Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1383590 razy)

Offline Drozd

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
  • Serius big fella
Donnie, okej, prawda jest taka, że z ty 80 osób na roku pewnie w sumie z 20 jest dlatego, że naprawdę chcą studiować klasyczną, ale duża część reszty naprawdę chce studiować inny przedmiot humanistyczny, tylko się nie dostali. Z resztą, szybko się okaże, niestety nie da się tu utrzymać nie kując codziennie :P

Rachet nie obraź się :D . Na filologię klasyczną na UW , czyli tam gdzie Ty, jako 2gi kierunek, poszedł mój ziom z roku. Facet ma po dwóch latach 4 warunki, prawie wszystko poprawia, ma stypendium socjalne, darmowy akamik, dostał kredyt studencki. Socjalne przepija, nie poszedł do pracy tylko na drugi kierunek, kredyt studencki dostał, a ma czas pójść składać kanapki nawet w mcdonaldzie.

Szokuje mnie to, jak uczelnie przepierdalają pieniądze podatnika. Lubię moją uczelnię, ale to nie jest instytucja charytatywna. Od tego jest MOPS i GOPS.

Mimo, że jestem studentem, to również jestem podatnikiem, więc się identyfikuję z płatnikami PIT ;)
weimar guitar gently weeps

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins


Rachet nie obraź się :D . Na filologię klasyczną na UW , czyli tam gdzie Ty, jako 2gi kierunek, poszedł mój ziom z roku. Facet ma po dwóch latach 4 warunki, prawie wszystko poprawia, ma stypendium socjalne, darmowy akamik, dostał kredyt studencki. Socjalne przepija, nie poszedł do pracy tylko na drugi kierunek, kredyt studencki dostał, a ma czas pójść składać kanapki nawet w mcdonaldzie.


No mamy i takich popaprańców (np babka trzeci rok polibudy-lotnictwo, pierwszy u nas, i jeszcze w czułym barbarzyńcy pracuje). Widać to ja jestem slackerem :P Z resztą, nie mam czasu pracować, muszę czytać sevenstringa...
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
http://www.socksrule.com/menssocks.asp

Może to nie ten poziom cenowy, ale od jakiegoś pół roku kupuję (i noszę!) najbardziej pojebane skarpetki w Croppie. Już paru ludzi rozweseliłem.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Pics or it didn't... ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Okej... Z przed chwili, bez przygotowania ;)


Zszokował mie lekko na yt "teledysk" dark ambienta ze zmontowanymi pixami post mortem. Nie daję linka, bo szanuję (w miarę) Waszą psychę - w sumie żadna masakra, leżą se umarlaki grzecznie, ale zawsze.
Kiedyś z kostuchą ludzie bardziej byli za pan brat, umarlak musiał 3 dni odleżeć w domciu, sąsiedzi musieli obowiązkowo wpaść z odwiedzinami - teraz się tylko ew. czyta gdzie i ilu zginęło.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Moja dziewczyna takie nosi :D :D :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
To jeszcze nie pokazałem majtek ;).
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Nie jestem pewien gdzie to wpisać... Chodzi mnię o to, że mam jeden z tych momentów w życiu, kiedy nie wiem jak mogłem egzystować ostatnich osiemnaście lat nie znając nowoodkrytego zespołu, a chodzi mi o Mastodona. No kurde! Ostatnie trzy płyty to zajebistość w czystej formie, a mają w sobie takie samo nieuchwytne coś, które przyciągnęło mnie wcześniej do Fear Factory czy Lamb of God. Noż kurważ!
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Tak miałem z analem.
Paczki z głów!

Offline James Dean

  • Pr0
  • Wiadomości: 841
  • Ich liebe Lizol
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10122474,Szokujace_seksualne_zabawy_gimnazjalistow___modne.html

Spoiler

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
To 'grę' bankowo wymyślili ci, którzy zawsze przegrywali w 'ciasteczko' :D

« Ostatnia zmiana: 14 Lis, 2011, 16:24:29 wysłana przez Niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,10122474,Szokujace_seksualne_zabawy_gimnazjalistow___modne.html

Spoiler

Jakiś czas temu rozmawialiśmy ze znajomymi o tej słynnej w gimnazjach grze w słoneczko. Rozmowie przysłuchiwał się nasz ok. 45 letni kolega i nie wiedząc co ta nazwa oznacza, zapytał na czym gra polega. Wyjaśniliśmy mu dokładnie na co odparł: "Aaaa! Gwiazdeczka! My też w to graliśmy w szkole...".

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Jakiś czas temu rozmawialiśmy ze znajomymi o tej słynnej w gimnazjach grze w słoneczko. Rozmowie przysłuchiwał się nasz ok. 45 letni kolega i nie wiedząc co ta nazwa oznacza, zapytał na czym gra polega. Wyjaśniliśmy mu dokładnie na co odparł: "Aaaa! Gwiazdeczka! My też w to graliśmy w szkole...".

Ta opowieść/zabawa jest starsza od węgla. w 5-6 klasie podstawówy opowiadała to nam przejęta praktykantka od polskiego, że "znajomy jej znajomej słyszał...". Pewnie już Mojżesz tak egipcjanki bajerował.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
To 'grę' bankowo wymyślili ci, którzy zawsze przegrywali w 'ciasteczko' :D
Podejrzewam, że chodzi o zabawę, którą ja znam jako grę w "torta"... :D

Posty połączone: 14 Lis, 2011, 19:56:48
http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/472102,kaczynski-pozywa-radio-zet-chodzi-o-sondaz-dot-badan,id,t.html?cookie=1
Można by to wrzucić to topiku ze śmiesznymi bzdurami...:P
« Ostatnia zmiana: 14 Lis, 2011, 19:56:49 wysłana przez sylkis »
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Tak miałem z analem.

Ale w którą, że się tak wyrażę, stronę?

:D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
:D
A czemu by tylko w jedną? ;)

Posty połączone: 15 Lis, 2011, 09:03:34
W temacie:

Mr. Bean's daughter, Lily Atkinson.
Spoiler
« Ostatnia zmiana: 15 Lis, 2011, 09:03:34 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Szukajka grafik wywala Gemmę Atkinson...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Wiesz co? I chyba na tym ma polegać cały ten hoax ;). Prawdziwa (Lily) też nie najgorsza.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475

Inny punkt widzenia, niż ten z TV (pewnie też nieobiektywny, nie mniej warty poznania). Nie podobały mi się dotychczas obie strony (wiedząc, że i tu, i tu są zarówno normalni ludzie, jak i oszołomy), teraz mi się głupota (zwłaszcza względem realizacji) tej kontrmanifestacji nie podoba jeszcze bardziej...
Warto też obczaić opis filmiku, jest sporo innych materiałów tam jeszcze...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Zszokowało mnie to. Zupełnie inny obraz pokazały media. To jest dla mnie śmieszne. Poprzebierane pedały blokowały patriotów. WTF?
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Wojtt

  • Gaduła
  • Wiadomości: 182
    • jutube
http://pl.wikipedia.org/wiki/Georgina_Tarasiuk
Nie no, szukałem se na googlach zdjęć Dżordża Harrisona, a przez przypadek włączyłem to. Nawet nie wiedziałem, ze moja kuzynka jest sławna, fajnie.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Zszokowało mnie La Roux, a raczej to, że dosłownie każdy ich numer mi się podoba. Staczam się, kurwa :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog


i dont want to live on this planet anymore.jpg

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Cytuj
Szesnaście rzeczy, których Libia już nigdy nie doświadczy:

1. Brak rachunków za prąd; elektryczność jest darmowa dla wszystkich obywateli.

2. Brak oprocentowania pożyczek; banki w Libii są państwowe, a zero procentowe pożyczki są prawnie zagwarantowane dla wszystkich.

3. Posiadanie mieszkania jest w Libii uważane za prawo człowieka.

4. Wszyscy nowożeńcy w Libii otrzymują 60000 dinarów (50000 dolarów amerykańskich) rządowego wsparcia na zakup mieszkania.

5. Edukacja i opieka zdrowotna są bezpłatne. Przed rządami Kadafiego tylko 25 % Libijczyków umiało czytać i pisać. Dziś wskaźnik alfabetyzmu wynosi 83%.

6. Jeśli Libijczycy chcą zostać rolnikami – otrzymują ziemię, budynki gospodarcze, sprzęt, nasiona, żywy inwentarz za darmo.

7. Jeśli Libijczyk nie może znaleźć wsparcia edukacyjnego i medycznego, którego potrzebuje – rząd funduje mu wyjazd zagraniczny i stypendium w wysokości 2300 dolarów amerykańskich na miesiąc w celu zaakomodowania się i na wynajęcie samochodu.

8. Gdy Libijczyk kupuje samochód to rząd dopłaca mu połowę ceny auta.

9. Cena benzyny w Libii wynosi 14 centów amerykańskich za jeden litr.

10. Libia nie ma zagranicznych długów, a jej rezerwy dochodzące do 150 miliardów dolarów amerykańskich zostały zamrożone.

11. Jeśli Libijczyk absolwent nie może znaleźć zatrudnienia po skończeniu edukacji w wyuczonym zawodzie, to jeśli znajdzie inną pracę, państwo będzie płacić mu średnią pensję w wyuczonej profesji dopóki nie znajdzie pracy w swoim zawodzie.

12. Każda porcja sprzedanej benzyny jest bezpośrednio dotowana na konta bankowe Libijczyków.

13. Becikowe wynosi 5000 dolarów amerykańskich.

14. Czterdzieści bochenków chleba kosztuje w Libii 15 centów amerykańskich.

15. Jedna czwarta Libijczyków posiada uniwersyteckie wykształcenie.

16. Kadafi zorganizował największy na świecie projekt irygacji – Great Manmade River (Wielka Ludzką Ręką Uczynioną Rzekę) – w celu zapewnienia dostaw wody pustynnemu krajowi.

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
Zszokowało mnie, że mudżyn rapujący do metalowego "bitu" może brzmiec tak zajebiscie :D

"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/