na cleanie, no i na największym szatanie jaki uda Ci się ukręcić :P
Rock

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
3388 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2010, 12:17:32
wysłana przez TripleXXX
29 Odpowiedzi
20970 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lip, 2009, 08:43:48
wysłana przez Tomek Martyniak
10 Odpowiedzi
10757 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Lis, 2009, 22:03:36
wysłana przez Pan Sinner
57 Odpowiedzi
22130 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Sie, 2009, 20:38:08
wysłana przez Drevniak
13 Odpowiedzi
3691 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Lis, 2012, 14:19:43
wysłana przez davidsantana27