Autor Wątek: Dean najlepszy spośród 7-strunowców  (Przeczytany 9768 razy)

Offline sting

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 15
Odp: Dean najlepszy spośród 7-strunowców
« 15 Mar, 2010, 21:17:26 »
tak Metal pomaga w sprowadzaniu sprzetu polecam!

W porządku gość, ja potrafilem tylko wybrzydzać ze wioslo takie a takie od lipnego koloru do mikroskopijnych odprysków. Ale w koncu udało sie sciągnąc Dean'a w stanie idealnym i dobrej cenie. W sumie to mu wisze za to jeszcze Jacka Danielsa ;P ale niedlugo to ureguluje.

Co do samej Gitary (tak jak mowilem nie umiem zabardzo opisywać)

Pierwsze wrażeniu po wyciągnieciu z przeciwpancernego case'u gitara nie jest az tak duża jak to jest widoczne na zdjeciach. Gabarytami można by powiedzieć ,ze jest troche mniejsza od Ibanezów RG.

Grafika odrazu zwala z nóg czego również nie widać na fotach - wszystko sie  mieni pod swiatło łącznie z grafiką na główce"

Po wzięciu do łapy:
Gitara ma nienaturalnie cienki gryf- jesli ibanezy mają gryfy wyscigowe to ten dean jest jeszcze 4x szybszy. Idealny do shreedu (ale to nic nowego) zwłaszcza w połączeniu z mega niską akcją strun.

Co to brzmienia, wole sie narazie nie rozpisywać (nawet chałturniczo) bo nie mam porównania.  
 
Floyd- sprawuje sie calkiem dobrze, nie traci stroju jak dla mnie moglby chodzic tylko troche lżej.

No i faktycznie warto dodać iż dobrym rozwiązaniem jest budowa cutaway która znacznie ułatwia dostep do górnych progów.W połączeniu z dobrze wyprofilowanym gryfem oraz niską akcją strun te trze cechy umozliwiają rozwinąc naprawde ciekawe predkosci na tym wiośle:)

Jak narazie jestem w 100% zadowolony z owego wiosla i polecam ale cena 12.000 bo taka jest detaliczna w polsce to moim zdaniem troche przegięcie.
pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 15 Mar, 2010, 21:18:57 wysłana przez sting »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Najlepszy kawałek na 7mce

Zaczęty przez Corny Muzyka

9 Odpowiedzi
4547 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sty, 2009, 11:05:01
wysłana przez Pan Sinner
21 Odpowiedzi
19599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Lis, 2009, 20:57:01
wysłana przez nikt
Najlepszy technical death?

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

18 Odpowiedzi
5005 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sie, 2011, 19:30:36
wysłana przez Yony
32 Odpowiedzi
11417 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Kwi, 2014, 14:47:36
wysłana przez OMSON
6 Odpowiedzi
6143 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lis, 2018, 23:19:24
wysłana przez Johnny