Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1383600 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Żałosne pierdolenie. Jeden lubi superstraty, inny LP. Nie wiem o co ten ból dupy, że wszystkim musi się podobać to samo co wam. Tym bardziej, że nie widzę tu argumentów, a jedynie machanie swoim ego. Wam się pewnie zawsze podobały chude laski. Ja zawsze lubiłem jak babeczka ma kawał dupska. Więc kwestie wieku nie mają tu żadnego znaczenia.
Zresztą mam 31 lat, brzydki nie jestem, więc trochę tych doświadczeń było i trafiałem też na bardzo atrakcyjne, chude dziewczyny i chociaż wizualnie mi się podobały to seksualnie taka chudość zawsze działała odpychająco. Więc chujowo piszecie, że wiecie lepiej co się komu podoba. Trochę pokory, bo sam fakt skończenia 40 lat nie daje upoważnienia do wypowiadania się z pozycji wszechwiedzącej. Trzeba mieć argument. Inaczej po prostu wychodzi się na buca.
Zresztą niektórzy też piszą w kontekście okrąglejszych kobiet w podobnym tonie, czyli "prawdziwy facet lubi krągłe kobiety, a za chudymi latają gówniarze, jak będziesz w moim wieku to zrozumiesz". Tak samo żałosne wmawianie komuś, że sam nie wie co go jara.

Prawie jak w skeczu:

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
bardziej:


Ale Wuj Bat to tylko tak sobie gada ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2016, 10:57:14 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Ja pitolę oni to tak na poważnie wszystko biorą.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Trolling is an art
Jazz, Lounge, Downtempo

Orange

  • Gość
Panowie, rozumiem, że macie po domach rakety 10/10 i nawet nie paczacie na takie o.

Spoiler


Ja tu do Twojej prawdy życiowej, którą uskuteczniałeś jakiś czas temu piję.
"Jak laska ma małe cycki i nie potrafi gotować, to nie jest materiał na żonę. Zapamiętajcie moje słowa." Ja zapamiętałem. Czyżbyś Ty zapomniał?

Posty połączone: 22 Lip, 2016, 11:39:57
I tak. Napisałem to już wcześniej - moje życie jest nudne i ja też jestem nudny. Będziesz w moim wieku to pogadamy :P

BTW ciekawy skrót życiorysu.
« Ostatnia zmiana: 22 Lip, 2016, 11:39:58 wysłana przez Orange »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Chłopaki, lol pls :) Równie dobrze Mother Puncher bije matkie :D...

Spoiler
Paczki z głów!

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Strasznie lubię te dyskusje
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
4string


Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Azis style ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Azis style ;)

Dziś przez pół dnia próbowałem sobie przypomnieć jak się nazywa :P
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Dzisiaj po drodze do banku zauważyłem sklep muzyczny. Poszedłem i zobaczyłem wzmak Budda. Nigdy nie było dane mi ogrywać.

Kurwa... 45watt head, paczka JCM900, jakiś telecaster mexykański... Wyjebało mnie z kapci. Chyba znalazłem swoje brzmienie. No sok jak chuj. Dopalić i myślę że bym szatana przywołał śmiało.

Clean też ładny, aczkolwiek Rivera miała ładniejszy :P
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Myślałem że taki rzeczy już nie istnieją. Kible post komunistyczne z półeczką na gówna. Srasz i gówna leży i pachnie. Nie posiedzisz bo perfumy cię zabiją.
Kto to wymyślił. Chcesz spuscić a gówna się układa z nurtem i se leży i ma w dupie spadniecie z niagary do przerębla. Jedyny sposób jaki odkryłem to odłożyć papierem i wtedy jakoś spada. Papieru paczka 12 na tydzień. Szok i nie dowierzanie.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Półeczka jest prozdrowotna. Stan stolca dużo mówi o stanie organizmu. Są ludki które tylko takie kible kupują.
Ale gówniany temat zapodałeś.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 461
Ale gówniany temat zapodałeś.

Kiedyś czytałem bardzo poważny artykuł o tym jak naukowcom z NASA spędza sen z powiek konsystencja i zbyt duża tłustość stolca kosmonautów  :D
« Ostatnia zmiana: 05 Sie, 2016, 02:14:10 wysłana przez Algiz »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Myślałem że taki rzeczy już nie istnieją. Kible post komunistyczne z półeczką na gówna.
Stary, poważna sprawa. U mojej mamy takie toto jest i musiałem mocno trzymać rękę na paszczy, żeby się nie porzygać... :) Jak jest coś takiego, to odpadam: nie wynajmę, nie skorzystam, nie! :)

« Ostatnia zmiana: 05 Sie, 2016, 16:12:56 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Myślałem że taki rzeczy już nie istnieją. Kible post komunistyczne z półeczką na gówna.
Stary, poważna sprawa. U mojej mamy takie toto jest i musiałem mocno trzymać rękę na paszczy, żeby się nie porzygać... :) Jak jest coś takiego, to odpadam: nie wynajmę, nie skorzystam, nie! :)

( Obraz usunięty.)

Raz się porzygasz a raz przepełni Cię poczucie dumy.

Offline Lubder

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
Myślałem że taki rzeczy już nie istnieją. Kible post komunistyczne z półeczką na gówna.
Stary, poważna sprawa. U mojej mamy takie toto jest i musiałem mocno trzymać rękę na paszczy, żeby się nie porzygać... :) Jak jest coś takiego, to odpadam: nie wynajmę, nie skorzystam, nie! :)

( Obraz usunięty.)

Raz się porzygasz a raz przepełni Cię poczucie dumy.

Miałem taki kilkanaście lat w domu. Dobrze, że nie miałem snapchata.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Pivo - to je organiczny odruch, nawet nie chcę myśleć. Raz nawet nawaliłem tyle, że... Aaaaaa kończymy temat!@!! :D
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Zawsze się zastanawiałem czy ta półeczka jest dla ciekawskich czy sentymentalnych.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Inne opcje:
- projektował masochista
- fanatyk
- mega jajcarz




Posty połączone: 06 Sie, 2016, 21:17:44
https://www.youtube.com/watch?v=DrDM6V08wcE&feature=youtu.be
Devin Townsend, geniusz. Nic nowego.
7:37 źrenice ( i jeszcze w kilku innych fragmentach) :)
Ha, nie myślałem, że ludzi jeszcze biorą takie rzeczy, legendy wokół zespołów, jak w latach 80', kiedy wytwórnie tworzyły nawet życie prywatne gwiazd, itd... :)

Yo, @a197 ! Ponieważ dziś dosłownie raz dziesiąty leci to właśnie wykonanie, więc popatrzyłem na nie w końcu Twemi oczyma, odnalazłem ten post i składam przeprosiny, bo rusza mnie to też, niesamowicie! W ramach przeprosin mogę nawet być z tyłu! :)
« Ostatnia zmiana: 06 Sie, 2016, 21:17:45 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Pracuję ostatnio zdalnie z ludźmi z całego świata i mamy bardzo duży przemiał. Powoli staję się rasistą.

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Niech zgadnę: południowa Azja daje się we znaki?

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Uwaga, solidna porcja konkretnego, tłustego rasizmu:

Spoiler
« Ostatnia zmiana: 08 Sie, 2016, 11:48:28 wysłana przez pivovarit »

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
@pivovarit  - dodałbym jeszcze Filipińców - trochę lepsi Hindusi z lepszym akcentem :)
Finowie/Szwedzi - jeszcze większy luz niż amerykanie, poszanowanie wolnego czasu wszystkich. Projekty trwające w Polsce 3 miesiące tam się robi 2 lata :)
Ogólnie tak jak piszesz, nic nie uczy rasizmu tak jak międzynarodowe zespoły :)
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl