Autor Wątek: Pytanie 15 - Konkurs urodzinowy  (Przeczytany 9486 razy)

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Pytanie 15 - Konkurs urodzinowy
« 21 Lut, 2010, 13:22:45 »
Pytanie mam nadzieję rozstrzygające na specjalnych zasadach :

Spoiler

Pierwsze pięć odpowiedzi  = 1 punkt.
Bonus
Za pierwszą pełną odpowiedź, oraz opis dziejów maskotki włącznie z modyfikacjami, wątpliwościami co do jej pochodzenia etc.. - 3 punkty
Imprezę kończymy o 16tej.
« Ostatnia zmiana: 21 Lut, 2010, 13:25:47 wysłana przez Harvest »

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Nikt, sinner
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline valentine

  • Gaduła
  • Wiadomości: 395
sinner i nikt.
gitara to lacs rg7 emloyee custom omylnie wczesniej nazywana jako munky proto nikt wymienil w nim na blaze custom i wstawil tremolo no a sinner q tunner

Offline MarkMorton

  • Gaduła
  • Wiadomości: 101
Shpad'L Custom Shop Deluxe Headless Fretless Pickapless Stringless ;P

Została stworzona na jakimś party w warszawie. Gitara oczywiscie monolit. Sypie gruzem i piachem gdy trzeba. Nie leci na głowke ponieważ jest w technologi headless i tak samo nie ma dłuchych dzwięków bo jest stringless :P

Sinner ja miał i ktoś jeszcze
I'm Jesus Christ, whether you accept it or not, I don't care. HEVY METYL HOBBYT

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Nikt i Sinner

Ibanez LACS Matty Baratto
Numer seryjny: 112096MPB
Wioslo bylo zbudowane 20 listopada 1996 , jest to model wykonany przez i dla jednego z pracowników LACS Mattego Baratto. Przetwornik został wymieniony na Blaze Custom Bridge później na Q-Tuner a następnie na BKP Nailbomb, do tego założony został do niej Tremol-no. Protoplasta K-7 lub modelu Dina. Brakowało jej szlifu kilku progów :P
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
chodzi zapewne o RG7 LACS Employee Custom(Matty Baratto)

Na poczatku mylnie nazywany "Munky proto", jest to model wykonany przez jednego pracownika LACS dla siebie, jak zeznaje taka Hosono.

Cytat z tematu Przemka odnosnie historii i pochodzenia:

 "Gitarę pierwszy raz zobaczyłem w galerii kolekcjonerów na Jemsite i od razu na nią zachorowałem. Kiedy zobaczyłem ja kilka lat później na ebayu (45min do końca aukcji) od razu zalicytowałem. Po ciężkich przeprawach ze sprzedawcą który nie chciał jej wysłać poza USA użytkownikowi bez komentarzy w końcu dotarła do mnie.

Gitara została wyprodukowana w 1996 roku i jak na tamte czasy jest niezłym wynalazkiem, zupełnie odbiega designem od wszystkiego co wtedy produkowane. Bardzo odważna stylistyka.

W odróżnieniu do tgo modelu Munky zmienił projekt w końcowej fazie i dodał potencjometr tone, neck pickup oraz 3 pozycyjny przełącznik ślizgowy. Gitarę która jest ostateczną wersją tego projektu ma do dzisiaj i bardzo często używa jej na koncertach. Dodatkowo cały hardware został w niej pomalowany na biało. Jak znajdę fotkę to wkleje. Mozna powiedzieć że od tego wiosła wyewoluowała koncepcja stworzenia modelu K7"


Z modyfikacji mozna wspomniec o zmianie przetwornika, ta o ktorej slyszalem byla trzykrotna. Ostatecznie wyladowal w desce bialy BKP nailbomb.

Wlascicielami byli: jeden hamerykaniec kolekcjonej z jem site, nastepnie Przemek(nikt) oraz Sinneiro, a potem zdaje sie jakis angol.


I to tyle :)

Nie jestem pewien czy to o ta maskotke chodzi, ale zapewne tak.

Bo shpad'l custom, fretless, string less a ostatecznie przerobiony na headless, ltorego posiadaczek byl Wrobel - byl w gruncie rzeczy tylko ciekawostka.
No pain No gain !



Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Gitarę posiadał najpierw nikt(kupił ją na aukcji ebay), potem odsprzedał ją Sinnerowi, a ten sprzedał ją w Anglii. Gitara się przewinęła jeszcze jako link do ebaya(z bardzo zawyżoną ceną) gdy znów zmieniała właściciela.
O gitarze:
Model: RG7 LACS Employee Custom  początkowo omylnie nazwany jak w info na jemsite (Munky Proto)
Numer seryjny: 112096MPB
Wykonana w w 1996 roku w Los Angeles Custom Shop
Jej pochodzenie jest zagadką ponieważ jak napisał nikt:
"Wiosło jest sporą zagadką ponieważ nie miałem ani ja ani poprzedni właściciel dostępu do oryginalnej specyfikacji z fabryki. Nie udało mi się także nic dowiedzieć na jego temat od Taka Hosono który jest teraz dyrektorem LACS,poand to że jest to model wykonany przez i dla jednego z pracowników LACS. Nie prowadzą oni katalogowania zamówień według specyfikacji…"
Na początku siedział w niej  Dimarzio Blaze neck, potem Dimarzio Custom Bridge, następnie Q-Tuner.
Sinner zamonotował w niej również nowy potencjometr, a potem wymienił go jeszcze raz.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
UPDATE: Gitara została wyprodukowana 29.11.1996r. Wykonano 3 sztuki tego modelu, jedna dla Korna, jedna dla Primal Rage oraz jedna dla Matty Baratto (i właśnie tą zakupił Nikt na ebayu). Była to 112ta gitara wyprodukowana w 1996r. "P" w numerze seryjnym oznacza "prototyp".
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Hmm no dobra.. najbogatszy opis dostarczył Radek więc 3 punkty wędrują do niego :/ Trochę niefortunnie sformułowałem to pierwszy pełny... bo to się trudno definiuje co to jest pełny :/


Więc tak będzie sprawiedliwiej.