Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1416091 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
W Lidlu klarnety po 500 zł - ktoś wie, czy to się do czegoś nadaje czy taka sama lipa, jak marketowe gitary?

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
w muzyku dmuchałem w amati co warte było może z 500-600zł i były problemy z odpadającymi poduszkami, pękającymi sprężynami czy pęknięciami na czarze głosowej...w przypadku tego lidlowego, widzieć go nie widziałem ale raczej nie byłbym zdziwiony jeżeli ledwo dałoby się to w ogóle nastroić :D ryzyk fizyk, jo? mnie na to szkoda szmalu :L

a i co najbardziej wkurwiało to słaby docisk/szczelność poduszek przez co o kiks nie było trudno a i artykulacja swoje cierpiała, spodziewałbym się czegoś podobnego i w tym przypadku.

A no i żeby to w minimalnym stopniu było grywalne to raczej bym się spodziewał że trzeba by było dokupić ustnik, ligaturę, gumki no i rzecz jasna stroik...no dobra może bez ustnika ale resztę raczej luźno to liczyłbym przynajmniej dodatkowe 150-200zł
« Ostatnia zmiana: 03 Sty, 2019, 19:03:01 wysłana przez blendamed »

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Ten moment paniki w toalecie! I nagle konstatacja:
- Aaaa, no przecież - buraczki!
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Ten moment paniki w toalecie! I nagle konstatacja:
- Aaaa, no przecież - buraczki!

1, 2?
Spoiler

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 672
Hehe, ja tak miałem zawsze po “chińczyku” i uch pomarańczowym sosie (nie wiem jak to się nazywa).
Pierwsza myśl: Fanta? ;)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Ten moment paniki w toalecie! I nagle konstatacja:
- Aaaa, no przecież - buraczki!

Podobno dopóki nie wypadają w całości nie ma powodu do zmartwień  ;) ;D

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
To nowy szoczek, z innej beczki ;). Na Islandii: podgrzewane chodniki!
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 781
Somsiad ma podjazd podgrzewany, żeby ferrari mu się nie ześlizgiwało.

Swoją drogą ciekawe skąd miał pieniążki na to wszystko...

Offline sharpi2

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 16
4 dni temu przyśniło mi się, że gram na basie, dokładnie na Epi Toby Deluxe...nie dawało mi to spokoju...

Właśnie leci do mnie mój pierwszy basik - Lutnicza kopia MusicMana Stingray 5 na osprzęcie schallera z FAT guitars :DDD

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Przyznam szczerze, że tłumacz Google mnie dziś nie zawiódł, wręcz przeciwnie!! (załącznik)
Paczki z głów!

Offline Donnie

  • Pr0
  • Wiadomości: 642
  • Albo rybki, albo pipki
Złote kable USB na allegro za 150-250zł

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Miał gość pecha.


Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Did he diedededed?
B ( o ) ( o ) B S

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Tak naprawdę to z faceta zrobiło sałatkę, a jak ładnie opis zdaje się to omijać :)...
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 828
Wczoraj machnąłem ponad 20 tys. kroków / 17km. Islandia niby taka 3x mniejsza, a idzie się nachodzić ;).
No, ale jak się okazało, że bankomaty są tylko po islandzku (!), to musiałem to rozchodzić.
Paczki z głów!


Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
fenomenalne, wystarczy że coś tu zaczniesz rysować a AI samo dokończy to co ma się na myśli...XXI wiek jak w morde szczelił
http://seoi.net/penint/?fbclid=IwAR0A60CwLaW9eHQnJXXTbscPS2vkryMO9DoeXhry0lOCFzi_wOigzCoMaCc

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Bracia Bogdanov



Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
pochujało tych cepów do reszty

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Alkomat w aucie? Ale będą co poniedziałek pustki na drogach :D
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Pustki na drogach pojawią się jak to wejdzie w życie. Ludzie, którzy jeżdżą starymi autami totalnie przesiądą się na komunikację miejską/ podmiejską, bo nie będzie ich stać na chore kwoty ubezpieczenia, a i tak nie będą kupować nowych samochodów. W ostatecznym rozrachunku wszyscy na tym stracą. Pomijam fakt jaki zrobi się burdel na drogach.
Dodatkowo miałyby zniknąć wszystkie fotoradary i kontrole drogowe? W tym kraju dziura w budżecie osiągnie rozmiary niebotyczne :D
« Ostatnia zmiana: 24 Lut, 2019, 16:59:03 wysłana przez niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
Ale to tak nie działa. Jak masz zarejestrowany samochód i wykupione OC to wprowadzenie nowych regulacji masz w d...
To dotyczy samochodów wprowadzanych do sprzedaży, może też dotyczyć samochodów sprowadzanych lub rejestrowanych przez nowego właściciela. Efekt będzie taki że jak masz trupa to będziesz nim jeździł aż się rozleci, byle nie kupować nowego podchodzącego pod ww. regulacje.

Bardzo chciałbym mieć mały pierdolot na miasto pełne EV. Ale nawet w przypadku wprowadzenia dopłat które planują, najtańszy kosztuje ponad 100 tys. PLN.... no bez jaj kurde przy naszych zarobkach.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Samo OC pójdzie w górę i będą mieli mocny argument, że posiadasz samochód 'niebezpieczny'. Tutaj nie ma znaczenia czy posiadasz samochód od dawna czy dopiero go rejestrujesz.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
 Politycy tak się starają i wprowadzają coraz to nowsze udogodnienia, a te niewdzięczne chujki dalej złośliwie jeżdżą szrotami z 5 koła.
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!