Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1383598 razy)

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Przeczytaj, już tak nie śmieszy :/

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Przeczytaj, już tak nie śmieszy :/

Nope, śmieszy nadal :)
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet. Wykop w formie.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline inches666

  • Gaduła
  • Wiadomości: 366
  • Uczulenie na 4/4
Zszokowało mnie to że Skyharbor miało tak chujowego akustyka...
www.soundcloud.com/inches666
Ha Ha Ha Ha
Ce dur A mol

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Zmierzyłem latencję end-to-end w moim setupie i wyszło... 45ms. :o

Szokłem, że w ogóle mi to nie przeszkadza.

Offline michu123PL

  • Pr0
  • Wiadomości: 558
  • Rycerz Cebulowego Stołu
Zszokowało mnie to że Skyharbor miało tak chujowego akustyka...

Potwierdzam. A szkoda, bo zagrali fajnie.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
ostatnio był poruszany temat jakości siódemki jacksona USA, tutaj http://www.sevenstring.org/forum/sevenstring-guitars/291095-ngd-jackson-b7-satin-black-extra-fret-d.html próg więcej :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
To jak 4% więcej w jogurcie. Ja bym się cieszył.

Spoiler
Paczki z głów!

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Eurowizja... W tym roku to będzie chyba konkurs kto jest bardziej niepełnosprawny. Najpierw zespół Down'a z Finlandii, u nas Monika Kuszyńska. Czekam na resztę
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
[antisocial mode on]

Obstawiam Ukrainkę spod Czarnobyla rocznik 1986 (można będzie sobie wybierać i przebierać w wadach i defektach, każdy coś znajdzie dla siebie), dodatkowo taką której brat / siostra / chomik polegli w Donbasie. Wygrana w kieszeni, nawet jakby zaśpiewała "Kalinkę". Fałszując.

[antisocial mode off]
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Zomb chce puscic mese Single Recto (okej no to akurat nie jest niczym szokujacym)

ale...ale! ktos na forum chce kupic wlasnie mese Single Recto!

nie wiem jak wy, ale ja nie wiem co sie teraz stanie! :D

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Zomballo

  • Gość
Tego nawet nie wiem ja. Suspens rośnie. :D

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Eurowizja... W tym roku to będzie chyba konkurs kto jest bardziej niepełnosprawny. Najpierw zespół Down'a z Finlandii, u nas Monika Kuszyńska. Czekam na resztę

Kumpel zapodał mi właśnie tą kapele z Down'em...nie chce być chujem ale bębniarz wygląda dość...zwyczajnie.
Czekamy na power-metal z chorymi na padaczkę.

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
Eurowizja... W tym roku to będzie chyba konkurs kto jest bardziej niepełnosprawny. Najpierw zespół Down'a z Finlandii, u nas Monika Kuszyńska. Czekam na resztę

Kumpel zapodał mi właśnie tą kapele z Down'em...nie chce być chujem ale bębniarz wygląda dość...zwyczajnie.
Czekamy na power-metal z chorymi na padaczkę.


tacy to dżety raczej

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Eurowizja... W tym roku to będzie chyba konkurs kto jest bardziej niepełnosprawny. Najpierw zespół Down'a z Finlandii, u nas Monika Kuszyńska. Czekam na resztę

Kumpel zapodał mi właśnie tą kapele z Down'em...nie chce być chujem ale bębniarz wygląda dość...zwyczajnie.
Czekamy na power-metal z chorymi na padaczkę.


tacy to dżety raczej

Dżety? A co oni kurwa, czarne dziury, że robią dżety? :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Zomballo

  • Gość
Zomb chce puscic mese Single Recto (okej no to akurat nie jest niczym szokujacym)

ale...ale! ktos na forum chce kupic wlasnie mese Single Recto!

nie wiem jak wy, ale ja nie wiem co sie teraz stanie! :D



:D



Spoiler

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
Zomb chce puscic mese Single Recto (okej no to akurat nie jest niczym szokujacym)

ale...ale! ktos na forum chce kupic wlasnie mese Single Recto!

nie wiem jak wy, ale ja nie wiem co sie teraz stanie! :D



:D

( Obraz usunięty.)

Spoiler

no i nie zrobilem popcornu:P

"La Mesa Zomballa" - la primera telenovela de sietecuerdas.pl // pierwsza telenowela sevenstring.pl !!!

||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Wikipedia:
Cytuj
Antybiotyki nie są skuteczne w przypadku zakażeń wirusowych, a zatem nie mają żadnego wpływu na wirusy powodujące przeziębienie[51]. Ze względu na możliwe zdarzenia niepożądane podawanie antybiotyków przynosi szkody; niemniej są one powszechnie przepisywane pacjentom[51][52]. Częstymi przyczynami powszechnego przepisywania antybiotyków są między innymi: oczekiwania pacjentów, że zostanie im przepisany antybiotyk, chęć lekarza do zrobienia czegoś dla pacjenta oraz trudności w wykazaniu związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy zdarzeniami niepożądanymi a antybiotykami[53]. Obecnie nie są dostępne skuteczne leki przeciwwirusowe do leczenia przeziębienia, chociaż dane wstępne wskazują na istnienie korzyści[37][54].

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nihil novi. Ale i tak "przychodzi jełop do lekarza" i drze ryja, żeby mu dać antybiotyk "na grypkie". Równie dobrze mógłby dostać tabletki hormonalne, taki sam bezsens.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Ale że zszokowało Cię, że ludzie chcą antybiotyk na wszystko, czy to, że antybiotykami wirusa nie zajebiesz? :D
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Zdecydowanie to pierwsze.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Trochę jak ten gość co ostatnio zszedł bo wpierdalał paracetamol na śniadanie, obiad i kolację. I pewnie jeszcze deser i podwieczorek :P

Czyżby dobór naturalny jednak nadal działał? ;D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 585
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Gitarzysta slipknota ugodzony nozem w glowe przez jego brata.
http://www.bbc.co.uk/newsbeat/31847488

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Przez brata noża?
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Ciulnięty we gowa.
Paczki z głów!