Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1383600 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #825 06 Lip, 2011, 01:46:10 »
Zszokowało mnie że można nie mieć możliwości wypowiedzenia umowy o pracę na czas określony... :o

Zawsze jest opcja zaniedbania pracy, wtedy sami zwolnią ;)

Porzucasz i chuj.
Paczki z głów!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #826 06 Lip, 2011, 07:31:15 »
Meh, no to ja jestem zwolennikiem teorii, że pije to się dla towarzystwa ( nie raz niestety i baardzo dużo ) niż dla picia samego w sobie.

A szokuje mnie, że spowrotem słucham wariacji na temat deathu, typu Lost Soul, czy Behemłot.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #827 06 Lip, 2011, 08:08:10 »
Zszokowało mnie że można nie mieć możliwości wypowiedzenia umowy o pracę na czas określony... :o

Zawsze jest opcja zaniedbania pracy, wtedy sami zwolnią ;)

Porzucasz i chuj.

Hej Bacio, to nie takie proste. Pracodawca może żądać odszkodowania za straty finansowe spowodowane porzuceniem pracy. Akurat ja mam spełnione warunki, żeby rozwiązać, ale zdziwiło mnie że w XXI wieku istnieje taka zaostrzona forma pańszczyzny.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #828 06 Lip, 2011, 09:11:13 »


Mod do gta 4

Kurwa WOW!!
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #829 06 Lip, 2011, 09:18:49 »
kurde, aż sprawdziłem w kodeksie. w XXI wieku to wprowadzili, wcześniej można było

Rozmawiałem z moją kadrową/księgową. Nawet gdy zawarta jest klauzula o wypowiedzeniu 2tyg w umowie na 6msc to i tak nie można jej rozwiązać. Chyba, że za porozumieniem albo dyscyplinarnie. Dlatego lepiej zawrzeć umowę na przynajmniej 12msc.
007

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #830 06 Lip, 2011, 09:49:04 »
Oj słabo max, można sobie nieźle pokrzyżować plany taką umową :-\

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #831 06 Lip, 2011, 10:05:13 »
kurde, aż sprawdziłem w kodeksie. w XXI wieku to wprowadzili, wcześniej można było

Rozmawiałem z moją kadrową/księgową. Nawet gdy zawarta jest klauzula o wypowiedzeniu 2tyg w umowie na 6msc to i tak nie można jej rozwiązać. Chyba, że za porozumieniem albo dyscyplinarnie. Dlatego lepiej zawrzeć umowę na przynajmniej 12msc.
ale że why?
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #832 06 Lip, 2011, 10:42:51 »
Może nasz socjalistyczny ustawodawca chciał chronić pracownika, żeby go nie zwolnili za szybko. Bzdura bo jak będzie chciał zwolnić to i tak to zrobi. Do tego kij ma dwa końce. Pracownik też może chcieć odejść :)

007

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #833 06 Lip, 2011, 14:31:44 »
Co zrobić. Głupie prawa wymyślone przez pseudo-ekonomów, pseudo-socjologów i resztę palantów specjalizujących się w teoretyzowaniu i pierdzeniu w stołek, opłacanych oczywiście z naszych podatków. Więcej wolnorynkowych rozwiązań k***a!
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #834 06 Lip, 2011, 15:27:46 »
kazano nam skladac indeksy w dziekanacie, nawet jesli sie nie zaliczylo, maja wprowadzic darmowe warunki i powtarzanie roku juz jest darmowe...
WAT

Siłą chcą was na tej anglistyce trzymać? To aż tak źle tam jest?

wiekszosc z tych rzeczy akurat jest odgornie narzucona przez obecnie wprowadzane stopniowo reformy szkolnictwa wyzszego (czy jak to sie tam nazywa) w calej polsce w ramach dopasowywania sie do UE, a nie wymyslone przez US ;) choc zdaje sie, ze jednak we wdrazaniu zmian uczelnie maja jakastam swobode... no ale nie chce zmyslac, bo wiem tyle, co nam kierowniczka katedry kilka hasel rzucila w ramach zajec z british culture na zajeciach o education system w jukeju i porownywala to do tego, co sie dzieje w polsce + ploty zaslyszane od zainteresowanych (tj od spadochronow :D) wyniesione z dziekanatu ;)

no i  co do tego, jak jest u nas, to zalezy kto ocenia - wielu ci powie, ze caly nasz wydzial filologiczny na US to jakis zart jest, kiepska parodia wydzialu humanistycznego, a ja naleze to przeciwleglego skrzydla, ktore uwaza, ze jest zajebiscie i nie ma co marudzic, a jak sie nie podoba to wypierdalac gdzie indziej (no chyba, ze jestes za chujowy/a na gdzie indziej, ale to wtedy nie marudz tylko miej do siebie pretensje i/lub bierz sie do roboty) ;)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #835 06 Lip, 2011, 23:46:30 »
Są miliony takich stron, ale sami tylko pomyślcie: budzisz się rano, zerkasz na drugą połowę łóżka, a tam:

http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/45531/operacje_plastyczne_satysfakcja_nie_gwarantowana/
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #836 07 Lip, 2011, 10:01:04 »
Ma już dwa tygodnie, ale mam odtąd myślówę - jak zajebiście dużego trzeba mieć pecha i co można na to poradzić?:
http://tvp.info/informacje/swiat/zgineli-trzymajac-sie-za-rece/4752947

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #837 07 Lip, 2011, 16:58:50 »
Wróó - taki sam przypadek miał miejsce parę lat temu na trójmiejskiej plaży... A kolegę ode mnie z pracy 2 lata temu również trafił w górach piorun. Przejechał mu od ramienia naskos przez klatę i po nodze wyszedł dużym palcem. Kolega przeżył, ma ksywę Pierun ;).
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #838 07 Lip, 2011, 23:15:32 »
Tak trochę z innej beczki - dziś na wybiórczej notka o tym, że zginął polski himalaista. Notka stonowana, właściwa do sytuacji, bo żal człowieka. Ale pod spodem artykułu, link z fagasowatą fejsbukową rączką: "lubię to". Powinni zrobić jeszcze "pierdolnij się w łeb". O tempora...

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #839 08 Lip, 2011, 23:07:04 »
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #840 08 Lip, 2011, 23:28:27 »
zszokowalo mie, ze laboga lr-1+big muff+LP moze tak fajnie zagrac ;o
i jednoczesnie mnie to cieszy, ze w domu w koncu moge fajnie zabrzmiec :D
i always go full retard

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #841 09 Lip, 2011, 08:54:27 »

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #842 10 Lip, 2011, 01:38:31 »
WHOA
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #843 18 Lip, 2011, 08:47:05 »
No, fajnie, że jednak ktoś zauważył - planowaliśmy to od miesięcy! :D

Poza tym, w temacie:

LG Swift 3D. W zajebistych czasach żyjemy: bierzesz do łapki telefon, pyk! i masz interface w 3D. Zajebisty efekt, obczajcie se w najbliższym salonie Plusa.

Zupełnie przypadkiem spotkałem gościa, który grał w IRA, a obecnie jest pastorem...

W Słupsku mamy takie coś ;):
« Ostatnia zmiana: 18 Lip, 2011, 09:13:24 wysłana przez wuj Bat »
Paczki z głów!

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #844 18 Lip, 2011, 09:03:14 »
Zupełnie przypadkiem spotkałem gościa, który grał w IRA, a obecnie jest pastorem...

Nie wiesz przypadkiem w jakiej denominacji? Tak pytam, bo trochę się interesuję religiami.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #845 18 Lip, 2011, 09:16:21 »
Zupełnie przypadkiem spotkałem gościa, który grał w IRA, a obecnie jest pastorem...

Nie wiesz przypadkiem w jakiej denominacji? Tak pytam, bo trochę się interesuję religiami.

Wygląda na to, że "czysto chrześcijańska", bez jakichś naleciałości zielonych, czy innych tego typu.
Paczki z głów!

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #846 18 Lip, 2011, 12:21:01 »
wszyscy protestanci raczej uwazaja sie za tych jedynych prawdziwie czysto chrzescijanskich, wracajacych do korzeni tej religii... a przynajmniej tak mi sie wydaje, ze przynajmniej wiekszosc :P
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 761
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #847 18 Lip, 2011, 12:24:02 »
Myślę, że dobrze się Tobie wydaje ;). Z jednej strony: nie bez powodu, z drugiej: wszyscy tak mówią ;).
Paczki z głów!

Offline Harbinger

  • Gaduła
  • Wiadomości: 175
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #848 18 Lip, 2011, 14:25:26 »
Każdy odłam chrześcijaństwa uważa się za czysto chrześcijański i to właśnie jest paradoks  :facepalm:

Ostatnio zszokowało mnie to:

Koleś nie ma w sumie nic, a bębni zajebiście! Gdyby na tym forum ludzie grali i komponowali tyle ile gadają o sprzęcie, to mielibyśmy zapewne drugą Szwecję :D . Tak więc do roboty, bo będziemy jak to się mówi "100 lat za murzynami" ;)
Nadal u steru, sił dodaje nurt gniewu, nadal przy mnie wiatr umiera z braku tlenu...

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #849 18 Lip, 2011, 14:41:13 »
i te gary (doslownie gary:D) jak zajebiscie brzmia :)
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: