Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1384150 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Cytuj
I wtedy się zaczęło...



:D

Spoiler

Mnie dalej szokuje, że zobaczę Yonka i Dirge w Gdańsku. Nie mogę się doczekać!



Posty połączone: 23 Mar, 2014, 00:29:19
http://wujciobat.soup.io/post/414200812/Waterbears-can-go-without-food-or-water
« Ostatnia zmiana: 23 Mar, 2014, 00:29:19 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Wy idzcie,  panowie,  w chui z tym widełem.  Dostałem czestoskurczu kurwajegomac. 

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Mi przy tym wideo dłonie się pocą :D

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
A ja czekam aż spadnie. Kozak jebany.
synkopy to guwno

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Jakby ktoś miał wątpliwości jakiej firmy paczki należy kupować...

Sklep muzyczny po przejściu tornado przez Missouri w 2011:

Spoiler
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Jakby ktoś miał wątpliwości jakiej firmy paczki należy kupować są najcięższe...

Sklep muzyczny po przejściu tornado przez Missouri w 2011:

Spoiler
fixed :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Klamerka do paska Bugatti, kosztująca 2... 5... 7... TYSIĘCY złotych... :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
30 patoli? Chyba żartujesz! Taki biedak by musiał nic nie jeść, a i tak by rok zbierał. A GDZIE NA PASEK??? ;)
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cóż, skoro jest odpowiednio durna potrafiąca zarobić by wydać na takie coś tyle grupa docelowa, to jest i produkt dla niej przeznaczony...

Jak dla mnie, masz przedziwny sposób patrzenia i pojmowania niektórych rzeczy.

Posty połączone: 27 Mar, 2014, 10:21:10
30 patoli? Chyba żartujesz! Taki biedak by musiał nic nie jeść, a i tak by rok zbierał. A GDZIE NA PASEK??? ;)

Bo pasek był ze zwykłej skóry a klamra recznie kuta :P

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
No właśnie, ktoś ma mnóstwo kasy na pierdoły i to musi znaczyć że jest idiotą?

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
No właśnie, ktoś ma mnóstwo kasy na pierdoły i to musi znaczyć że jest idiotą?
To zależy, czy ma mnóstwo kasy, czy jest ruskiem z mnóstwem kasy.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
http://www.autokrata.pl/newsy/odlot-klamra-do-paska-bugatti-za-255-tys-zl_a18726

To ten... napiszesz jakieś publiczne oświadczenie czy coś? ^^

Każdy kupuje to na co ma ochotę(jak go stać)... Jak by dla mnie 255tyś było tyle co zwalić to chyba nie problem sobie taką klamrę kupić? :D
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2014, 12:01:22 wysłana przez Amal_68 »
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Mnie na przykład wkurwia, że ktoś wydaje 250 tys. na klamrę do paska, chyba bym nie mógł spać po nocach, wiedząc, że są na świecie miejsca, gdzie dzieci (z biedy czy dziwnych panujących tam reguł) po urodzeniu wyrzuca się "na ulicę" albo wrzuca do rzeki, a ja kupuję sobie zasraną klamrę za ćwierć miliona zamiast użyć tych pieniędzy, by komuś w czymś pomóc
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2014, 14:50:50 wysłana przez gizmi7 »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jak kogos stac, to nic Wam do tego, czy kupuje, czy nie, grunt ze wydaje swoje. Moze rownie dobrze wydac na dziwki, koks i lasery albo zwyczajnie rozpuscic. A biednych krajow w to nie ma tez co mieszac, bo ile bys tam nie wjebal kasy, tak bedzie ciagle za malo - bo na pomocy humanitarnej jest taki biznes, ze nikt nie dopusci do tego, aby w koncu zrobic porzadek.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Jak kogos stac, to nic Wam do tego, czy kupuje, czy nie, grunt ze wydaje swoje. Moze rownie dobrze wydac na dziwki, koks i lasery albo zwyczajnie rozpuscic. A biednych krajow w to nie ma tez co mieszac, bo ile bys tam nie wjebal kasy, tak bedzie ciagle za malo - bo na pomocy humanitarnej jest taki biznes, ze nikt nie dopusci do tego, aby w koncu zrobic porzadek.
No niestety, ale tak, czy siak... Klamra za ćwierć bańki to dla mnie jakiś kosmos...

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 586
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
W wolnym kraju nikogo nie powinno obchodzic, kto i co kupuje za swoje pieniadze. Niestety im bardziej socjalistyczny kraj, tym wiekszy bulwers, bo jak to tak, a glodne dzieci? A to, a tamto...

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 512
  • Venus as a goodboi
Ja nie bulwersuję się, że ktoś trwoni w ten sposób pieniądze, tylko mówię, że na jego miejscu bym się czuł źle sam ze sobą. :P
To jest różnica. A walkę między prawicą, lewicą i centrą zostawmy na inną okazję :P

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Tej, to tylko 84k USD - a, to spoko!... Widziałem na filmie jak Majkel od Jacksonów kupował wazy po milionie. Nie ma tematu! ;)
Paczki z głów!

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
..............

Btw sam Prezesie Jarku wiesz najlepiej, czego można się dorobić "uczciwom pracom".

No jeszcze mi powiedz ze coś mi sugerujesz ?
W 8 godz, nigdzie prócz Norwegii, Bahrajnu i jeszcze kilku dziwnych miejsc na ziemi,  zapewne nie da rady.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
No jeszcze mi powiedz ze coś mi sugerujesz ?

Nic nie sugeruję, to nie jest złośliwe ani fogle. Tylko spytałem dlaczego ktoś kto od x-lat prowadzi firmę i wie na czym polega zarabianie (bądź też "zarabianie"), pisze tekst "jak ktoś potrafi zarobić to go stać i nam nic do tego". Co w ogóle znaczy "potrafi". Bo mam coraz pewniejsze przekonanie że to, co mi wbijali do łba, czyli ciężka praca, wiedza, wykształcenie, uczciwość, chęć do pracy i inne takie, mają to akurat najmniejsze znaczenie...

Natomiast sam bulwers jest bardzo ciekawy także w kontekście tego forum - nie wiem czy mi poprzedniego posta zeżarło czy co, więc dopiszę teraz na nowo.

Obwieszone złotem gangsta czarnuchy - i jest zbiorowa beka. Maści do kondensatorów i podkładki pod kable - to samo. Ale kawałek metalu nieszlachetnego w cenie złoconego tytanu (bo to chodzi o te 7k, a nie 255, to chyba czyste 24 karaty, platyna i nabite garścią diamentów :D ) tylko dlatego, że ma odpowiednie logo - no tak, jak kogo stać to niech sobie kupuje, i mam się nie wtrącać.

Niebezpiecznie mi się przypomniała dyskusja jaką prowadzili swego czasu Wróbel, Zorro i kilku innych, o tym jak smok z plastikowej masy perłowej za 200 dolców wywala cenę gitary o 4000 w górę. Tam też być gruby shitstorm, bo niektórzy nie mogli przeboleć tego, jak przez takie "hłyty małketingowe" są zapinani w kakało :P

Ale fakt - jak ktoś chce, to niech kupuje. A ja i tak zostanę przy własnym zdaniu. Tak samo jak wy :P Pozdrawiam i życzę miłego dnia ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Reasumując, ja twierdze ze nie potrafie tak zarabiać jakbym mógł, bo nie jestem dostatecznie twardy, dostatecznie konsekwentny, dostatecznie zdeterminowany na zarabianie. Znam ludzi którzy własną praca sie dorobili ( Firma Satel alarmy i inne tego typu systemy elektroniczne. Znam znałem, miałem kontakt, dla mnie jeden z ciekawszych przykładów pracy niemal od zera ), a co za to poświecili to już inna sprawa. Jedno wiem ze można a wyciąganie przypadków skrajnych i patologi to nie jest wytłumaczenie na własnego zycia. Dla mnie to bardziej uzalanie sie.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Ja się nie użalam, ba, nawet się już na to nie wkurzam. Przestawiłem się na podśmiechujki :D

Też znam pojedyncze osoby które robią niezły biznes, mają kasę, osiągają sukces zawodowy, bywa nawet że bez specjalnego poświęcania rodziny i innych takich.

Ale na jednego takiego przypadają dziesiątki, którzy zapierdolem dorobili się najwyżej bólu dupy. Plus co najmniej kilku cwaniaczków, co mniejszym (lub większym) kombinatorstwem też wypchali kieszenie kaboną. To nie są żadne patologie, to zwykli ludzie, moi znajomi / sąsiedzi z takich samych szkół / dzielnic co ja. Tylko jedni postawili na ciężką i (o ile się da) uczciwą pracę, a drudzy na lawirowanie na granicy legalnej działalności, interesy "z rączki do rączki", znajomości (a nie umiejętności) i inne takie. I ze smutkiem przyznam, że ci mniej uczciwi dużo lepiej na tym wychodzą. Niestety. Ale to już zupełnie inny temat.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline p0ison

  • Gaduła
  • Wiadomości: 115

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Bo Pietrucha to w pyte ziom!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***