Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1383590 razy)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Spędziłem chwilkę czasu na Facebooku, żeby zobaczyć co tam u moich dawnych znajomych z gimbazy i dosłownie brak mi słów... Jeden gwiazdkuje słowo "zajebiście" (a w gimnazjum piłem z nim wódę na przerwie), zadaje się z samymi brzydkimi dziewczynami (kolegów nie ma), chodzi na imprezy w jakimś białym kapeluszu i robi z siebie alfonsa, a na co dzień wygląda jak nerd (w okularach). Drugi jest rudy jak był, ale teraz ma włosy na biebera i wygląda jak brzydka ruda piegowata dziewczynka, jeszcze mu makijażu brakuje, o jego komentarzach i wpisach jak się zmienił to lepiej nie mówić. Co ten katolik robi z ludźmi, no kurwa, dosłownie:

( Obraz usunięty.)

Pocieszę Cie, że oni podobny mini-wywód mogą trzasnąć o Tobie.
B ( o ) ( o ) B S

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Wchodzę przed chwilą do salonu/kuchni, gdzie robotnik Jaruś włączył sobie Vivę na te vał a tam jakiś wytatuowany pedał głosem zautotunowanym prawie jak Rebecca Black śpiewa, że ma "moves like Jagger", a w teledysku nagrania z koncertów Stonesów O_o
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

bandit112

  • Gość
Spoiler

Pocieszę Cie, że oni podobny mini-wywód mogą trzasnąć o Tobie.

Ja się zmieniłem tylko na lepsze :D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Annie Hawkins-Turner
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
To ja wkleje fotkę za Wuja, bo jestescie zbyt leniwi zeby kliknac a co dopiero zrobić kopypastę



Jedyna kobieta, która może jechać w szesciu na hiszpana
Gdyby nie to że jest brzydka, stara i ma za wielkie cycki i ogólnie jest za wielka to bym bódł

B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Przedział między cycamy (25% wagi ciała) ma niemal metr.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
to prawie tyle co rozpiętość skrzydeł mewy :o
Mieć mewe miedzy cyckami to nic fajnego
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Me gusta :D
oh, wait... murzynka -,-
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Obrzydliwa :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Ale naturalna. Co miała zrobić z takim wynaturzeniem? Poniekąd czuję jej problem :D.
Paczki z głów!

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
No na pewno łatwo nie miała - wyobraź sobie jakie musi mieć mięśnie pleców i problemy z kręgosłupem...
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Była na kursie życia z takim cycem, może niektórzy zgoglowali.

To ja wkleje fotkę za Wuja, bo jestescie zbyt leniwi zeby kliknac
G-zs - ja piszę tylko dla intiligientnych i nie leniwych ;). Może czegoś się społeczeństwo nauczy :D.
Paczki z głów!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Poniekąd czuję jej problem :D.

Nie kręć, chwaliłeś się że masz 17 cm, chyba że miałeś na myśli średnicę  :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
W zwisie :D.
Paczki z głów!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
17cm częste na forach internetowych.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
a potem kobiety myślą że tyle:

|-------------------|

to jest 17 cm ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Swoją drogą śmieszne jest to określanie długości, w zależności od "techniki" da się wymierzyć różne wyniki z rozbieżnością całkiem ładnych KILKU (nie jednego, czy dwóch, a kilku!) centymetrów :D I wcale nie chodzi mi o mierzenie całej długości wraz z okolicami prostaty, zaczynając gdzieś tam koło dupy ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Swoją drogą śmieszne jest to określanie długości, w zależności od "techniki" da się wymierzyć różne wyniki z rozbieżnością całkiem ładnych KILKU (nie jednego, czy dwóch, a kilku!) centymetrów :D I wcale nie chodzi mi o mierzenie całej długości wraz z okolicami prostaty, zaczynając gdzieś tam koło dupy ;)
Gdyby to napisał ktoś inny to by mnie nie zdziwiło, ale po Twoim ostatnim wykładzie na temat rozmiarów piersi i staników tworzy się wrażenie, jakoby mierzenie części intymnych było jednym z Twoich głównych zainteresowań ;)

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Nie. Ja po prostu lubię rozkminiać nic nie znaczące pierdoły, m.in. dlatego moimi ulubionymi przedmiotami na moim kierunku są przedmioty językoznawcze typu fonetyka/fonologia, albo morfologia (i prawdopodobnie jak będę miał językoznawstwo historyczne, to będę je uwielbiał, ale póki co to tylko oczekiwania) :D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Nie. Ja po prostu lubię rozkminiać nic nie znaczące pierdoły, m.in. dlatego moimi ulubionymi przedmiotami na moim kierunku są przedmioty językoznawcze typu fonetyka/fonologia, albo morfologia (i prawdopodobnie jak będę miał językoznawstwo historyczne, to będę je uwielbiał, ale póki co to tylko oczekiwania) :D
Nice stuff. Poniekąd podzielam. Też od dawna interesuje mnie lingwistyka i właśnie geneza różnych wyrazów, to jak się zmieniało ich znaczenie na przestrzeni lat.
Ale obserwując rynek pracy wybrałem się na informatykę :D Może trochę nudno, może nie było fajnych dup (damskich... bo męskich kilka niezłych było ;D), może to nie życiowa pasja, ale przynajmniej nie mam teraz większych problemów z pracą (choć papierka i tak się nie dorobiłem, ale to dłuższy temat).

Zawsze mnie dziwi wybór kierunków, które kształcą ludzi na bezrobotnych. Może nie akurat lingwistyka, bo znajomi skończyli i też sobie radzą (aczkolwiek stosowaną kończyli). Ale socjologia, filozofia itp. Gdy byłem w liceum n-lat temu to już każdy wiedział, że takie kierunki pracy nie zapewniają, a jakoś dziś nadal są oblegane i co rok następuje masowe zdziwienie świeżych magistrów, że nie ma dla nich pracy.

Oczywiście nie twierdzę, że powinno się rezygnować z pasji. Po prostu warto się wieloma rzeczami interesować, wtedy człowiek ma w życiu więcej możliwości.
Ty na ten przykład, gdyby na studiach coś nie poszło, zawsze możesz pracować jako bra-fitter :D
« Ostatnia zmiana: 09 Lis, 2011, 23:22:50 wysłana przez selfslave »

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Pierdolenie, większość mojej rodziny jest po kierunkach wydawałoby się bez przyszłości a nikt z nich na brak pracy nigdy nie narzekał (oczywiście nie w zawodzie).

Co do szoku i lingwistyki, zszokowało (no dobra, tylko zdziwiło), że w rodzinie indoeuropejskiej słowo "mucha" jest jednym z prasłów (czyli takim co to wszędzie jest prawie takie samo).
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Poszedłbym na informatykę, gdybym nie był ścisłowcowym głąbem z wyboru. Do dziś żałuję, że w pods i gim wyjebałem na ścisłe przedmioty, choć po ojcu mam ku nim predyspozycje, po czym poszedłem do LO (na gówniany, pseudohumanistyczny profil) zamiast technikum, co mi praktycznie zamknęło drogę na wszelkie przyszłościowe kierunki na studiach. No dobra, po drodze próbowałem jeszcze prawa, ale się okazało, że co dobre dla mej rodzicielki, dla mnie niezakoniecznie, niestety.
Na filo eng w sumie trafiłem drogą negatywnej selekcji. I nawet nie żałuję, choć gdyby na USie była właśnie lingwistyka stosowana albo etnolingwistyka, wolałbym je. A tak to jestem na angielskim z dolepionym rosyjskim (w ramach unijnego kształcenia nauczycieli z co najmniej dwóch fakultetów na raz)... W najgorszym wypadku jeśli po studiach nie będę tu mieć życia, wypierdolę do iukeia spróbować tam szczęścia, albo coś.
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Cytuj
Co do szoku i lingwistyki, zszokowało (no dobra, tylko zdziwiło), że w rodzinie indoeuropejskiej słowo "mucha" jest jednym z prasłów (czyli takim co to wszędzie jest prawie takie samo).
Bo muhi byli wszendzie i dalej som.

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Dziwki podobnie, a wcale nie mają swojego prasłowa :(
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!