Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1384080 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #450 28 Gru, 2010, 12:19:30 »

ale co w tym szokujacego? przeciez takie cos to norma w gimnazjum juz. przecietna blacha i tyle.

szczerze, bardziej szokujacym dla mnie by bylo, gdyby dorosla kobieta sie tak zachowywala...

Wiesz, to jest tzw. głośna mniejszość. Wg oficjalnego raportu większość Polaków ma 2-3 partnerów, na babskich forach nieraz wychodzi, że połowa miała (i ma) jednego. Może i tak ;)
Paczki z głów!

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #451 28 Gru, 2010, 13:11:01 »
Nie bądźcie może takimi drobnomieszczańskim i pedałami. Laska nie zabija i nie kradnie (przynajmniej się nie przyznała) tylko lubi się ciąć. Łomatko, po księdza lećcie.
Niemoralnie, to się tu zachował Wujek Samo Zło. Takich "szokujących" wywiadów z najebanymi małolatami, mogę wam zrobić 26 jednego wieczora w klubie. Żenada.

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #453 28 Gru, 2010, 21:28:12 »

Wg. mnie ten koleś jest bardziej denny niż ta laska. Skąd takie pytania i na co to komu?
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #454 29 Gru, 2010, 09:12:47 »

Wg. mnie ten koleś jest bardziej denny niż ta laska. Skąd takie pytania i na co to komu?

A żebyś wiedział! ;) Okolice pryszczatego gimnazjum.
Paczki z głów!

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #455 29 Gru, 2010, 13:17:09 »
Najżałośniejsze w tym wszystkim jest to, że kolesiowi się chyba wydaje, że jest zabawny... Dowcip ma na poziomie prowadzących Tap Madl.
4string

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #456 29 Gru, 2010, 13:31:57 »
Najżałośniejsze w tym wszystkim jest to, że kolesiowi się chyba wydaje, że jest zabawny... Dowcip ma na poziomie prowadzących Tap Madl.

E, chuja tam - stawiam na parę bronków w krwioobiegu + podjarał się sam tą gadką i uwierzył, że jak nie pokaże mamie, to nikt tego nie zobaczy ;). Kto by kuffa gadał takie rzeczy, że miał mało partnerek? Liczył na gałę z litości w kiblu po interwiju? Bo tak to wygląda, jakby się upewniał, że da radę - czy jest w typie i czy kibelek będzie wystarczająco romantyczny i co będzie po, itd. ;D :facepalm:
Paczki z głów!


Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 767
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #458 29 Gru, 2010, 17:28:08 »
http://www.wykop.pl/link/567207/kolejny-idiotyczny-film-z-kotem-w-roli-glownej/
Ale się we mnie gotuje jak coś takiego widzę.

Nie kurwa, nie dałem rady, po 20 sek. wyłączyłem. Gówniarza może bym oszczędził, bo jest tylko tak tępy jak jego opiekunowie - ale dorosłego, który na coś takiego pozwolił, zajebałbym jego własnymi, oderwanymi kończynami.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/zatrzymano-autora-szokujacego-filmu-z-kotem,1,4093619,region-wiadomosc.html
Paczki z głów!

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #459 29 Gru, 2010, 17:31:00 »
O, internauci jak zwykle pokazali klasę. Niech ginie.

Offline RadomirRadke

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • SOMA PROCESS
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #460 29 Gru, 2010, 17:51:45 »
powinni ucinac lapy

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #461 29 Gru, 2010, 18:34:48 »
Osobiście nie przepadam za zwierzętami, a one za mną, ale rzeczywiście dobrze się stało, że go znaleźli. Tylko pewnie można spodziewać, że skończy się na grzywnej...
Ssiecie.


Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #463 29 Gru, 2010, 23:41:15 »
Kot został zabrany, a biorąc pod uwagę szum jaki w okół niego zrobił internet pewnie szybko trafi w dobre ręce.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #464 30 Gru, 2010, 03:30:25 »


Co prawda, laska troche zmysla, ale szok, ze (paradoksalnie z reszta...) w ten sposob szuka szacunku i uznania

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #465 30 Gru, 2010, 03:33:25 »


My mind is blown...


WTF?!



Może mnie nie zszokowało, ale warto się podzielić:


To jest dopiero dziwne:

Więcej na temat jest u tego kolesia na kanale
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2010, 15:36:30 wysłana przez coin777 »
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2010, 14:59:33 wysłana przez Turgon »
Ssiecie.

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #467 30 Gru, 2010, 16:27:37 »
co prawda nie obejrzalem dokladnie tego filmiku (a kolejnych tym bardziej), ale jakos mnie ta teoria o powiekszajacej sie ziemii w ogole nie przekonuje. a juz zwlaszcza to, ze kiedys bylo tak malo wody na ziemii - bo jakos nie zalapalem, skad ona sie niby wziela i to w tak nagle w tak krotkim czasie?:P oraz tez nie zalapalem, czemu niby ziemia tak rosnie - skad sie bierze material? bo chyab nie z meteorow?:D poza tym ta teoria nie bierze pod uwage wielu faktow, ktore sa potwierdzone, jak to, ze polwysep indyjski JEST osobna plyta od azji i rzeczywiscie tworzy wypietrzenie przez zderzenie i to ze SA rozne lady, ktore do siebie owszem pasuja jk puzle, ale dopiero po ich obroceniu (a w tym filmiku koles twierdzil, ze obrotow nie ma) - zdaje sie, ze chyab madagaskar do nich nalezal... a to, ze pod woda wyrastaja kolejne plyty, ktore wplywaja na przesuw ladow, to nie jest zadna nowosc i wcale nie obala niczego...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #468 30 Gru, 2010, 19:55:33 »
co prawda nie obejrzalem dokladnie tego filmiku (a kolejnych tym bardziej), ale jakos mnie ta teoria o powiekszajacej sie ziemii w ogole nie przekonuje

:facepalm:

Panowie, błagam. Każdy obiekt taki jak Ziemia ma prawo przybierać na masie, ale na skutek działania czynników zewnętrznych i nie w stopniu, o jakim mówią twórcy tej fascynującej koncepcji. Zazdroszczę tym nerdom, że znajdują czas na wymyślanie podobnych głupot. Teorię wklęsłej Ziemi, rozważaną na serio jeszcze 60 lat temu, też przedyskutujemy?? ;-)

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #469 30 Gru, 2010, 19:58:03 »
Kto mówi o nabieraniu masy?!
Jest powiedziane w filmie, że się powiększa, nie wiem co ma jedno do drugiego?
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #470 30 Gru, 2010, 20:06:21 »
czyli co, rosnie jak balon i jest wypelniona proznia?:D czy atomy sie rozrastaja w objetosci, albo co?:D
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline immortal-king

  • Gaduła
  • Wiadomości: 290
  • Zaraz trejning i bendziemy krecic jak cieba!
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #471 30 Gru, 2010, 20:18:49 »
Po pierwsze, zwieksz mase!

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #472 30 Gru, 2010, 20:56:49 »
Kto mówi o nabieraniu masy?!
Jest powiedziane w filmie, że się powiększa, nie wiem co ma jedno do drugiego?

Stary, kaman:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoteza_ekspanduj%C4%85cej_Ziemi

"kontrargumenty", drugi podpunkt.

Offline coin777

  • Pr0
  • Wiadomości: 770
  • Nie moge Tego
    • YT
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #473 30 Gru, 2010, 21:05:55 »
Nie zwiększa się masa bo i jak?
Jako, że zwiększa się promień, masa jest stała, to musi zmniejszać się gęstość, proste i logiczne.
Jak się zmniejsza gęstość? Musi istnieć jakieś nieskompensowane ciśnienie wewnątrz skorupy ziemskiej.
Skąd to ciśnienie? Nie wiem...
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2010, 21:17:48 wysłana przez coin777 »
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was ostatnio zszokowało?
« Odpowiedź #474 30 Gru, 2010, 21:19:26 »
w sumie to jeszcze ciekawi mnie, jak na ziemii mogloby powstac zycie, jesli nie pierwotny wszechocean, w nim tzw zupa pierwotna i kurewskie masakryczne zjawiska pogodowe (burze itp o jakich nam sie nie snilo) polaczone przyplywami/odplywami obejmujace obszary rozmiaru ameryki pn napedzajace intensywne mieszanie sie zupy pierwotnej i stymulowanie kurewskimi wyladowaniami elektrycznym itd, w czasach, gdy ksiezyc byl jeszcze o wiele blizej ziemii (i to on swoja grawitacja tak wplywal na to co sie na niej dzieje) - bo to jedyna wzglednie sensowna teoria na powstanie zycia na ziemii, jaka znam, ktora pewnie teraz z pamieci w chuj przeinaczylem, bo nie pamietam jej zbyt dokladnie, ale w momencie, gdy sie z nia zapoznawalem - zdawala sie tworzyc spojna i logiczna calosc :) a nawet gdybysmy mieli byc potomkami kosmitow (znaczy sie, pierwotniakow przybylych z kosmosu w roznych kometach, czy cos), to tez planeta bez oceanow wydaje sie byc kiepskim miejscem na rozwoj zycia na calym globie, ktorego szczatki paleontologiczne wskazuja na to, jak to sie odbywalo i w jakich srodowiskach, generalnie wszedzie, a nie w jednym jeziorku z wod juwenilnych wsrod gor...
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo: