Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1378701 razy)

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
To nadal tylko telefon.

Osobiście wolę surowe nagranie bez fajerwerków, za to w solidnej jakości, i postprocesy/color grading zrobić sobie samemu.
Już nie mówiąc o tym, że żadna siła nigdy nie zmusi mnie do kupienia/używania czegokolwiek od Apple.


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
A ja, wyobraź sobie, zaczynam się troszku łamać :D
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Jak już się wejdzie w ekosystem, to potem ciężko go opuścić, np. w tym roku ze względu na kartę graficzną musiałem zmienić Macbooka M1 na Asusa Zephyrus i mimo że to sprzęt teoretycznie mocniejszy pod każdym względem, to okropnie żałuję przesiadki. Podobnie wcześniejsze próby przejścia z iPhone na Androidy zawsze były bolesne i po roku-dwóch wracałem z płaczem do jabłek

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
1. Wczoraj synek mi pokazał, co po update potrafi robić ze zdjęciami jego XS i... szokłem. Chociażby lepiej wycina obiekty ze zdjęcia niż algorytm Photoshopa!
Plus oglądam porównania jakości zdjęć, bo ns tym mi najbardziej zależy. Także łamanko trwa :D

2. Odcinek 7 z 24, czyli to dopiero połowa i to pierwszego sezonu, ale ANDOR to NAJLEPSZE, co trafiło się Gwiezdnym Wojnom od czasu Gwiezdnych Wojen ;). Czyli oryginalnej serii. Howgh!

Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Byłem pewien, że Andor się skończy po 6. odcinku, a tu pozytywne zaskoczenie, że będzie sporo więcej :D Pełna zgoda, zarąbiście zrobione od początku do końca.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Wtf
Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
To podpałka za ~150k PLN ?

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Napisałem do autora zdjęcia o co kaman.
Paczki z głów!

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Jak to co? Headlessy robi xd

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
No i zaraz się znów zacznie 😁. Bo od tego się zaczęło, że wg niego headlessy są dla gejów 😉😉.

Na razie wiem już tyle:
"Putting an end to a fake legacy that’s led to nothing but pain and loss for so many. He deserves to be cancelled."

Jeszcze nie mam info jakim cudem tyle Vików w ogóle można było zgromadzić w jednym miejscu, bo to jakoś jego dwa lata produkcji. I oszukiwania klientów ;)
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
Polewam z typa. Nic tak nie wpływa na sprawiedliwość dziejową jak dokumentowanie niszczenia przedmiotów za które się zapłaciło.
A VIK ma to wszystko w huiu i robi dalej biznes. Jak cała reszta która przerobiła ludzi na ss.org
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Rot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 368
Jak bardzo przejebane jest granie Homo Sum Decapitated, i jak bardzo u mnie prawa ręka leży i kwiczy.

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Za pół roku Homo Sum będziesz śmigał i będziesz miał kolejny, bardziej przejebany, kawałek do kwiczenia :D

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Zmieniałem struny ostatnio w Shoggie.
Pyk, pyk i wszystko stroi, intonacja zachowana, nie ma potrzeby ciągłego dostrajania przez pierwszą godzinę (jak np miałem w KM7 z blokowanymi kluczami).
Życie może być prostsze ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Wklejam w ten wątek, bo w końcu Netflix nie spierdzielił jakiejś starej wersji czy historii. Wow! ;) Do tego szok nad samym przesłaniem. M. in. cały koncept tego, że kutafon, który nie wystrzeli jednego naboju wysyła na śmierć i horror miliony innych...

Paczki z głów!

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664


Lol, nie lepiej jakąś koncertówkę sobie włączyć
« Ostatnia zmiana: 16 Lis, 2022, 07:23:32 wysłana przez Pronounce »

Offline Chomick

  • Pr0
  • Wiadomości: 573


Lol, nie lepiej jakąś koncertówkę sobie włączyć

Co Ty chcesz -  nawet odwzorowali ilość i zachowanie ludzi pod sceną podczas typowego koncertu jakiś lokalsów w pubie :D

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
I to jest ta przyszłość ludzkości?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Ostatnio przenosiłem zapięcia na nartach w inne miejsce i zaślepiłem stare otwory po wkrętach najmocniejszą substancją świata, czyli pyłem drzewnym zmieszanym z klejem cyjano-akrylowym ;). Po polsku: super glue :D :D
Słyszałem też o proszku do pieczenia. Ale zapomnijmy o tym. Przedstawiam Państwu.....!

Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
poczekajmy aż Nałkowcy z Jutuba odkryją mielone włókno węglowe albo, niedajboże, cząstki SiC :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
Chodzi o cuda jakie się ma w domciu :) Jeden ruch ręką do szafki w kuchni, albo biurka i skleisz nawet złamane serce... :D
Wacusia za to może faktycznie dopiero tym co piszesz :D
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 755
"CD PROJEKT podsumowuje III kwartał 2022 roku

Pod względem finansowym był to najlepszy III kwartał w historii CD PROJEKT.

246 mln złotych skonsolidowanych przychodów, które osiągnęliśmy w tym okresie, to w głównej mierze efekt solidnej sprzedaży Cyberpunka ( :o :o). Zysk netto Grupy wyniósł 99 mln złotych, co daje rentowność Grupy na poziomie 40%".
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 200
:)

Tylko jak się zestawi że 99mln to zysk całej firmy, budżet na samego CP wynosił 1,2 mld, a same wynagrodzenia za kwartał zjadają 36mln to już tak kolorowo nie jest.
To samo z wyceną giełdową. Nawet po spadku z 400zł za akcje do 120zł obecnie, współczynnik cena/zysk jest powyżej 40... czytaj balon jak hui.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan