Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1384126 razy)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Przyjechał do nas na święta wujas z UK. Z córką. Nie widziałem jej rok. Była dosyć puszysta. Teraz wygląda jak te laski z Vines'ów  :o.

Spoiler

Spoiler

Nas się nie pytaj, jej zapytaj.
Podobno w stanie Luizjana takie praktyki są na porządku dziennym ;)

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Już pojechali... Co widziałem to moje :D
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Poka, bo Cie @domas zbanuje :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja dwie moje kuzynki obróciłem, być może że trzy ale do końca nie pamiętam miałem 7 lat.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Chyba tutaj to pasuje.  Jechalem do PL. Wjechałem na naszą super krajówke na Gdańsk. Ślisko, kręto wiec zwolnilem. Patrzę a tu mnie tir próbuje wyprzedzić. Oczywiście uniemożliwiłem mu to i dalej zwolnilem przez następne 30km. Wjeżdżam do mojego rodzinnego miasta. Tru tru tru. Jedna wielka dziura. Od dworca poprzez centrum do konca miasta. Tru tru tru. Myślałem, ze szwaby maja takie sobie drogi,  ale jednak maja super zajebiste.
007

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Chyba tutaj to pasuje.  Jechalem do PL. Wjechałem na naszą super krajówke na Gdańsk. Ślisko, kręto wiec zwolnilem. Patrzę a tu mnie tir próbuje wyprzedzić. Oczywiście uniemożliwiłem mu to i dalej zwolnilem przez następne 30km. Wjeżdżam do mojego rodzinnego miasta. Tru tru tru. Jedna wielka dziura. Od dworca poprzez centrum do konca miasta. Tru tru tru. Myślałem, ze szwaby maja takie sobie drogi,  ale jednak maja super zajebiste.

?

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Szokuje mnie, ze próbował mnie tir wyprzedzic i szokuje mnie stan dróg w moim rodzinnym mieście . Pozdro600
007

Orange

  • Gość
@bandit co się głupio pytasz? Gwoździe po drodze rozsypał. Proste.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Teraz jest oczywiście lepiej, ale kiedyś budziłeś się jako pasażer, bo tak zaczynało tłuc po wjechaniu na polską stronę...
Paczki z głów!

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
NOWOROCZNY SZOK.

Daawno temu wrzuciłem tu jakąś dziwną elektroniczną sklejkę. Nawet się tutaj spodobała, ale to nie było nic wielkiego i temat ucichnął. Z hoock'a tegoż numeru zrobiłem beat pod hiphop i wystawiłem gdzieś na sprzedaż. Zapomniałem o tym wszystkim, w 2016 robiłem kasę pod zupełnie inną branżą itp. Po okresie półtora roku od publikacji pisze klient, że jeśli beat jest wolny - bierze go i to za sumkę, która nawet przerosła moje początkowe oczekiwania. Say what say what.

Spoiler

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
NOWOROCZNY SZOK.

Daawno temu wrzuciłem tu jakąś dziwną elektroniczną sklejkę. Nawet się tutaj spodobała, ale to nie było nic wielkiego i temat ucichnął. Z hoock'a tegoż numeru zrobiłem beat pod hiphop i wystawiłem gdzieś na sprzedaż. Zapomniałem o tym wszystkim, w 2016 robiłem kasę pod zupełnie inną branżą itp. Po okresie półtora roku od publikacji pisze klient, że jeśli beat jest wolny - bierze go i to za sumkę, która nawet przerosła moje początkowe oczekiwania. Say what say what.

Spoiler

E tam coś kręcisz, że nie wierzę
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline bandit112

  • Gaduła
  • Wiadomości: 305
Nie - e

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 To co - mamy nasłuchiwać w TV nowej reklamy podpasek albo wc kaczki z tym podkładem?
Szacun.  Thordendal ze swoimi chujowymi solówkami się chowa.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2017, 23:01:34 wysłana przez theremin »
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Nie wiem, w jaki temat. Uczucie ambiwalentne. Z jednej strony zamordowano człowieka w Ełku. Z drugiej: czego się tak naprawdę gościu spodziewał, jak z kolegami niszczył restaurację, wrzucał do środka petardy i race, potem wpadł, ukradł i zaczął uciekać. Z trzeciej: zamieszki, bo biedny Daniel, bo reakcja nieadekwatna do czynu. 4: Ełk solidaryzuje się z biedniusim Danielem, który miał na koncie 4 sprawy o groźby i rozbój.
5: reakcja internetów:

Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dodaj do tego wypowiedź Błaszczaka, który stwierdził ze "chęć społecznego linczu była w tej sytuacji całkiem zrozumiała"

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Nie wiem, w jaki temat. Uczucie ambiwalentne. Z jednej strony zamordowano człowieka w Ełku. Z drugiej: czego się tak naprawdę gościu spodziewał, jak z kolegami niszczył restaurację, wrzucał do środka petardy i race, potem wpadł, ukradł i zaczął uciekać. Z trzeciej: zamieszki, bo biedny Daniel, bo reakcja nieadekwatna do czynu. 4: Ełk solidaryzuje się z biedniusim Danielem, który miał na koncie 4 sprawy o groźby i rozbój.
5: reakcja internetów:

( Obraz usunięty.)

Tutaj też usprawiedliwiacie morderstwo?

Fakty ustalone do dziś:
- gość wszedł do knajpy rzucił kilka obelg na tle rasowym.
- wyszedł z lokalu i nie zapłacił za dwa napoje.
- właściciel i kucharz wybiegli za nim po czym dostał 3 razy nożem z czego raz w serce.
- petarda została wrzucona do lokalu po zamordowaniu 21 letniego Daniela i prokuratora już na obecnym etapie nie łączy spraw

Bat, nie wiem czy pracowałeś kiedyś w knajpie ale ja tak. Gdybym miał mordować każdego kto mi ubliżał lub nie płacił to codziennie by ktoś ginął.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Tutaj też usprawiedliwiacie morderstwo?
Ale gdzie??
Paczki z głów!

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Z drugiej: czego się tak naprawdę gościu spodziewał, jak z kolegami niszczył restaurację, wrzucał do środka petardy i race, potem wpadł, ukradł i zaczął uciekać. Z trzeciej: zamieszki, bo biedny Daniel, bo reakcja nieadekwatna do czynu. 4: Ełk solidaryzuje się z biedniusim Danielem, który miał na koncie 4 sprawy o groźby i rozbój.
Tu
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
WAT?
Może podkreśl, że napisałem "reakcja nieadekwatna do czynu"?. Czego gościu się spodziewał - w sensie: braku reakcji? A była nieadekwatna. Ale jak coś modzisz, to wiesz, czego się spodziewać? Jeden facet w 3mieście zajechał parę razy drogę drugiemu, to go śledził pod chatę i też dziabnął nożem. Nigdy nie wiesz. Ale jak dymisz, to możesz się doczekać, tylko nie wiesz czego. Reszta to nadinterpretacja.
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Zawsze mnie zastanawiał romans łobuzów z kebabem. Ciekawe czy taką samą słabość mają muzułmanie do golonki w piwie? Tak czy siak - Twierdza Ełk walczy! :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
WAT?
Może podkreśl, że napisałem "reakcja nieadekwatna do czynu"?. Czego gościu się spodziewał - w sensie: braku reakcji? A była nieadekwatna. Ale jak coś modzisz, to wiesz, czego się spodziewać? Jeden facet w 3mieście zajechał parę razy drogę drugiemu, to go śledził pod chatę i też dziabnął nożem. Nigdy nie wiesz. Ale jak dymisz, to możesz się doczekać, tylko nie wiesz czego. Reszta to nadinterpretacja.

Tak samo mógłbym pisać że czego się spodziewał agresor po tym jak zabije dzieciaka? Że mu nie zrobią wjazdu na chatę i nie zdemolują lokalu? Tylko chyba nie o takie standardy zachowań w kraju nam chodzi i samosądy.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Tak tak , natomiast wiedza ogólna to raczej obca rzecz naszym patriotom gdy Hindusów, Sikhów i Arabów wrzucaja do jednego worka, a ich bary i inne smaruja "fuck isis" .
Twierdza Sopot także walczy, dzielny chrześcijanin ugodził drugiego nożem w walce o wyższość jego zdania nad zdaniem adwersarza, ludzie czyście ochujeli ?
Panowie, Przemek, nie wyciągniesz noża bo zachowujesz zdrowy rozsądek... lub tez "nie czujesz sie na siłach" uzyć broni  przewidując możliwe konsekwencje, ilu z nas go traci jak ktoś nas wkurwi na maksa i to nie to ze bronie takie zachowanie, jednak znam mozliwości naszych "patriotów" i wg mnie jest ono dalekie od normy . Ilu bramkarzy w knajpach naduzyło siły. Szkoda ze z tego robi sie wąntek nacjonalistyczny a nie porachunków między ludźmi bez etnicznych dodatków.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
No ale chwilowo to Pan Algierczyk zajebał kosą Sebixa, a nie odwrotnie. Nie wiem jaki wpływ miał na to aspekt kulturowy - obstawiam, że jakiś jednak miał. Tak czy siak - sytuacja win-win: ciapaty zajebał niewiernego, więc ma plusy u Mahometa, natomiast od nas poszedł jasny sygnał - w sytuacji ekstremalnej nie wychodzimy na ulicę malować kredkami po asfalcie, tylko napierdalamy. Nie tam od razu, żebym się cieszył i pochwalał, ale... ;)

I tak btw - gdyby ten chłopak z tira w Berlinie miał przy sobie nóż, to by może temu bydlakowi wpierdolił go w ten jego brudny ryj i teraz by żył.

Naturalna chęć do posiadania broni i sama umiejętność obrony nie jest niczym nagannym, chociaż tak wszystkich tresuje pedalstwo i inne lewactwo.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2017, 10:18:47 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No ale chwilowo to Pan Algierczyk zajebał kosą Sebixa, a nie odwrotnie. Nie wiem jaki wpływ miał na to aspekt kulturowy - obstawiam, że jakiś jednak miał. Tak czy siak - sytuacja win-win: ciapaty zajebał niewiernego, więc ma plusy u Mahometa, natomiast od nas poszedł jasny sygnał - w sytuacji ekstremalnej nie wychodzimy na ulicę malować kredkami po asfalcie, tylko napierdalamy. Nie tam od razu, żebym się cieszył i pochwalał, ale... ;)

....

Coś Ci sie chyba pojebało , Czy ta sytuacja zaczeła się od ataku ciapatych na biednych młodych polaków ? :o
Czy od bezczelnej kradziezy gówniarza, który robił to notorycznie ?
Czyż to nie Wy, nie Ty, domagasz się prawa mój dom moją twierdzą i pozwolenia na broń ? No to Ciapaty zrobił sobie to prawo
to o co macie pretensje ? W sytuacji ekstremalnej nie spuszcza głowy i nie nadstawia drugiego poliooczka tylko napierdala... " nie to zebym sie cieszył i pochwalał ale ... "

Piotr jest mi to obojetne na czyja własność podniósł rekę ten gówniarz, czy ciapatego czy polaka czy zyda, to nie było jego i nie miał żadnego prawa kraść obrażać itd. Tak samo niekt nie ma prawa odbierać zycia, owszem lepiej i śmieszniej by było gdyby przyjebał debilowi bejsbolem, najlepiej z grawerką husarii albo Polski Walczącej
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2017, 10:35:51 wysłana przez commelina »

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Nie wiedziałem, że już można zajebać kogoś kosą, jeśli ci wyniesie z chaty puszkę coli? Jarek, przytomny jesteś?