Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1383600 razy)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Strona służąca namierzaniu telefonów po numerze, działa również w Polsce. Możecie teraz sprawdzić, co robi w tej chwili Wasza dziewczyna :)

http://www.track-your-partner.com/index.php

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Haha, dobre :D
Paradoksalnie, wpisałem Twój numer :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Na próbę wyszukałem siebie.
Działa. :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Kurde, rzeczywiście działa.
Wpisałem nr Sylkisa i Omleta i pokazało to samo miejsce.

Chłopcy?
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Kurde, wydało się. Teraz będziesz musiał zginąć.

Chyba że się dołączysz :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
ROAR
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Z innej beczki: http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/swiat/nie-masz-pracy-pozwij-uczelnie,1,5060015,kiosk-wiadomosc.html

Takie rzeczy to faktycznie tylko w jułesie, ale.... wyobraźcie sobie co by było u nas, jakby ta armia bezrobotnych wykształciuchów (do której sam należę :facepalm: ) się dobrała do dupy uczelniom. ;D

Swoją drogą, z całego mojego byłego roku nie jest mi znana ani jedna osoba pracująca choćby trochę w zawodzie. A np. jedna z najzdolniejszych chemiczek jaką znałem (murowana kandydatka na jakąś panią doktor z osiągnięciami) wykłada poduszki w sklepie z artykułami domowymi :o

Sylkis - dlatego ja sram na eko-bzdury. Częściowo dlatego że sam miałem przez jakiś czas kontakt z tym "od kuchni", częściowo bo umiem czytać ;) I dlatego jeśli ktoś mi oferuje "ekoprosuperjogurt" do którego wpierdala taką samą żelatynę, barwniki i sztuczne aromaty jakie są w tym z biedrony za 1/3 ceny, to czuję że ktoś mnie chce wyjebać bez wazeliny :evil:

A o np. jajkach "od zielononóżek" był jakiś czas temu duuuży artykuł w bodajże Wyborczej. I wyszło że z przebadanych paczek jedna czy dwie zawierała faktycznie takie jajka, a reszta albo od mieszańców albo w ogóle jakieś inne. Very funny.
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Z butelkowaną wodą jest podobnie. Ponoć teraz w np. Warszawie, kranówa jest lepszej jakości, niż większość "Wypiździszewianek" i "Srakorzadkowianek".

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Ja kupuję tylko tę wodę, na której jest napisane, że jest z ujęcia S-2, albo jak nie ma to ewentualnie jakiegoś innego S, bo o ile nie kłamią, to przynajmniej wiadomo co to za woda.
Mieszkając w Sznie i mając do wyboru odrzankę (ewentualnie z jeziora Miedwie) będącej ściekiem aż od Czech, to np znajoma z Drawska Pomorskiego jak się tylko wody z kranu (nawet przegotowanej) napije, to ma od razu jakieś dolegliwości :D

ED: rzecz jasna, kupując wodę "mineralną" nigdy nie biorę jakiegoś mineralizowanego gówna po kamień w nerkach, a źródlaną - nie dość, że zdrowiej (jak ktoś dużo pije, jak ja), to jeszcze za 1,5l płaci się zwykle koło ~50gr.
« Ostatnia zmiana: 17 Mar, 2012, 12:00:42 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
http://www.kciuk.pl/Blizniaczki-a85431


ED:


"Through using a self-built pinhole camera, it took Wesely 2 years to create this image of Potsdamer Platz in Berlin"
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2012, 09:13:54 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475

Coś fajnego zrobili w Szczecinie, a nie wandalizm :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
( Obraz usunięty.)
Coś fajnego zrobili w Szczecinie, a nie wandalizm :)
Gdzie to?

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
13 Muz
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Z jeszcze innej beczki - że http://pl.wikipedia.org/wiki/Jason_Becker nadal żyje.

Nie żebym go uśmiercał od razu, ale autentycznie byłem przekonany że zszedł, bo gdzieś o tym czytałem. A tu psikus ;)
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline pivo

  • Pr0
  • Wiadomości: 736
    • VisionsOfTondal
Z jeszcze innej beczki - że http://pl.wikipedia.org/wiki/Jason_Becker nadal żyje.

Nie żebym go uśmiercał od razu, ale autentycznie byłem przekonany że zszedł, bo gdzieś o tym czytałem. A tu psikus ;)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
O kurwa.
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Pierwsze dni wiosny.

Jak co roku. Właśnie wróciłem z krótkiej wycieczki na miasto. Panie zrzuciły futrzane jupy, pozakładały barchany w wersji light. Straszne rzeczy widziało moje dobre oko, straszne...

:D
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Oooo, może jakieś fajne laski przed wakacjami zaczną chodzić na siłownię! :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline mati304

  • Gaduła
  • Wiadomości: 255
  • These go up to eleven.
Spoiler

:D
There's no use being precise about something when you don't even know what you're talking about.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Pierwsze dni wiosny.

Jak co roku. Właśnie wróciłem z krótkiej wycieczki na miasto. Panie zrzuciły futrzane jupy, pozakładały barchany w wersji light. Straszne rzeczy widziało moje dobre oko, straszne...

:D
Bo oko to trza se wytrenować na selektywność moje widzi tylko piękne rzeczy  :-*
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Ostatnio szokuje, czy też dziwi i śmieszy mnie allegro, np. ludzie wystawiający półtoraroczny sprzęt za 470 zł plus 40 zł przesyłki, kiedy nowy mogę kupić 20 minut od domu za 530 zł, albo dopiski "nie przyjmuję płatności allegro". Dziwactwo jakieś, ot co.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Nie dziwactwo. Głupota. Ludzie nie rozumieją pojęcia "utraty wartości". Sprzęt kupiony, otworzony, używany choćby krótko i w stanie "ideałfunkielnówka", będzie już sprzętem używanym, a nie nowym. I płaci się za niego jak za używkę, a nie nówkę.

W podobnym stylu - szukam teraz kół do pedziowoza. Czy aż takie trudne jest ich umycie przed zrobieniem zdjęcia? Aż takie trudne jest umieszczenie na aukcji porządnego zdjęcia, a nie 400pix z komórki? Czy aż takie trudne jest spisanie wartości ET z felgi i KURWA MAĆ sprawdzenie że otwór centralny i ET peugeota =/= forda =/= audi? Bo te jebane debile patrzą tylko na ""4x108" i potem piszą swoje debilizmy :evil:

Ba, czy aż tak trudne jest spisanie marki opony, modelu, daty produkcji i choćby mniejwięcej sprawdzenia bieżnika? Mnie to zajęło w sumie ze 2 minuty może, z czego połowa czasu zeszła na pomiarze bieżnika + od razu zrobienie zdjęć :facepalm:

Ale w sumie chuj z nimi, jak nie sprzedadzą to ich problem. Ja znajdę innego oferenta.

O "cena przesyłki" 150złotych nawet nie piszę, bo to do innego tematu jest. Za tyle do pół auta wyślą a nie 4 koła.
« Ostatnia zmiana: 24 Mar, 2012, 10:22:54 wysłana przez MrJ »
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

bandit112

  • Gość

Offline KykuPL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 280
Ostatnio wysyłałem 4 koła 17" przez TaniKurier.pl (DPD bo taniej). Takie koła swoje przecież ważą. Wg wagi i rozmiarów nie dało się tego wysłać za mniej niż około 150zł z groszami. Próbowałem różne opcje. Więc możesz dać namiary na kuriera który zrobi to taniej (Poczta Polska odpada). Jeśli ktoś ma firmę i wysyła dużo w ciągu miesiąca, może mieć dobre ceny, ale nie osoba prywatna korzystająca jednorazowo z usługi.

Ja się dogadałem z gościem że przesyłkę płacimy po połowie dlatego, że mi zależało na sprzedaży.
BTW 17" cali i wyżej na nasze "drogi" to może za 50 lat... :)